Domy marzeń

Dom i działka w odległych lokalizacjach dla pełnego relaksu

dom i powód domy-letniskowe-odległe-góry-jezioro-morze

Dla dobrego samopoczucia i doskonałego samopoczucia dużą rolę w domu odgrywa nie tylko wyposażenie, ale także lokalizacja nieruchomości. Jeśli otoczenie jest przyjemne, automatycznie czujesz się znacznie bardziej komfortowo. To logika. Ale jeśli naprawdę chcesz odpocząć po stresującym dniu w pracy, być może szukasz Dom i ziemia, które znajdują się z dala od jakiejkolwiek cywilizacji i gwarantują pełen relaks. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu takie domy wakacyjne i wille. Zacznij marzyć!

Dom i nieruchomość z widokiem

dom i powód hut-klein-góra-widok-morze

Dom i teren w tym przykładzie firmy Prentiss Balance Wickline Architects znajdują się w odległej lokalizacji na wyspach San Juan w stanie Waszyngton. To mała chatka o nazwie Eagle Point. Oferuje wspaniały widok na okolicę, w tym na morze. Aby wykończyć naturalny wygląd, dach został również obsadzony zielenią. Chata oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby naprawdę odpocząć.

Dom i nieruchomość we Francji

dom i ziemia czarna fasada pomysł na działkę leśną

Ponieważ ten dom jest otoczony wszelkiego rodzaju roślinnością, masz wrażenie, że jesteś naprawdę daleko od reszty świata. Dom ma nowoczesny design z czarną drewnianą elewacją i dużymi oknami, przez które można obserwować przyrodę. Dom i nieruchomość są idealne zarówno na relaksujące wakacje, jak i na co dzień. Black Wood House został zaprojektowany przez Marchi Architects.

Ziemia i dom na wybrzeżu

dom i parter minimalistyczny-salon-okno-front-szkło-szkło

Ci, którzy uważają morze za szczególnie relaksujące, szczególnie ucieszą się z domu i posiadłości na wybrzeżu. Dzięki naturalnym materiałom willa doskonale dopasowuje się do naturalnego otoczenia, a duże fronty okienne zapewniają doskonały widok na morze. System, który przechowuje wodę i przetwarza oraz oczyszcza brudną wodę, zapewnia również przyjazną dla środowiska nieruchomość. Projekt pochodzi od Patterson Associates i można go znaleźć w Nowej Zelandii.

Dom wakacyjny w Nowej Zelandii

dom i Grund gebrigslandschaft-drewniana-architektura-duże-okna

Dom i działka zajmują powierzchnię 20 hektarów i należą do pary, która pracuje w branży filmowej. To odosobnienie ma na celu zapewnienie parze okazji do relaksu i służy jako dom wakacyjny. Znajduje się na półwyspie o imponującej przyrodzie i krajobrazie. Dom, który w dużej mierze jest wykonany z drewna, został zaprojektowany przez Herbst Architects.

Odwrót za kołem podbiegunowym

dom-powód-skandynawski-projekt-drewno-wakacje

Ten atrakcyjny i przytulny dom zbudowali architekci Kolman Boye. Reprezentuje styl skandynawski, co wydaje się logiczne tylko dlatego, że dom i nieruchomość znajdują się w Norwegii. Jeśli chcesz uciec od stresu dnia codziennego, to dobrze trafiłeś. W środku dzikiej przyrody nic i nikt Ci nie przeszkadza. Czego jeszcze chcesz?

Nowoczesny dom z basenem?

dom-podstawowy-relaks-basen-taras-drewno-widok-rośliny

Dom ALON firmy AABE ma nowoczesny design i gwarantuje pełen relaks m.in. dzięki dużemu basenowi. W dwupiętrowym domu znajdują się również duże fronty okienne, które gwarantują doskonały widok na morze. Dom i nieruchomość znajdują się na francuskim wybrzeżu – wymarzony dom, którego każdy pragnie!

