Dom i ogród

Piec na drewno w ogrodzie – ciepłe grille na świeżym powietrzu z Morso

piec opalany drewnem w ogrodzie piec do pizzy-wagon-kłody-przestrzeń magazynowa

Połącz popularne grille z włoskim stylem i romantycznym ogniskiem, wybierając jeden Piec na drewno w ogrodzie zatrzymywać się. I nie chodzi nam o byle jaki piec, ale o jeden z trzech modeli Morsø, które chcielibyśmy Wam przedstawić w tym artykule. Modele nadają się nie tylko do grillowania i podgrzewania. Pyszne pizze czy domowy chleb, wędzona ryba czy gulasze też mogą być w nim wspaniale przyrządzone, a dzięki drewnu mają niepowtarzalny smak.

Piec na drewno w ogrodzie – Mors

piec na drewno w ogrodzie taras-grill-śródziemnomorski-nowoczesny-czarny

Wnętrze pieca opalanego drewnem w ogrodzie Mors ma kształt klasycznego włoskiego pieca kamiennego. Wytworzone ciepło promieniowania zapewnia optymalną i równomierną temperaturę, dzięki czemu gotowanie i pieczenie staje się prawdziwą przyjemnością. Wnętrze jest również przestronne. Dzięki temu będzie wystarczająco dużo miejsca, aby odsunąć palące się drewno, gdy nadejdzie czas gotowania.

Piec na drewno w żeliwnym ogrodzie

piec na drewno w ogrodzie akcesoria-kominek-włoski-flair

Przy odpowiedniej pielęgnacji i odpowiedniej przestrzeni do przechowywania piekarnika zimą ten model zachwyci Cię przez wiele lat i zapewni najlepsze grille. Jednym z powodów jest to, że piekarnik grillowy jest wykonany z żeliwa. Materiał ten nadaje również piecowi na drewno w ogrodzie niepowtarzalnego wyglądu.

Mobilny pomysł

piec opalany drewnem w ogrodzie mobile-pomysł-design-morso-umeblowanie-na zewnątrz

Dzięki odpowiednim akcesoriom do grillowania możesz samodzielnie grillować warzywa w piecu opalanym drewnem w ogrodzie. Z kolei metalowe drzwiczki służą do wędzenia mięsa poprzez ich zablokowanie. Oferowany jest również odpowiedni wózek do serwowania, dzięki któremu grill ma nie tylko odpowiednią wysokość. Oferuje miejsce do przechowywania drewna opałowego i można go łatwo przenosić dzięki kółkom.

Grill

piec opalany drewnem-ogrodowy-grill-sztućce-mały-design-kompakt

Ten grill do ogrodu jest również wykonany z żeliwa. Ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania ten elegancki model. Dodatkowo trzy smukłe nogi wykonane z drewna, dzięki którym uzyskuje się stabilny stojak, dzięki czemu możesz postawić piec na drewno w ogrodzie, gdzie tylko zechcesz.

Sztućce do grillowania w pobliżu

piec na drewno-ogród-taras-wyposazenie-meble ogrodowe-drewno-okno frontowe

Na trzech nogach znajduje się również metalowy pierścień. Można na nim zawiesić haczyki, a tym samym również sztućce do grilla, co z kolei zapewnia, że ​​zawsze masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz. Piec na drewno w ogrodzie tworzy nowoczesny i jednocześnie śródziemnomorski klimat, którego nie można się nacieszyć.

Kompaktowa konstrukcja

piec opalany drewnem-ogrod-morso-design-grill-forno-statyw-metalowy

Piec opalany drewnem w ogrodzie marki Morso ma również niezwykle kompaktową konstrukcję, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w mniejszych ogrodach czy tarasach. Ale to nie tylko zaleta na sezon letni. Nawet zimą, gdy piec grillowy trzeba schować, łatwiej jest znaleźć odpowiednie miejsce, nie zajmując zbyt wiele miejsca.

Pyszne potrawy

piec opalany drewnem-ogród-grill-forno-drewno-nogi-miejsce do siedzenia

Ruszt grillowy został zaprojektowany w specjalny sposób. Składa się z kilku porów, które wychwytują tłuszcz i przyprawy mięsa. W ten sposób masz gwarancję, że mięso będzie grillowane we własnych sokach. To odróżnia ten piec opalany drewnem w ogrodzie od innych grilli, w których jedzenie jest pieczone zamiast grillowane.

Kamiń

piec opalany drewnem-ogród-stół-jadalnia-pola-kamienne-kafle-śródziemnomorskie

Ten piec na drewno w ogrodzie przypomina konstrukcję kominka na drewno. Model zawdzięcza temu swoją nazwę. Otwarty kominek gwarantuje przyjemne, ciepłe wieczory na świeżym powietrzu przez cały sezon. To sprawia, że ​​taras naprawdę przyciąga wzrok, niezależnie od wybranego stylu.

Kominek żeliwny

opalany drewnem piec-ogród-dekoracja-pomysł-ogród-taras-projekt-donica

Model, podobnie jak pozostałe dwa modele, został wykonany z żeliwa i blachy. Dzięki temu piec na drewno w ogrodzie jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne, nawet jeśli nie ma dachu ochronnego.

Mobilny piec na drewno w ogrodzie

piec opalany drewnem-ogród-salon-ławka-ochrona-prywatności-nowoczesny-drewniane-listwy-poziome

Nie mamy wpływu na kierunek wiatru, ale położenie pieca na drewno w ogrodzie może. Z tego powodu fakt, że piekarnik grillowy można obracać zgodnie z wymaganiami, jest wielką zaletą, z której można korzystać w wietrzne dni.

Zrelaksuj się w cieple

piec opalany drewnem-ogród-kominek-komin-kominek-taras-salon

Użyj unikalnych modeli do pieca na drewno w ogrodzie Morsø i spędzaj relaksujące godziny na tarasie, w ogrodzie lub w salonie, nie będąc pod wpływem chłodniejszych wieczorów.

Zaprojektowane przez Morsø.