Domy marzeń

Biel, szarość i beż dla nowoczesnej atmosfery, aby czuć się dobrze

biały szary beżowy salon sofa parawan rośliny,

Neutralne kolory, takie jak biały, szary i beżowy, niosą ze sobą odprężenie, dobre samopoczucie, spokój, przytulność i jednocześnie przyziemność. Dostępne są zarówno w jasnych, jak i ciemnych odcieniach. Jednak zawsze tworzą poczucie bezpieczeństwa, bezpieczeństwa i stabilności. Ogrzewają i koją zmysły, dlatego są dobrym wyborem jako podstawowe kolory w sektorze prywatnym. Podobnie do skandynawskiego stylu życia, Einrichtig w neutralnych kolorach sprawdza się bardziej jako tło dla życia rodzinnego. Na pierwszy plan wysuwają się piękne akcesoria do domu, przedmioty osobiste, rośliny i sami mieszkańcy.

Biel, szarość i beż: idealne kolory dla nowoczesnej i przytulnej atmosfery

biały szary beżowy stół do jadalni salon otwarta koncepcja życia

Biel, szarość i beż to kolory naturalne, powściągliwe i niepozorne. Dlatego nazywa się je neutralnymi. Ich jasne odcienie mogą być używane w nieskończoność. Ciemne niuanse są bardziej dominujące i powinny być używane oszczędnie lub tylko jako akcenty. Jasne i ciemne to mocne połączenie, które zawsze przyciąga wzrok. Neutralne odcienie można łatwo łączyć stylowo ze wszystkimi innymi kolorami. Jeśli nie są potrzebne żadne dodatkowe, „aktywne” kolory, możesz stworzyć miłą odmianę, używając różnych struktur i materiałów. Architekci i projektanci „Buro 108” zaprojektowali nowoczesny apartament w Moskwie według tych zasad.

Biały, szary i beżowy

biały szary beżowy tv do salonu ścienny stół jadalny

Mieszkanie jest typowym wielkomiejskim mieszkaniem o powierzchni 60 m2. Proste wnętrze, otwarta koncepcja życia i wreszcie neutralna kolorystyka sprawiają, że pomieszczenia wydają się większe i bardziej otwarte. Obiekt jest prosty, ale zaprojektowany tak, aby był bardzo funkcjonalny. W ten sposób mieszkańcy mają wszystko, czego potrzebują, bez konieczności kompromisów w zakresie wolnej przestrzeni.

biały szary beżowy salon kuchnia jadalnia ścianka działowa

Tam, gdzie kiedyś były dwa oddzielne pokoje – salon i kuchnia, teraz jest świetlica, która jest bardzo dyskretnie przedzielona przepierzeniem. To funkcjonalne rozwiązanie tworzy więcej przestrzeni do zamieszkania, a jednocześnie optymalnie organizuje dostępną przestrzeń. Pomiędzy salonem a kuchnią stworzono przestrzeń do jadalni. Jednak kuchnia jest jednocześnie otwarta i wydzielona.

biała szara beżowa kuchnia nowoczesna prosta kuchnia bez uchwytów

Kuchnia nie jest duża, ale jest bardzo funkcjonalna. Proste, matowobiałe fronty kuchenne bez uchwytów sprawiają, że wyposażenie kuchni wygląda na całość i kompletność. Część dzienna różni się doborem kolorów. Dominują beże i szarości, zwłaszcza w nieco ciemniejszych odcieniach. Zielone rośliny domowe wiszące na ścianach zapewniają świeży dotyk.

biały szary beżowy parawan do salonu wiszące rośliny

Pozostałe pokoje – sypialnia i łazienka – charakteryzują się lekkimi niuansami i równie minimalnie umeblowane. Świeże odcienie bieli, szarości i beżu oddają spokój, pogodę ducha i harmonijną atmosferę, co jest zawsze doceniane, szczególnie w tych prywatnych pomieszczeniach. Przyjemne akcenty nadają detale, takie jak struktury, tapety i elementy wykonane z drewna.

biały szary beżowy salon kuchnia neutralny nowoczesny

biały szary beżowy korytarz okrągłe lustro oświetlenie pośrednie,

biały szary beżowy akcent sypialni struktura ściany łóżko szafa wnękowa

białe szare beżowe łóżko do sypialni oświetlenie pośrednie nowoczesne

biały szary beż sypialnia drewniana zabudowana szafa łóżko

biały szary beżowy sypialnia łóżko tv

biały szary beżowy prysznic łazienkowy mały funkcjonalny

biały szary beżowy łazienka prysznic szklana ściana

biały szary beż łazienka mała zabudowana szafka po prostu elegancka

biała szara beżowa łazienka prosta lekka mała

* projekt autorstwa Biuro 108