Domy marzeń

Kino w domu – luksusowa willa z kinem domowym w Brazylii

kino-w-domu-luksusowy-dom-kino-odkryty-basen-kamień naturalny

Młoda para powiększyła swoją willę o powierzchni 50 000 m² w Belo Horizonte w Brazylii o dodatkowy luksusowy pokój. Zleciłeś zaprojektowanie kina domowego renomowanej firmie zajmującej się projektowaniem mediów i konsultingiem WSDG. Technologia i akustyka powinny być najwyższej jakości i zapewniać najlepsze wrażenia audiowizualne. Eksperci WASDG wykorzystali to, co najlepsze w technologii i akustyce, aby zaprojektować luksusowe kino w domu.

Czysty luksus w domu architekta w Belo Horizonte w Brazylii

kino-w-domu-luksusowy-dom-kino-odkryty-taras-zadaszenia

Ponieważ wszystko ulega ciągłym zmianom, jeśli chodzi o technologię, firma zatrudniła do projektu ekspertów na całym świecie i opracowała koncepcje zorientowane na przyszłość. WSDG obiecuje swoim klientom, że przez wiele lat będą cieszyć się wyjątkową wydajnością bez konieczności dokonywania większych aktualizacji. Prywatna sala kinowa znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu pomiędzy dwoma strukturami luksusowej willi i posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu. Na terenie zewnętrznym znajduje się obszerny, częściowo zadaszony taras (na zdjęciu) oraz basen. Podłoga pokryta jest wyłącznie kamieniem naturalnym.

Luksusowe kino domowe – systemy kina domowego ostatniej generacji

Kino w domu -luksusowe-kino domowe-prywatna-sala-nowoczesna

Ekskluzywne wyposażenie sali kinowej oraz użyte materiały odgrywają rolę w akustyce pomieszczenia i są odpowiednio zaprojektowane. Luksusowe kino domowe ma sufit o wysokości 4,80 metra. Wysokie na 4, 50, automatycznie rozsuwane drewniane drzwi odgradzają akustycznie pomieszczenie od reszty domu. Są one pokryte dyfuzorami QRD, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia słuchowe. W ścianach wpuszczono kilka paneli akustycznych, które są ledwo widoczne w pozycji zamkniętej i wyglądają bardziej jako część projektu ściany..

Kino w domu dla absolutnej rozrywki w domu 

Luksusowy system dźwiękowy kina domowego kino domowe

Aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku stereo i wyjątkowe wrażenia dźwięku przestrzennego, zainstalowano dwa systemy audio. Podstawowa konfiguracja składa się z dwóch wolnostojących głośników elektrycznych Hansen „The King”, wzmacniacza Classè, odtwarzacza CD Meridian 808 i innowacyjnego odtwarzacza winylowego. Drugi nowoczesny system surround zapewnia prawdziwą przyjemność w kinie w domu. 7,4 B &Głośniki z serii W CT umożliwiają wielokanałowe odtwarzanie dźwięku. WSDG stworzyło unikalne, zmienne rozwiązanie akustyczne dla konfiguracji i osiągnęło optymalną jakość wykonania.

Poznaj kino w domu 

Kino w domu -luksusowe-kino domowe-nowoczesne-szare-umeblowanie

Sala kinowa ma wymiary około 2,40 x 6,10 metra, aw ścianach wbudowano sześćdziesiąt 30-centymetrowych obrotowych paneli akustycznych. Oferują kilka opcji i można je ustawić na dłuższy czas pogłosu lub na gęstsze pole dźwiękowe, aby zapewnić doskonały dźwięk kinowy. Lampy sufitowe są osadzone w indywidualnie zaprojektowanych panelach absorpcyjnych o wysokiej częstotliwości. Ściany otaczają ogromny płaski ekran z półką na telewizor, akcesoria audio i wideo są ładnie pomieszczone.

Kino w domu dla hollywoodzkich wrażeń 

Kino domowe - luksusowe panele ścienne do kina domowego - system zatyczek

Oddzielna sala kinowa, odizolowana akustycznie od reszty domu, to prawdziwy luksus, ale też bardzo praktyczny. Z rodziną i przyjaciółmi właściciele willi mogą cieszyć się własnym kinem domowym i doświadczać hollywoodzkich filmów, piłki nożnej i gier wideo niż w jakimkolwiek kinie na otwartym planie. Ponadto pozostałe obszary pozostają całkowicie zamknięte dla tego wydarzenia. Nikt nie będzie przeszkadzał drugiemu głośną muzyką czy oglądaniem filmów w nocy.

Kino w domu otwarte na teren zewnętrzny

kino-w-domu-luksusowy-dom-teatr-architektura-dom-taras

Kino domowe przylega do strefy zewnętrznej i otwiera się na zewnątrz. Daje to świetną okazję do wykorzystania doskonałego nagłośnienia na przyjęciach w ogrodzie i zapewnienia absolutnej rozrywki.

Kino w domu: stylowe wnętrze

kino-w-domu-luksusowy-kino-domowe-nowoczesny obiekt