Dom i ogród

Nowoczesny projekt ogrodu sprawia, że ​​Twój taras na dachu wygląda przytulnie

dopasowane wzornictwo meble roślinne cichy spokój

Przytulny i nowoczesny projekt ogrodu na taras na dachu zapewnia pełen relaks. Ma również imponujący wpływ na wszystkich odwiedzających. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pomysłem na piękny projekt ogrodu!

Nowoczesny projekt ogrodu nadaje miejskiemu mieszkaniu świeży akcent 

miejski taras na dachu zaprasza zachwyconych gości

Dla przytulnego i nowoczesny projekt ogrodu Na tarasie na dachu są oczywiście niezliczone możliwości. Przedstawiamy Wam wariant przytulnego projektu ogrodu na tarasie na dachu, dzięki któremu można uciec od codziennego stresu miasta. Ogród ten znajduje się na dachu dwupiętrowego apartamentowca miejskiego. Projekt powstał we współpracy Simon Morray-Jones Architects, Clair Strong Interior Styling i BlueSky Landscapes z Wielkiej Brytanii. Nowoczesny styl tego ogrodu na dachu jest rozwinięciem nowoczesnej aranżacji wnętrz.

Nowoczesny wystrój ogrodu zachęca do relaksu

nowoczesne pomysły na projektowanie ogrodu świeża nuta zielone rośliny

W zgodzie z miejskim otoczeniem ogród składa się z roślin, które wymagają niewielkiej konserwacji. Oznacza to, że właściciel nie musi się martwić, jeśli nie ma czasu. Ten relaksujący ogród składa się z miejsca do przygotowywania posiłków, części wypoczynkowej ze stołem jadalnym, otoczonej niskimi żywopłotami doniczkowymi, zapewniającymi większą prywatność. W tym prostym, ale imponującym ogrodzie dominują zielone i białe rośliny. Nowoczesny projekt ogrodu jest prosty, ale nowoczesny. Materiał meblowy jest łatwy do czyszczenia. Czworonożny stół pomalowany na pomarańczowo i bujne nasadzenia tworzą niezbędny wewnętrzny spokój do relaksu po ciężkim dniu pracy.

nowoczesny projekt ogrodu zielone świeże powietrze relaks łatwe do wytarcia