Domy marzeń

Drewno i beton licowy w projekcie luksusowego domu z prywatną laguną

Luksusowy dom z basenem bez krawędzi z drewna i betonu licowego

Ten piękny luksusowy dom znajduje się w Indian Creek, bogatej społeczności w pobliżu Miami Beach na Florydzie. Dom ma przestronną przestrzeń na zewnątrz, która obejmuje duży ogród, basen bez krawędzi, a nawet prywatną lagunę. W projekcie domu wykorzystano drewno i beton licowy, uzupełnione szerokimi szklanymi frontami zapewniającymi dużą ilość światła dziennego we wnętrzu.

Drewno i beton licowy dla luksusowego domu z pięknym ogrodem

luksusowy domowy ogród basen bez krawędzi

Architekci ze Studia MK-27 zaprojektowali ten luksusowy dom z nowoczesnym ogrodem, który zachwyca wspaniałą lokalizacją i imponującym designem. Do budowy luksusowego domu używa się różnych surowców, takich jak kamień, drewno i beton licowy, aby wyrazić ultranowoczesne geometryczne kształty. Materiały te można znaleźć również we wnętrzu, z teakiem w roli głównej.

beton-wyeksponowany-drewno-projekt-domu-ogrodu

Dom otoczony jest pięknym ogrodem z rodzimymi roślinami, które zamieniają teren zewnętrzny w zieloną oazę. Wysokie palmy chronią całą posiadłość, zapewniając cień i prywatność. W ogrodzie znajduje się basen bez krawędzi ze słoną wodą i wbudowanym jacuzzi, a także kominek na chłodne wieczory. Prywatna laguna oferuje mieszkańcom kolejne kąpielisko, w którym mogą pływać z rybami. Jest jeszcze jeden pomost na 25-metrowy jacht.

beton-wyeksponowany-drewno-luksusowy-dom-prywatna-laguna

Nad laguną znajduje się zakrzywiony most o długości 60 metrów, który łączy przód i tył domu. Balustrady z drewna tekowego są w harmonii z ogólnym projektem i zapewniają harmonijny ogólny obraz.

beton-wyeksponowany-drewno-luksusowy-dom-taras-widok-miami-plaża

Luksusowy dom posiada kilka tarasów, z których wszystkie oferują wspaniały widok na kanały. Na parterze zaprojektowano taras z zewnętrznym salonem i kuchnią ukrytą za przesuwanymi drzwiami z drewna tekowego. Dach jest również zielony i idealnie nadaje się do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Projekt wnętrza domu

drewno-wnętrza-sufit-ściany-przestronny-salon

Wewnątrz luksusowy dom zaprojektowano z przestronnymi pokojami utrzymanymi w naturalnych kolorach. Dom posiada łącznie 6 sypialni, 6 dużych łazienek oraz przestronną część dzienną z salonem, jadalnią i piękną kuchnią z drewnianymi frontami.

kuchnia-tekowa-przestronna-wyspa-kuchnia-kuchnia

otwarta część mieszkalna-drewniane ściany-drewniany strop-teak

tekowe-ściany-na zewnątrz-salon-głęboko-położone

beton-wyeksponowany na drewno-powierzchnia-zewnętrzna-ukryta-kuchnia

luksusowy-dom-sypialnia-szklane-ściany-widok-basen

luksusowy-dom-łazienka-białe-szkło-drewno

Kominek na zewnątrz i ogród na dachu w nocy

luksusowy domowy kominek ogrodowy na zewnątrz

luksusowy-dom-dach-ogród-zielony-trawnik

Zaprojektowane przez Studio MK-27