Domy marzeń

4 luksusowe domy w Los Angeles z pięknymi widokami

Luksusowe domy Blue-Jay-Way-taras-w-noc-światła-miasta

W cudownym widoku, który można podziwiać z okien lub z tarasu, zawsze jest coś fascynującego, a jednocześnie uspokajającego. McClean Design specjalizuje się właśnie w tym – wykorzystaniu środowiska naturalnego jako punktu odniesienia. Zespół projektantów przywiązuje dużą wagę do współczesnej estetyki i naturalnych materiałów w budownictwie, stara się tworzyć duże, otwarte przestrzenie poprzez przeszklenia i bada dynamiczny styl życia wewnątrz/na zewnątrz. Czy jesteś już ciekawy? Tak, mamy też kilka świetnych Luksusowe domy, to udowadnia! Zostań z nami i ciesz się zdjęciami!

Dom architektoniczny McClean Design ma siedzibę w Kalifornii i koncentruje się na przyjaznych dla środowiska, zrównoważonych praktykach projektowych. Mają wieloletnie doświadczenie w Los Angeles i okolicach i naprawdę potrafią zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów. Architekci i projektanci McClean Design zawsze szukają równowagi między naturalnymi warunkami danej miejscowości a preferencjami swoich klientów. Ten proces jest w większości przypadków skomplikowany, ale efekty są spektakularne! To naprawdę fantastyczne luksusowe domy, które zaspokoją każdą potrzebę swoich klientów!

 Luksusowe domy zrealizowane przez McClean Design

luksusowy-dom-Blue-Jay-Way-widok-basen-miasto-day

Blue Jay Way jest doskonałym przykładem niesamowitego stylu życia wewnątrz / na zewnątrz, który McClean-Design stworzył dla swoich klientów. Ten taras ze wspaniałym panoramicznym widokiem na miasto jest niesamowity, ale zespół projektowy starannie ustawił baldachim, aby chronić przed gorącym letnim słońcem lub niespodziewaną ulewą!

luksusowy-dom-Blue-Jay-Way-patio-kominek-nocne-oświetlenie

Tutaj można zjeść smaczny posiłek na świeżym powietrzu lub skorzystać z basenu bez krawędzi na skraju tarasu, z miejscem do siedzenia i kominkiem na świeżym powietrzu. Światła zewnętrzne w zadaszonym obszarze powtarzają wzór na suficie w mieszkaniu, zacierając granicę między wnętrzem a zewnętrzem.

luksusowy-dom-Blue-Jay-Way-balkon-szklana-balustrada-nocne-miasto

O zmierzchu wbudowane światła oświetlają taras i dodają osobistego charakteru temu obszarowi na zewnątrz.

Luksusowe domy Blue Jay Way Patio Oświetlenie kominkowe

Blue Jay Way zaprojektowano na dwóch równych poziomach, strefy socjalną i prywatną oddzielone są fontanną. Obie konstrukcje otoczone są chodnikami i połączone krytym mostem. Zadaszony mostek działa również jak ramka na zdjęcia, kierując wzrok w dal i sprawiając, że widok jest wyraźnie widoczny.

Luksusowe domy Blue-Jay-Way-kuchnia-kuchnia-wyspa-biało-czarna

Ponieważ klienci interesują się nie tylko pięknymi widokami i dynamicznym stylem życia na świeżym powietrzu, McClean Design nie zapomniał również o pomieszczeniach zamkniętych. Kuchnia jest niesamowitym przykładem nowoczesnej przestrzeni kuchennej, o której każdy szef kuchni może tylko pomarzyć. Tutaj masz mnóstwo opcji przechowywania i obszarów przygotowania. Białe szafki i jasna wyspa kuchenna kontrastują z ciemnymi drewnianymi szafkami na ścianach. Czyste linie całego mebla przełamują miękko tapicerowane sekcje krzeseł. To opowieść o kontrastujących powierzchniach, ale gdy szef kuchni jest w kuchni to także świetne miejsce na dłuższy pobyt.

 Luksusowe domy cieszą się urzekającymi widokami

luksusowy-dom-Hollywood-Hills-Home-fasada-niskie-żywopłoty-stracher

Strona główna Hollywood Hills to kolejny przykład domu projektowego, który zaprojektował McClean. Wieczorem dom oferuje wspaniały panoramiczny widok na błyszczące miasto poniżej. Ponieważ dom znajduje się bardzo blisko ulicy, architekci zaprojektowali prywatną, cichą fasadę od ulicy, z niewielkim pasem roślinności, która jest łatwa w utrzymaniu. Strategicznie skierowali oświetlenie krajobrazu na tło, aby pokazać pozbawione okien ściany budynku.

luksusowy-dom-Hollywood-Hills-Dom-basen-patio-przeszklenie

Mały trawnik znajduje się między domem a basenem i zapewnia tutaj świeży, zielony akcent.

luksusowy-dom-hollywood-hills-dom-widok-miasto-basen-taras-bezkresny

Zieleń trawnika i błękit basenu tworzą nowoczesny geostyl – efekt kolorystyczny obserwowany z tarasu i wewnątrz.

