Dom i ogród

Nowoczesny domek na drzewie nad basenem – futurystyczna koncepcja

Domek na drzewie przydomowy ogród staw wysoki bambusowy płot

Jeśli masz/miałeś ogród, to z pewnością marzyłeś o domku na drzewie. I rzeczywiście – nawet bez drzewa, wysoki domek jest funkcjonalnym dodatkiem do domu – może zostać przekształcony w czytelnię, przytulny kącik do pracy czy plac zabaw dla dzieci albo może służyć jako pensjonat dla niespodziewanych gości. Ale jeśli wyobrażasz sobie prosty budynek, to się mylisz. Przedstawiamy Wam futurystyczny projekt utalentowanych architektów Pokój na drzewie – a nowoczesny domek na drzewie nad basenem?.

Nowoczesny domek na drzewie – nowy projekt Baumraum inspiruje innowacyjną koncepcją

Domek na drzewie ze stali nierdzewnej o ciekawym kształcie, nowoczesna konstrukcja

A nowoczesny domek na drzewie o oryginalnym kształcie znajduje się w małym ogrodzie w Munster. Przestronne podwórko prywatnej rezydencji jest dobrze osłonięte od ulicy wysokim bambusowym ogrodzeniem – w sam raz dla domu. Budynek znajduje się pośrodku ogrodu i unosi się dokładnie nad oczkiem wodnym/basenem rodzinnym. Do wejścia prowadzą schody ze stali nierdzewnej – ciekawscy goście są mile zaskoczeni na końcu schodów – ponieważ szeroki taras oferuje relaks i rekreację. Wysokie drzewa w ogrodzie chronią przed słońcem nie tylko taras, ale także sam dom.

Nowoczesny domek na drzewie – architektoniczne dzieło sztuki na środku podwórka w Münster

Pomysły na podwójne łóżko do spania duże świetliki

Nowoczesny domek na drzewie wykonany jest ze stali nierdzewnej i drewna – 8 asymetrycznie rozmieszczonych podpór wspiera konstrukcję. Sam dom ma ciekawy owalny kształt, który przyciąga uwagę. Duże okna wpuszczają dużo światła słonecznego do wąskiej przestrzeni. Wnętrze jest purystyczne, dom został oszczędnie, ale stylowo urządzony. Duże podwójne łóżko i mały parapet to jedyne meble – ale to wszystko, czego naprawdę potrzebujesz w domku na drzewie. Ponieważ oferuje znacznie więcej niż tylko piękne umeblowanie – daje możliwość odprężenia się od zgiełku codzienności i cieszenia się otaczającą naturą w domowej atmosferze. Kto uważał, że nowoczesność i funkcjonalność nie mogą iść w parze??

Jednorodzinna przestrzeń do przechowywania ławek z drewna wyłożonego drewnem

Nowoczesna i praktyczna

Pomysły na wejście na schody funkcjonalnie nowoczesneDo wejścia prowadzą masywne drewniane schody

Pomysły na taras na drzewie dwa krzesła balustrada

Przestronny drewniany taras zachęca do plażowania

nowoczesne schody prowadzące do pomysłów na wejście do domu

Pomysły na projekty elewacji drewnianych ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna wspiera nowoczesną architekturę pomysłów budowlanych

Pomysły na domek na drzewie drewno pokryte stalą nierdzewną osiem podpór

Drewniane schody, duże fronty okienne, oczko wodne

Treehouse pomysły ze stali nierdzewnej oświetlenie tarasowe praktyczne