Domy marzeń

Kolor szary i śródziemnomorski styl charakteryzują ten nowoczesny dom w Perth w Australii

kolor szary ściana działowa ściana betonowa kanapa rzuca poduszki sufit biały dywan podłoga

Dzisiejszy artykuł skupi się na spektakularnej rezydencji w Perth w Australii. Nowoczesny piętrowy dom został zaprojektowany przez APG Homes w 2017 roku i zajmuje powierzchnię 368,60 m². Zespół APG Homes starannie zaplanował i zaprojektował różnorodne projekty domów dostosowane do potrzeb rodzin w Perth. Zarówno rezydencja Onassis, na której skupiamy się w dzisiejszym artykule, jak i inne parterowe i piętrowe domy z gamy APG Homes to umiejętne połączenie funkcjonalnego mieszkania, inteligentnego designu, wydajności i doskonałej jakości. Elegancka rezydencja posiada 3 łazienki, 5 sypialni, kuchnię, piwnicę na wino, dwa garaże, pralnię i częściowo zadaszona werandę z odkrytym basenem. Już na pierwszy rzut oka zauważalny jest nowoczesny, prosty design i szarość, która charakteryzuje całościowy wygląd rezydencji.

dywan kolor szary część wypoczynkowa chouch ciemnoniebieski;

Kolor szary jest modny, różnorodny i wyjątkowo stylowy. Wyposażenie wnętrz w domu Onassis jest w przeważającej części białe i kremowe. W większości pomieszczeń kolor szary został wykorzystany albo na podłodze, albo na ścianie. Pokrowce niektórych mebli do siedzenia i różne tekstylia również przyjmują szary kolor. W otwartej części dziennej na parterze nowoczesna szarość została połączona z jasnym drewnem. Biały sufit i aneks kuchenny w połączeniu z szarością wydają się cieplejsze i bardziej zachęcające. Szary dywan w salonie pięknie prezentuje niebieską kanapę i stawia ją w centrum uwagi, nie pozostając niepozorną. Kanapa i obraz w niebieskawych odcieniach, które przywołują skojarzenia z morzem, emanują śródziemnomorską elegancją.

stół jadalny krzesła pokrowce z tkaniny kanapa ciemnoniebieska nowoczesna rezydencja

Duży, zalany światłem salon na parterze, do którego prowadzi zachęcające wejście, wyposażony jest w nowoczesną i przemyślaną kuchnię oraz wyjście do pięknego ogrodu z basenem. Z otwartej części dziennej można dostać się na piętro indywidualnie zaprojektowanymi schodami, gdzie czeka na Państwa stylowy penthouse. Znajdują się tam trzy mniejsze sypialnie, które dzięki swojej prostocie zapewniają elastyczność i przestrzeń. Jedna sypialnia wyposażona jest w nowoczesną, wolnostojącą wannę i garderobę, natomiast druga ma bardziej rustykalny urok.

część dzienna drzwi przesuwne część jadalna kanapa niebieski barowy stołek barowy

aneks kuchenny stołki barowe szafki kuchenne kolor szarej marmurowej podłogi

marmurowa podłoga meble kuchenne wyspa stołek barowy

parter częściowo zadaszona weranda drzwi przesuwne siedzenia

częściowo zadaszona weranda basen meble ogrodowe onassis

stolik kawowy dywan beżowy jasny drewno kanapa szary obraz

pierwsze piętro taras podwójny stolik kawowy dywan kolor podłogi szary

marmurowe zasłony z drewna szara biała sypialnia

drewno szare ściany podłoga kolor szare futro

sypialnia garderoba podłoga kolor szary

wanna wolnostojąca sypialnia szaro beżowa kolorystyka,

łazienka kolor szary płytki podłogowe drewno

szara biała marmurowa wanna wolnostojąca próżność

taras sypialnia dywan projekt ściany drewno szary dywan podłoga

Rezydencja beżowo-szare łóżko rustykalne lampy wiszące

teren zewnętrzny basen rezydencja onassis dwupiętrowy

dwupiętrowa rezydencja szare kolumny biała fasada wejście

* Możesz znaleźć więcej projektów od APG Homes tutaj