Dom i ogród

Wakacyjne uczucie przez cały rok: zewnętrzne jacuzzi do domu

REKLAMA

Kryzys zawsze oznacza szansę na zmianę. W trakcie pandemii korony zmieniło się zachowanie wielu osób w podróży. Twoje własne cztery ściany i własny ogród zostały odkryte na nowo. Absolutnym hitem jest wyposażenie własnego domu w zewnętrzne jacuzzi, które nadaje się do użytku latem i zimą. Jacuzzi zewnętrzne to nie tylko czysty luksusowy produkt. Co więcej, oaza wellness w prywatnym otoczeniu zapewnia uczucie relaksu i wypoczynku za każdym razem, gdy jest używana. Kąpiel w jacuzzi pozwala zapomnieć o wszystkich troskach. A przy okazji promujesz swoje zdrowie i ogólne samopoczucie.

Odkryte jacuzzi to oaza wellness w prywatnym otoczeniu

Whirlpool na zewnątrz daj idealną okazję do orzeźwienia i przyjemnego odpoczynku wiosną i latem. W chłodniejszych porach roku, takich jak jesień i zima, spa służy jako rozgrzewające miejsce na absolutny relaks. Szeroka gama efektów hydromasażu zapewnia wiele korzyści dla Twojego ciała i umysłu.

Z marką taką jak vivo spa® możesz cieszyć się w pełni automatycznymi systemami zarządzania wodą, które zapewniają krystalicznie czystą wodę bez użycia chloru. Wydajne systemy izolacyjne pozwalają na znaczne obniżenie rocznych kosztów w porównaniu z tanimi dostawcami. Wysokiej jakości wanny z hydromasażem są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach dla osób, par lub całej rodziny. Działanie masujące dyszami odpręża po stresujących dniach i poprawia samopoczucie po pierwszej kąpieli.

Centrum Whirlpool – Twój ekspert w dziedzinie dobrego samopoczucia w Twoim domu

vivo spa® posiada w pełni automatyczne systemy zarządzania wodą

Kupując wannę z hydromasażem, jesteś do Twojej dyspozycji z takimi ekspertami Centrum Whirlpool wszystkie opcje otwarte. Centrum Whirlpool jest jednym z wiodących dostawców w Niemczech. Poznaj duży wybór wanien z hydromasażem od wybitnych marek vivo spa® i Jacuzzi® w łącznie 10 lokalizacjach w Niemczech. Ciesz się indywidualnymi i kompleksowymi poradami od absolutnie wyspecjalizowanych doradców. Masz możliwość przeżycia swojego wymarzonego jacuzzi na żywo i wypróbowania go przed zakupem. Uzyskaj kompetentne porady dotyczące wymagań konstrukcyjnych i wszystkie informacje potrzebne do wanny z hydromasażem. Po zakupie osobiści doradcy klienta są dostępni dla wszystkich pytań dotyczących produktów i pielęgnacji wody praktycznie przez całą dobę.

Jacuzzi na cały rok

Ciesz się odkrytym jacuzzi we własnym ogrodzie przez cały rok

Kiedy myśli się o jacuzzi, często myśli się o kąpieli latem, w upalne dni, najlepiej z chłodnymi napojami. Ale jeśli korzystasz z jacuzzi tylko w ciepłym sezonie, wiele tracisz. Wysokiej jakości wanny z hydromasażem zapewniają co najmniej tyle samo frajdy zimą, co latem. Nawet gdy temperatura spada poniżej zera, zapraszają do komfortowego relaksu na świeżym powietrzu – bez nadmiernych kosztów ogrzewania i eksploatacji. Twój ogród, do którego prawie nigdy nie wchodzi się podczas zimnych miesięcy, można cieszyć się również zimą.

Które wanny z hydromasażem są odporne na zimę??

Jacuzzi zewnętrzne zapraszają do relaksu w komforcie, nawet gdy temperatura spada poniżej zera

To, czy zimą możesz cieszyć się luksusem swojego jacuzzi, decydujesz przy jego zakupie. Nadmuchiwany basen z hydromasażem zasadniczo nie jest odporny na zimę, ponieważ nie jest przeznaczony do użytku na zewnątrz w zimie. Powodem tego jest brak izolacji. Dlatego producent żąda spuszczenia wody i demontażu jacuzzi późnym latem. Stąd wzięła się nazwa „Przenośne Spa”. Ponadto niechroniona technologia, taka jak. B. system filtracyjny często nie jest zaprojektowany tak, aby był odporny na zimę. Właściciele narażają się na spięcia i inne usterki podczas eksploatacji w zimie. Cienki materiał również cierpi z powodu ekstremalnych temperatur i może szybko stać się porowaty, a nawet dziurawy.

Zimą spa służy jako rozgrzewające miejsce na absolutny relaks

Obowiązuje zasada: Jeśli chcesz przez cały rok relaksować się w ogrodzie w wannie z hydromasażem, nie powinieneś korzystać z nadmuchiwanego jacuzzi. Najlepsi producenci, tacy jak Jacuzzi® i vivo spa®, zwracają uwagę na zastosowanie na zewnątrz w okresie zimowym. Modele są specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz i mają szczególnie odporną na zimę izolację.

Niezależnie od tego, czy chcesz zainstalować swoją wannę z hydromasażem na tarasie, w ogrodzie, na balkonie czy w pomieszczeniu: Centrum z hydromasażem dostarcza pod klucz i zajmuje się montażem. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby spełnić Twoje marzenia o musującej kąpieli relaksacyjnej. Ciesz się wakacjami w domu. 365 dni w roku.

Odkryte jacuzzi oferują orzeźwienie wiosną i latem

REKLAMA