Dom i ogród

Znajdź odpowiedni, przytulny kominek do ogrodu

Miska ogrodowa wykonana z marmurowych krzeseł do wina stolik

 Przytulny? Ognisko do ogrodu ogrzeje miejsce do siedzenia i pomoże się zrelaksować. Istnieje wiele różnych kształtów i rodzajów, więc z pewnością nie będzie trudno znaleźć ten, który Ci odpowiada. Oto pięć przykładów palenisk, które z pewnością dodadzą pizzy do Twojego miejsca do siedzenia na zewnątrz.

Co przytulnie? Ognisko do ogrodu daje ciepłą atmosferę?

Palenisko do standardowego stylowego kominka ogrodowego

1. Klasyczny kominek zewnętrzny

Ten klasyczny, przytulny Ognisko do ogrodu szybko przyciągnie wzrok na następnym przyjęciu w ogrodzie. Metalowa siatka, która otacza kominek ze wszystkich czterech stron, zapewnia dużo ciepła i światła. Projekt jest prosty i nowoczesny w azjatyckim stylu. Proste linie ciała równoważą krągły top i stopy.

Palenisko do kominka ogrodowego z kominkiem

2. Przytulny kominek – kominek z kominkiem

Jeśli masz obawy dotyczące ewentualnego dymu, ten przytulny kominek z kominem jest dla Ciebie odpowiednią opcją. Dymienie i spaliny można łatwo kontrolować przez komin. Wyjmowana popielniczka w dolnej części ułatwia również usuwanie nagromadzonego popiołu. To miejsce na ognisko wygląda szczególnie dobrze na zewnątrz z odpornymi na warunki atmosferyczne meblami ogrodowymi i dopasowanym dywanikiem.

Palenisko do paleniska ogrodowego wykonane z miedzi

3. Przytulny kominek – miedziana misa kominkowa

Ten przytulny kominek wykonany z miedzi przyciągnie wzrok w każdym miejscu na zewnątrz. Wygląda oszałamiająco, nawet gdy nie jest używany. Miedzianą misę podtrzymują ozdobne nóżki z kutego żelaza, które nadają kominkowi kobiecy charakter. Dzięki dopasowanemu zestawowi mebli ogrodowych z kutego żelaza miedziana misa kominkowa staje się centralnym punktem przestrzeni na zewnątrz.

Ognisko do ogrodu – praktyczne i piękne

Palenisko do misy ogrodowej wykonanej z miedzi

4. Płaska marmurowa misa kominkowa jako przytulny kominek

Ten kominek, który można kupić na Amazon, to wysokiej jakości projekt za rozsądną cenę, a przyjemną pracę z marmurowych płyt świetnie podkreślają miedziane elementy. Dzięki dodatkowej kratce można spędzić wieczór przy grillowanych piankach lub szaszłykach z kebabu. Kamienna ramka jest idealna do umieszczania gorących napojów, aby utrzymać je w cieple. Możesz wygodnie ułożyć stopy, gdy nie są używane.

Kominek ogrodowy praktyczna przestrzeń do przechowywania drewna

5. Przytulny Ognisko do ogrodu z praktycznym schowkiem do przechowywania drewna

Dekoracyjna przegroda pod misą paleniska to praktyczny dodatek do przechowywania drewna i innych przedmiotów. Ten kominek posiada również osłonę ochronną, która chroni przed zabrudzeniem w okresach, gdy nie jest używany.

  Kominek do ogrodu miedzianego morza wygoda świeży