Dom i ogród

Wskazówki na letnią imprezę: w ten sposób masz gwarancję sukcesu

porady na letnie przyjęcie dekoracje stołu mech róże słoneczniki

Zbliża się lato z wieloma przyjemnymi, ciepłymi dniami. Co powiesz na powitanie lata imprezą plenerową? Tu jest kilka Wskazówki na letnią imprezę, by na pewno odniósł sukces.

1. Wskazówki na letnią imprezę – Ta sama atmosfera na zewnątrz, co w środku

porady na letnie przyjęcie udane kolorowe dekoracje stołu

Pomyśl o zewnętrznej części domu jako przedłużeniu wnętrza. Na przykład, jeśli Twój dom jest zaprojektowany w stylu wiejskim, wprowadź tę samą atmosferę na zewnątrz za pomocą kilku niedopasowanych mebli z wikliny, foteli bujanych, starych pudełek po owocach, ręczników i tak dalej. Jeśli Twój dom jest urządzony w nowoczesnym stylu, zachowaj to samo na tarasie lub werandzie.

porady letnie przyjęcie dekoracje stołu kosze słonecznikowe girlandy

Ustaw akrylowe krzesła (są odporne na warunki atmosferyczne i można je wyczyścić światłem), wyjmij szklane świeczniki, lakierowaną tacę i miski. Nie zapomnij użyć schematu kolorów, który dominuje zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jeśli kolory są różne w każdym pokoju, wybierz kolor pokoju, po którym najczęściej chodzisz. Warto je wykorzystać do dekoracji tarasu.

2. Wskazówki na letnią imprezę – urozmaicaj zmieniając miejsca

pomysły na planowanie letnich imprez dekoracje stołu kwiaty świece lampiony

Na imprezie w domu prawdopodobnie wypijesz koktajl w kuchni, potem zjesz kolację w jadalni, a wieczór zakończysz trawieniem w salonie. Spróbuj zorganizować przyjęcie w ogrodzie w ten sam sposób i przenieś się z miejsca na miejsce.

wskazówki dotyczące pomysłów na przyjęcie letnie dekoracje stołu niebieskie serwetki

Jeśli masz większy obszar, możesz oznaczyć różne obszary dywanem. Kominek tworzy niepowtarzalny klimat i jest przyjemnością zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie zabraniaj swoim gościom siedzenia przy stole przez cały wieczór.

3. Wskazówki na letnią imprezę – przytulność to podstawa

letnia impreza siesta kolorowe poduszki do siedzenia stół papierowy światła

Spraw, aby różne obszary były tak przytulne, jak wewnątrz. Użyj poduszek i poduszek, aby dodać zarówno przytulności, jak i koloru. Dodaj też koc lub dwa.

letnie dekoracje stołu na przyjęcie rattanowe podkładki na stół hortensja bieżnik

Rozłóż różne świece w różnych pojemnikach. Przyczyniają się do stworzenia romantycznej i przytulnej atmosfery, a także odwracają uwagę od Ciebie i Twoich gości irytujących owadów. W końcu byłoby okropnie, gdybyś musiał przenieść imprezę do domu z powodu komarów i muszek.

4. Wskazówki na letnią imprezę – stwórz odpowiedni nastrój

wskazówki na letnie przyjęcie udane meble ogrodowe z drewna tekowego świece bajkowe lampki

Odpowiednia atmosfera ma kluczowe znaczenie dla udanego przyjęcia w ogrodzie. Jeśli Twój ogród nie kwitnie, umieść w każdym obszarze kilka doniczek z kwiatami w jasnych kolorach. Jeśli masz duże rośliny w pomieszczeniu, możesz je umieścić na zewnątrz na imprezę. Oprócz roślin dodaj kilka bukietów kwiatów.

porady letnia impreza atmosfera świece podkładki kwiatowe wzory

Właściwe światło jest również jednym z naszych Wskazówki na letnią imprezę. Ważne jest, aby zapewnić szczęście i dobre wibracje. Ustaw podgrzewacze i świece i używaj różnych pojemników z codziennego życia jako świeczników: słoików Mason, lampionów, wody lub kieliszków do wina. Wszystkie wyglądają świetnie i dodają ciepłej, przyjaznej atmosfery Twojej imprezie.

    porady letnie przyjęcie udane kwiaty dekoracje stołu fioletowy obrus

letnia impreza dekoracja ogrodowa kwiaty świece naczynia