Dom i ogród

Włoska misa kominkowa do ogrodu od AK47

Włoski-kociołek-z-pokrywką

Otwarte paleniska do ogrodu zapewniają romantyzm i ciepło oraz umożliwiają spotkanie na zewnątrz z przyjaciółmi i rodziną nawet w chłodną jesień. W tym artykule przedstawiamy Ci niezwykle stylową, Włoski piecyk na drewno, które może służyć również jako grill. Spójrz!

Włoska miska ogniowa z AK47

Metal-obrzeże-część-mocowanie

Włoska misa ogniowa to dzieło firmy projektowej AK 47. Przeznaczona jest do ogrodu i może być wkopana w ziemię. Dzięki tej właściwości kominek jest prawie niezauważalny, gdy nie jest używany, ale gdy tylko ogień płonie, efektowny design staje się widoczny. Praktycznym bonusem jest dołączony ruszt grillowy. Daje możliwość spędzenia przytulnego grilla na świeżym powietrzu, jednocześnie rozpieszczając się ciepłem, a także służy jako ochrona, gdy Włoski piecyk nie jest obecnie używany.

Włoska misa kominkowa jako idealne połączenie wydajności i prostoty

użyj-miski-ogniskowej-jako-grill-grill

Włoska misa ogniowa znika w piasku lub jest umieszczona na kamienistej ziemi, aby stworzyć przytulną i przyjazną atmosferę. Gromadzisz się wokół niego, rozgrzewasz, grillujesz, a na koniec zamykasz pokrywkę i w mgnieniu oka misa z ogniem znika Ci z oczu i nawet po niej chodzisz. Czy to nie jest po prostu cudowne i oryginalne?! Żywość i dynamika charakteryzują ten wyjątkowy kominek. Zależy to również od efektywności energetycznej i prostej konstrukcji, co wysuwa na pierwszy plan ich szczególne zalety.

Misa ognia znika w ziemi w mgnieniu oka

umieścić-kocioł-w-ziemi

A ogień pochodzi z ziemi

ty-prawie-nie-widzisz-kociołka

Na przemian prostota i dynamika

Połóż-drewno-gotowe-do-ognia

przytulna-klima-z-kominkiem