Dom i ogród

Planowanie przyjęcia grillowego – lista kontrolna i wskazówki dotyczące optymalnego przygotowania

planowanie letniego grilla organizowanie wskazówek na temat listy kontrolnej

Dowiedz się, jak zrobić z nami zaplanuj wspaniałą imprezę grillową mógł! Dajemy Ci 7 ważnych wskazówek i krótką listę kontrolną, dzięki którym Twój letni grill będzie niezapomniany. Kiedy pogoda staje się wystarczająco letnia, spędzamy coraz więcej czasu na zewnątrz. Nie chodzi więc o to, żeby nam było ciepło, ale żeby impreza była gorąca. Grill to doskonały sposób na nawiązanie nowych kontaktów i ponowne rozpoczęcie życia towarzyskiego. Ale musisz być przygotowany. Oto 7 wskazówek od nas, które sprawią, że Twoja impreza przy grillu będzie wspaniała.

Zaplanuj przyjęcie grillowe

1. Przynieś odpowiednie akcesoria do mięsa.

Wskazówki dotyczące planowania przyjęcia przy grillu szaszłyki warzywne

Samo rzucanie mięsa na grilla jest naprawdę nudne. Ale jeśli wcześniej zamarynujesz kawałki, całość będzie ucztą dla twojego języka. Użyj do tego szaszłyków. Wypróbuj to samo z małymi ziemniakami, marchewką, pomidorami, papryką, cebulą lub tofu. Możesz również przygotować swój ulubiony sos lub dressing. Nie zapomnij o marynacie z grilla. Szaszłyki to świetny sposób, aby grillowanie było wyjątkowe.

2. Plastikowe lub akrylowe talerze.

Dekoracja na grilla lista kontrolna porady stół plastikowy talerz wzór kwiatowy

Szerokie, kolorowe talerze imprezowe wprowadzają nastrój na imprezę i są dostępne w wielu sklepach i supermarketach. Są myte i przechowywane jak zwykłe talerze, ale są nieszkodliwe i bardzo odpowiednie dla dzieci i niezdarnych dorosłych!

3. Światło.

Pomysły na grilla na oświetlenie ogrodowe wskazówki dotyczące planowania listy kontrolnej

Po zachodzie słońca włącz specjalne oświetlenie imprezowe. Możesz do tego użyć różnych lampionów lub kolorowych lampek imprezowych. Ciepłe światło zapewni Twoim gościom przytulność i wygodę.

4. Serwetki i mokre ręczniki.

zaplanuj grilla porady serwetki plastikowe talerze

Są bardzo popularne, dzięki czemu można urządzić wspaniałe przyjęcie przy grillu. Zwłaszcza jeśli masz dużo wspólnego z gęstymi sosami. Do czyszczenia najlepiej nadają się mokre szmatki. Można je również znaleźć wszędzie, w drogeriach i supermarketach.

5. Sam przygotuj sos barbecue

Wskazówki dotyczące planowania przyjęcia na grilla ręcznie robiony sos grill

Klasyczna Sos barbecue jest zawsze dobry, ale gdybyś mógł zrobić własne, byłoby jeszcze lepiej. Na przykład możesz zmieszać sos ostry, terryaki lub tajski i stworzyć nowy, który będzie pasował do Twojego gustu. Jeśli to zrobisz, na pewno sprawisz swoim gościom wrażenie, że poszło o krok dalej, niezależnie od tego, czy po prostu dostałeś sos ze sklepu, czy nie.

6.. Odpowiednie narzędzia do gotowania.

poprowadź listę kontrolną grilla wskazówki narzędzia do gotowania

Do grillowania najlepsze są sztućce ze stali nierdzewnej i żaroodporne. Zdobądź łopatkę, szczypce i inne narzędzia odpowiednie do grillowania, aby grill mógł przebiegać płynnie.

7. Stwórz wystarczającą ilość miejsc dla swoich gości.

zaplanuj grilla lista kontrolna porady duży stół drewniana ławka

Kiedy zaprosisz 25 gości i będziesz miał stolik, ludzie będą zmuszeni wstać i porozumieć się. To nie jest takie wygodne. Zadbaj więc o ławki, nawet zwykłe plastikowe krzesła będą w porządku. Dopraw je kolorowymi poduszkami, kocami itp..