Szkocki krajobraz

dom-podstawowy-dom-jednorodzinny-minimalizm-bauhaus-bungalow

W tym przykładzie dom i działka oferują widok na jezioro Loch Dunvegan w Szkocji. Aby ten widok był jak najdoskonalszy, nowoczesny projekt jest zasługą zespołu Dualchas Architects. Położenie w środku kamienistego i zielonego krajobrazu Szkocji sprawia, że ​​ten dom wakacyjny jest idealnym miejscem na relaks, w którym gwarantowany jest relaks.

Nowoczesny domek 

dom-teren-nowoczesny-dom-plaża-czarna-architektura

Dom i nieruchomość nie zawsze muszą być tej samej wielkości na wakacje. Ten bungalow o nowoczesnej bryle i czarnej elewacji udowadnia, że ​​nawet małe schronienie może spełnić swoje zadanie. Chata, zaprojektowana przez firmę Fearon Hay Architects, znajduje się bezpośrednio przy plaży. Dzięki składanym frontom okiennym poczujesz się jeszcze bliżej morza. Storm Hut znajduje się na wyspie w Nowej Zelandii.

Fasada neutralna

dom-Grund-Bunglaow-styl-drewno-deski-biało-szary

Wizualnie ten dom powinien jak najbardziej wtapiać się w otoczenie. Jeśli chcesz uciec od tego wszystkiego, to jest właściwe miejsce dla Ciebie. Dom i nieruchomość znajdują się nad jeziorem w Ontario w Kanadzie, z architekturą autorstwa Superkül Inc. Dom wyłożony drewnem nosi nazwę SHIFT i łączy tradycyjne elementy z nowoczesnym stylem.

Minimalistyczny design

dom-ziemia-minimalizm-kamienny-basen-projekt-patio

Ta luksusowa willa to pięciopiętrowy dom, który oferuje wszystko, czego potrzebujesz do wypoczynku: wygodne umeblowanie, basen i wymarzone otoczenie z bujną roślinnością. Dom i nieruchomość znajdują się na Koh Samui w Tajlandii, a projekt został opracowany przez Marca Gerritsena. Naked House zachwyca nowoczesną architekturą i widokiem na morze.

Dom na wyspie

dom-parter-okno-front-carrier-cliff-zaciszne-wakacje-dom-pomysł

Ten dom i powód są szczególnie odległe. Znajduje się na małej wyspie Fogo w Kanadzie. Dom ma wydłużony kształt o minimalistycznym designie naśladującym pory roku. Tutaj nie jesteś w żaden sposób niepokojony. Zadbali o to projektanci z Saunders Architecture.

Górski krajobraz i nowoczesny design

dom-grunt-drewno-dach-beton-codzienny-relaks-góry

Dom ma nowoczesny design, w którym nie brakuje elementów typowych dla górskiej chaty. EXE Studio naprawdę wykonało doskonałą robotę, tworząc rekolekcje. Dom i nieruchomość znajdują się w Serbii, a dokładniej na zboczu góry Maljen. Gonty drewniane w kolorze szarym z wyblakłym wyglądem nadają chatce autentyczny wygląd.

Dom i nieruchomość na klifie?

dom-podstawowy-nowoczesny-projekt-panoramiczny-wakacje-make-luxury

Nasz artykuł kończymy atrakcyjnym i nowoczesnym domem wybudowanym na klifie. W ten sposób dom i działka oferują szczególnie interesującą cenę, która zachwyca z każdej strony domu. Tworzy to szczególnie przyjemną atmosferę stworzoną przez Gubbins Architectos. Willa znajduje się w Tunquén w Chile i nazywa się Mirador.

Projekty autorstwa Prentiss Balance Wickline Architekci

Architekci Marchi 

Pattersons Associates

Herbst Architekci

Kolman Boye Architekci

AABE

Architekci Dualchas

Fearon Hay Architekci

Superkül Inc

Marc Gerritsen

Saunders Architektura

Studio EXE

Gubbins Arquitectos