Domy marzeń

Luksusowa willa w Hollywood Hills

projekt zewnętrzny luksusowej willi hollywood hills

Bardzo luksusowy i czarujący projekt to nowy dodatek do wspaniałej mapy miasta Hollywood Hills. Dedykowany stylowi bohemy, komfort jest głównym symbolem atmosfery Luksusowa willa spełnienie marzeń gwiazd show-biznesu. Zwykli ludzie mogą rzucić okiem na ten dom i skopiować kilka ciekawych pomysłów z unikalnego planu architektonicznego i wspaniałej dekoracji. Nie należy lekceważyć wyglądu zewnętrznego domu, ponieważ podkreśla on również wygodę i piękno.

Historia powstania luksusowej willi

luksusowa willa hollywoodzkie wzgórza na zewnątrz taras widokowy?

Zaprojektowany i zbudowany jako symetryczny budynek wulgarny, ten jest Luksusowa willa dzieło amerykańskich projektantów współpracujących z Assembledge LA Studio. Główni liderzy projektu – David Thompson i Kevin Southerland – osiągnęli swój główny cel stworzenia wspaniałej atmosfery, w której każdy członek rodziny ma swoją prywatną przestrzeń, a także wygodne i przytulne przestrzenie, w których może gromadzić się cała rodzina. Stylowa i elegancka, ta niezwykle luksusowa willa zachwyca klasyczną koncepcją wspaniałego domu.

Architektura i pomysły na wygląd zewnętrzny

luksusowa willa hollywood hills widok z zewnątrz projekt zewnętrzny

Architektura i zewnętrzne pomysły projektowe tego Luksusowa willa to idealne połączenie najnowszych współczesnych innowacji i technik ze sprawdzonymi metodami budowy i procesów budowlanych. Plan architektoniczny jest zgodny z typowymi kształtami i naturalnym połączeniem części budynku z elementami wystroju zewnętrznego.

ten Luksusowa willa jest przestronny, a parter podzielony jest na wyraźnie określone strefy dla poszczególnych pomieszczeń. Natomiast drugie piętro, które notabene jest mniejsze od parteru, jest romantycznym dodatkiem do całej konstrukcji. Proste geometryczne kształty poprzecinane są solidnymi wzorami ze szkła i drewna. Z drugiej strony elementy marmurowe w domu są efektownymi przedłużeniami zewnętrznej elewacji tego niezwykle uroczego Luksusowa willa.

Luksusowa willa w Hollywood Hills – projekt zewnętrzny

luksusowa willa w hollywoodzkich wzgórzach zewnętrzne wnętrze

Projekt zewnętrzny domu jest zarezerwowany głównie dla ogromnego basenu. Otoczona ładnymi systemami świetlnymi, nocna atmosfera na zewnątrz domu to prawdziwa bajka, zwłaszcza gdy jest się w dobrym towarzystwie i chłodnym napoju w ręku. Malowniczy widok na góry od strony prywatnej Luksusowa willa jest dokładnie tym, czego potrzebuje taka piękna sceneria.

Koncepcje aranżacji wnętrz w willi

luksusowa willa hollywood hills salon kominek minimalistyczny

Prywatny Luksusowa willa Hollywood Hills jest jednocześnie wspaniałe i przytłaczające. Większość ścian jest w rzeczywistości wykonana ze szkła, a dzięki niesamowitemu widokowi ten piękny widok na zewnątrz doskonale łączy się ze wspaniałą atmosferą wnętrza domu. Sypialnia została zaprojektowana w klasycznym minimalistycznym stylu, gdzie luksus i wygoda są bardziej synonimem. Z kolei siedziska w aranżacji biura podkreślają funkcjonalność domu – może służyć zarówno jako willa na weekend, jak i jako domowe biuro.

Jadalnia z drewnianym wyposażeniem

luksusowa willa hollywood hills jadalnia meble z drewna

Meble w każdym pokoju są poświęcone niesamowitości i pięknu. Większość dzieł sztuki związana jest z eleganckimi meblami, stworzonymi z materiałów przyjaznych dla środowiska i pokrytymi adamaszkowym płótnem w neutralnych kolorach. Drewniane krzesła i stoły w jadalni i kuchni utrzymane są w stylu tradycyjnym i klasycznym, urozmaiconym jednak egzotycznym akcentem wspaniałych technik aranżacji wnętrz.

Dwa piętra luksusowej willi z pięknym widokiem

luksusowa willa w hollywoodzkich wzgórzach taras z widokiem na basen

Na zewnątrz willi

luksusowa willa w hollywood hills sofa drewniana podłoga

Salon w stylu minimalistycznym  

luksusowa willa hollywood hills salon drewniany dach wbudowane światła

Luksusowa rezydencja w Hollywood Hills wieczorem

luksusowa willa hollywoodzkie wzgórza z widokiem na patio w nocy?

Sypialnia z przeszkloną ścianą i pięknym widokiem

luksusowa willa hollywood hills sypialnia szklana ściana