Domy marzeń

Dom z drewna zachowuje równowagę między nowoczesnością a tradycją

Balustrady ze szkła drewnianego nowoczesna architektura

Nowoczesny Dom z drewna w Australii przyciąga uwagę atrakcyjną drewnianą elewacją. Położony w gęsto zaludnionej dzielnicy Queenscliff w Australii, nowoczesny nowy budynek fascynuje innowacyjną koncepcją i perfekcyjnym wykonaniem.

Drewniany dom w środku wielkiego miasta

Dom z drewna australia drewniana szklana fasada ogrodzeniowa

Klient postawił sobie za zadanie nowoczesny dom, który otwiera się na piękny widok. Jednocześnie projekt powinien jak najlepiej wykorzystać wąski teren. Architekci z Wardle stworzył budynek, który otwiera się na ocean. Bogaty program domów podzielony jest na trzy różne struktury – w kształcie litery U Dom z drewna ma bogato przeszkloną stronę południową. Natomiast strona północna, bezpośrednio przylegająca do ulicy, jest dobrze osłonięta przed wzrokiem ciekawskich za pomocą drewnianych żaluzji. Zapewnia również ochronę przed silnym wiatrem zimą. Lekka konstrukcja składa się z konstrukcji ze stali nierdzewnej pokrytej drewnem i kilku szklanych ścian, które rozluźniają fasadę. Właściciele domu spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, dlatego architekci zbudowali przestronny balkon ze szklanymi balustradami. Mały basen i przytulne patio przenoszą życie na zewnątrz i oferują możliwość relaksu na świeżym powietrzu.

Dom z drewna ze stylowym wyposażeniem

Szklana ściana krajobraz daleki widok tapicerowana sofa błękitna

Okazuje się to również w środku Dom z drewna jako nowoczesne piękno – umeblowanie w stylu plażowym wnosi świeży akcent do salonu. Lazurowe meble tapicerowane, rustykalny stół i kilka torebek z fasolą tworzą kolorowy wygląd. Kuchnia z drewna i marmuru to udane połączenie wyrazistego wyczucia stylu i absolutnej nowoczesności. Sprytne rozwiązania pokojowe pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń życiową. Wbudowane szafki i półki nad klatką schodową zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Absolutną atrakcją wystroju wnętrza jest balustrada z plecionego bambusa.

Wygodne skórzane meble w salonie

Skórzana sofa szafka drewniana czerwona kurtyna

Nowoczesna kuchnia z drewna i marmuru

Kuchnia wbudowana w marmurowy blat kuchenny tylna ściana szklana ściana

Fantastyczny widok na ocean?

Drewniane krzesła marmurowe jachty z widokiem na port wybrzeże

Jadalnia na świeżym powietrzu

skonfiguruj drewnianą belkę konstrukcyjną ze szklanej ściany

Przestronny balkon i mały basen?

Balkon szklana balustrada basenowa plaża wybrzeże

Projekt korytarza belki jest po prostu stylowy

Drewniane półki okładzinowe ścienne bambusowe poręcze schodowe

Bambusowa balustrada tkana z rattanu drewniany dom nad morzem

kształt domu australia widok na wybrzeże ocean

Okienne panele drewniane okładziny elewacji mały dziedziniec