luksusowy-dom-Hollywood-Hills-Home-bio-etanol-kominek-patio-leżaki

Kontynuacją stylu geo jest tutaj kominek gazowy. Kominek znajduje się w prostokątnym pudełku z bocznymi półkami wystarczająco szerokimi, aby usiąść lub postawić napój lub talerz. Ten taras bardzo utrudnia właścicielom domów spędzanie długich okresów czasu w domu!

luksusowy-dom-Hollywood-Hills-Dom-salon-meble-białe-osłony

Ponieważ na zewnątrz wygląda spokojnie i zrelaksowany, to samo dotyczy estetyki wewnątrz. Strefa socjalna jest z dwóch stron otoczona przeszkleniami sięgającymi od podłogi do sufitu, a stolik kawowy daje taki sam efekt jak kominek na zewnątrz. Powinna stworzyć we wnętrzu miejsce na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, gdzie można spotkać się i cieszyć przytulnym życiem w kameralnym gronie.

luksusowy-dom-Hollywood-Hills-Home-city-lights-drewniane-lezaki-infinity-base

Co za cudowne miejsce na podziwianie zachodu słońca, jaki piękny sposób na oglądanie końca dnia?!

luksusowy-dom-zachód słońca-pas-wejście-światła schodowe-szklane-drzwi

Dom na Sunset Strip – jak sama nazwa wskazuje – jest ustawiony tak, aby można było stąd w pełni cieszyć się zachodem słońca. Dom oferuje wspaniały widok nie tylko na miasto, ale także na ocean. Jego basen bez krawędzi jest połączeniem z morzem, a miasto przekształca się w wyspę między nimi. To jak surrealistyczna wizja sztuki współczesnej.

Luksusowe domy zachód-strip-noc-miasto-światła-nieskończoność-basen-rzeźba

Wchodzisz do Sunset Strip House tak, jakbyś wchodził do parku. Duże, wypolerowane kostki brukowe, oddzielone trawą, prowadzą ścieżką do oświetlonych schodów, a stamtąd na głęboką i szeroką werandę. Masz teraz kilka opcji: możesz przejść przez frontowe drzwi lub wrócić na chodnik. Ale być może wolisz przez chwilę dłużej przyjrzeć się odblaskowej funkcji wody po prawej stronie?

luksusowy-dom-sunset-strip-basen-oświetlenie-od podłogi do sufitu-przeszklenia

Odbicie w wodzie podkreślają blade żyłki na ciemnych marmurowych płytach.

Luksusowe domy Sunset Strip Living Area Picture Windows

Ten sam marmur przyciąga wzrok na pasku strefy społecznej!

Luksusowe domy Sunset-Strip-taras-otwarte-palenisko-duża-sofa

Sunset Strip House to dwupiętrowy budynek ze strefą socjalną na głównym poziomie, ponieważ istnieje lepsze połączenie z terenem zewnętrznym. Strefy prywatne znajdują się na górze i są całkowicie przeszklone, więc nie ma znaczenia gdzie jesteś, widoki są z Tobą wszędzie!

Luksusowe-Domy-Tananger-krajobraz-białe-płyty-schodki

Dom Tanangera ma również dużą, polerowaną kostkę brukową oddzieloną trawą. Tutaj też widzimy dużo okładzin ściennych z marmuru, jedna jest szczególnie zauważalna, ta z ciemnego marmuru z jasnymi żyłkami. Wszystko w domu Tanangera jest po prostu białe i szare. Nawet stalowa rzeźba jest szara, co uzupełnia marmurowe tło.

luksusowy-dom-Tananger-meble-bialy-szary-wysoki polysk-powierzchnie

Tę samą paletę kolorystyczną można zobaczyć we wnętrzach Tananger House. Czyste białe belki są otoczone białymi i stalowymi stołkami barowymi, a sofy w tym samym głębokim szarym odcieniu, co marmurowe blaty, pasują kolorystycznie do ścian.

Luksusowe domy Tananger-infinity-basen-taras-leżaki

Na zewnątrz na tarasie jedynym miejscem, w którym dodaje się więcej kolorów, jest basen bez krawędzi. Dodatkowo widać miasto i ocean oraz błękitne niebo nad nami! Czarujący widok!

Luksusowe domy -tananger-infinity-pool-drzwi przesuwne-sypialnia

Architekci i projektanci z McClean Design umieścili apartament główny autorstwa Tanangera na drugim końcu domu, na przykład oddzielony, a jednocześnie połączony ze strefami społecznymi. Ale wszystkie lokale znajdują się zaledwie kilka metrów od basenu bez krawędzi, więc zawsze przyjemnie jest popływać rano lub wieczorem.

Luksusowe-domy-Tananger-sypialnia-panoramiczne-drzwi-przesuwne

Właściciele domów mogą również oglądać swój ulubiony film podczas pływania lub oglądać ekscytujące wydarzenie sportowe na wysokiej klasy telewizorze na zewnątrz.

Luksusowe domy -Tananger-sypialnia-widok-w nocy

W nocy, gdy światła basenu świecą na turkusowo, zamienia się w urocze miejsce na słodkie sny.

Projekt McClean