Dom i ogród

Praktyczny projekt tarasu – odpowiednio zaplanuj taras na dachu

projekt tarasu kominek umieszcza praktyczne pomysły wskazówki

Daniel Keeley jest założycielem i dyrektorem DK Design w Fayetteville w stanie Arkansas. Dopiero niedawno złożył podanie o praktykę Projekt tarasu przeprojektowano dwa sąsiadujące ze sobą tarasy na dachu Fayetteville Square, które charakteryzują miejskie życie na świeżym powietrzu. Powierzchnie dachowe tworzą wspaniałą atmosferę do rozrywki i relaksu z przyjaciółmi i rodziną. Ponadto istnieje szereg unikalnych warunków, które wpływają na proces projektowania i budowy tarasu na dachu.

Praktyczny projekt tarasu – możliwości dostawy

projekt tarasu nowoczesny prosty prosty projekt niebieski

Poniżej Keeley dzieli się kilkoma praktycznymi wskazówkami dotyczącymi projektowania patio, które pomogą osobom planującym przekształcenie dachu w luksusowy salon. Dla praktycznego Projekt tarasu Na dachu nie należy zapominać, że precyzyjne planowanie i organizacja mają ogromne znaczenie. Największy problem Keeley od Projekt DK a jego lud był dostawą. Luksusowe kondominia znajdują się dwa piętra powyżej piętra biznesowego, więc dostarczenie materiałów, narzędzi i mebli wymagało nieco więcej kreatywności. Do cięższych rzeczy używano dźwigu. Natomiast do roślin i ich akcesoriów wykorzystano windę. „Bądź gotów wydać więcej pieniędzy niż na ten sam projekt powierzchni na podłodze”, ostrzega Keeley. Praca na dachu jest droższa, głównie ze względu na wspomniane wcześniej problemy z dostępem. „Ponadto nie zapominaj, że podczas pracy pracownicy będą chodzić po Twoim mieszkaniu” – dodaje.

Praktyczny projekt tarasu – ochrona przed różnymi warunkami atmosferycznymi

projekt tarasu dach świeże kolory różowy fioletowy pomarańczowy

Na ziemi drzewa i różne konstrukcje zapewniają ochronę przed słońcem i wiatrem. Na dachu mogą stać się wręcz nie do zniesienia. Dlatego odpowiednia ochrona przed nimi jest jednym z priorytetów praktycznego projektu tarasu na dachu. Na jednym z dwóch tarasów Keeley zbudował pawilon Jardon de Ville nad częścią wypoczynkową. „Ponieważ wciągarka może osiągać prędkość do 100 km/h, zakotwiliśmy konstrukcję do belek stropu za pomocą stalowego wzmocnienia” – wyjaśnia. Cień zapewnia również istniejące zadaszenie, które jest dołączone do mieszkania. Dla praktycznego Projekt tarasu Keeley zaleca również dodanie wbudowanego schowka na poduszki i poduszki, które można łatwo rzucić przy silnym podmuchu wiatru. Na przykład jeden z jego tarasów ma stalowe półki wbudowane w ścianę.

Praktyczny projekt tarasu – zapewnij sobie wystarczającą prywatność

projekt tarasu pawilon czarny kontrast biały meble

Ponieważ tarasy na dachach są zwykle zlokalizowane w miastach, jest to normalne w przypadku wysokich budynków i niechcianych widoków wokół nich. I chociaż te mieszkania nie znajdują się na środkowym Manhattanie, Keeley musiała znaleźć sposób, aby chronić taras przed sąsiednimi dzielnicami i widokiem na parking oraz kilka anten satelitarnych z wieży telewizyjnej. „Te tarasy mają wspólną balustradę i nie zapewniają prywatności”, wyjaśnia. Do oddzielenia dwóch tarasów użył praktycznego Projekt tarasu Ściany parawanowe i żywopłot skrzynkowy. Ten sam żywopłot został również użyty, aby zapobiec niechcianym spojrzeniom i skoncentrować widok na płaskowyżu Ozark.

Przytulność dla praktycznego projektu tarasu

poza pięknymi dekoracjami z kwiatami w centrum pomysłów projektantów stołu

„Od początku wiedzieliśmy, że te tarasy będą przedłużeniem wnętrza o elementy ogrodowe”, mówi Keeley. Na obu tarasach wybrano meble tapicerowane, aby nieco złagodzić wystrój. Na obu tarasach dachowych wkomponowano również kominek, aby zapewnić przytulną atmosferę podczas meczu piłkarskiego, który właściciele mogą oglądać dzięki telewizji plenerowej. Ważną rolę w wyborze podłogi odegrała również przytulność Projekt tarasu. „Oba miały drewniane podłogi, ale chciałem czegoś lepszego do chodzenia boso” – mówi Keeley. Na jednym z tarasów zastosowano posadzkę Trex z recyklingu, która zachowuje wygląd drewna, ale wymaga mniej zabiegów konserwacyjnych i eliminuje ryzyko, że wnuki właściciela złapią drzazgi. Z kolei płytki kwarcytowe zapewniają gładką, elegancką powierzchnię.

Praktyczny projekt tarasu z uwzględnieniem jego przeznaczenia

dział kuchni na zewnątrz funkcjonalne fajne wskazówki

Planując taras na dachu, należy również zadbać o to, aby pasował do Twojego stylu życia. W przypadku przykładowych tarasów głównym celem są spotkania rodzinne i spotkania z przyjaciółmi. W związku z tym oba tarasy na dachu dysponują jadalnią, częścią wypoczynkową do wypoczynku i kuchnią na świeżym powietrzu. Obie rodziny mają również inne mieszkania, w których mogą spędzać czas. Dlatego tarasy powinny wymagać jak najmniejszej konserwacji. Z tego powodu Keeley ograniczył go ze względu na praktyczność Projekt tarasu ograniczył rośliny do minimum i zainstalował automatyczny system nawadniania. „Automatyczny system nawadniania zapobiega również zbyt szybkiemu wysychaniu roślin” – wyjaśnia.

Kolejnymi przykładami praktycznego projektu tarasów dwóch tarasów dachowych są szezlongi, które mogą służyć jako ławki, gdy nie są wykorzystywane do opalania. Obrotowe ramię przymocowane do ściany umożliwia obracanie telewizora w celu uzyskania optymalnego pola widzenia w zależności od pozycji siedzącej.

tarasowe wieczorne światło pasujące do roślin drzewnych relaksujące

praktyczna impreza relaksacyjna o dużej powierzchni meble do salonu kominek

projekt tarasu dach ocean nowoczesny stół wypas   dużo miejsca dla kilku osób piękny widok na miasto