Domy marzeń

Egzotyczny dom wakacyjny – willa z basenem w Phuket

Drewniana konstrukcja basenu willi

Jeden Willa z basenem sama w sobie wystarcza na udane wakacje, ale jeśli willa nadal znajduje się na egzotycznej wyspie Phuket, jest to pewna gwarancja udanych wakacji. Projekt w całości poświęcony naturze – willa jest częścią spa Sri Panwa, jednego z najpopularniejszych kompleksów hotelowych SPA w Tajlandii. Egzotyczny, a zarazem bohemy klimat i piękne otoczenie sprzyjają relaksowi.

Prywatna willa z basenem w Tajlandii – wnętrze

egzotyczne meble do salonu

Prywatny Willa z basenem w Tajlandii to luksusowa oaza o pięknej architekturze i wystroju wnętrz, w której wnętrze jest płynnie połączone z otoczeniem. Typowa dla stylu architektonicznego jest otwarta konstrukcja, która oferuje wspaniałe widoki na ocean. Ekscytujące wnętrze sprawia, że ​​piękny krajobraz nabiera charakteru. Nie jest zatem przypadkiem, że główne materiały w Willa z basenem bo wnętrza są naturalne – marmur i drewno umiejętnie połączone, dzięki czemu wystrój wnętrza fascynuje od pierwszego wejrzenia.

Prywatna willa z basenem w Tajlandii – salon

Tradycyjna tajska architektura charakteryzuje się nowoczesną fasadą i doskonałym projektem ogrodu. Centralnym punktem przestrzeni zewnętrznej jest patio z basenem, które otoczone jest dużą zieloną roślinnością. Przy wejściu do prywatnego Willa z basenem tradycyjnie w Tajlandii kilka sypialni znajduje się w formie mozaiki. Szczególnie imponujące są wysokie sufity i spokojna atmosfera panująca we wnętrzu. Jadalnia jest wyposażona we wszystko, czego możesz potrzebować – bar i strefa koktajlowa zostały specjalnie zaprojektowane w stylu azjatyckim. Elegancki, ale prosty design fascynuje połączeniem perfekcyjnego wykonania i wysokiej jakości.

Stonowane światło i orientalne motywy w łazience

egzotyczny projekt łazienki

Prywatna willa z basenem i SPA

egzotyczny cel podróży Villa Pucket

Łazienki w Willa z basenem są tradycyjnie wyposażone w sprzęt SPA. Przytłumione światło i wyrafinowane pomysły na dekorację idealnie komponują się z meblami, tworząc w efekcie egzotyczną i luksusową atmosferę ze złotymi ornamentami. Umywalki i wanny są eleganckie, a duże lustra odbijają wnętrze.

Od Abigail

Przytulne patio

Meble ogrodowe i mały kominek

Egzotyczne wnętrze – dom wakacyjny w Tajlandii

Wnętrze w stylu azjatyckim

Willa z odkrytym basenem

Willa z basenem

Willa z basenem w Tajlandii?

Willa z basenem słoneczną plażą?

Patio z baldachimem

Willa z szyberdachem Tajlandia

Dom wakacyjny z odkrytym basenem

Dom wakacyjny z basenem