Dom i ogród

Nowoczesne wazony i donice z drewna o geometrycznym wzorze

Doniczki z drewna wiszące-geometryczne-sukulenty

Drewno jest szczególnie popularnym materiałem do użytku w pomieszczeniach, ponieważ w pomieszczeniu wygląda naturalnie i tworzy przytulną atmosferę. Jest również bardzo wysokiej jakości i uszlachetnia każde wnętrze swoim atrakcyjnym wyglądem. Dlatego coraz więcej osób przy urządzaniu własnego domu wybiera prawdziwe drewno. Jednak z drewna można wykonać nie tylko meble, ale także różne akcesoria i dekoracje do domu. W tym artykule chcielibyśmy zaprezentować ładny przykład. To eleganckie drewniane wazony i donice, które zachwycają nowoczesnym, geometrycznym wzornictwem. Nowoczesne donice zostały zaprojektowane przez Justina z firmy Fernweh Woodworking i używa się do tego tylko prawdziwego, wysokiej jakości drewna.

Drewniane doniczki wiszące-różne rodzaje drewna

Ze swojej pracowni w Bend w stanie Oregon projektant zaprojektował już kilka kolekcji donic, wazonów i półek ściennych, które charakteryzują się prostymi, geometrycznymi wzorami. W kolekcji znajdują się wiszące drewniane doniczki na kwiaty, małe wazony z długą szyją i stojaki na wazony, a także praktyczne mini doniczki na sukulenty i małe rośliny doniczkowe. Wszystkie akcesoria do domu wykonane są z całych kawałków litego drewna, przy czym projektantka opiera się głównie na lokalnych gatunkach drewna.

Donice z drewna-lakierowane na biało-justin-wanderlust-drewno

Inspiracją dla projektanta były góry i lasy otaczające miasto Bend. Jego pasję do stolarki widać wszędzie w jego pracowni, gdzie na stole warsztatowym i na ścianach leżą kawałki drewna różnej wielkości. Oprócz akcesoriów domowych wykonanych z drewna Justin wykonuje również oryginalne lampy, geometryczne półki ścienne oraz drobne meble, które również wykonane są z tego samego wysokiej jakości materiału.

podlewanie-wiszące-doniczki-drewno-roślina doniczkowa

Do jego kolekcji wiszących donic użyto czarnego orzecha i drewna klonowego. Wiszące drewniane doniczki doskonale nadają się do małych roślin domowych, takich jak sukulenty i krzewy i są w pełni zaimpregnowane, dzięki czemu można je sadzić bezpośrednio. Można je zawiesić pod sufitem białą lub czarną bawełnianą nicią i ułatwić pielęgnację roślin.

doniczki-drewno-wieszane-na-probówce-wazony

Podobną konstrukcję mają drewniane donice na ścianę, które z kolei można posadzić bezpośrednio i przymocować do ściany. Mogą być wykonane z czarnego orzecha, klonu lub białego jesionu. Na życzenie donice można pomalować na biało, aby pasowały do ​​każdego wnętrza. Uchwyty na wazony, które z kolei nadają się do montażu na ścianie, stanowią alternatywę dla doniczek ściennych. Są specjalnie zaprojektowane do przechowywania wazonów na probówki i nadają wnętrzu nowoczesny charakter.

Doniczki-drewno-orzech-sukulent-geometric-design

Dla tych, którzy nie chcą mocować doniczek do ściany lub sufitu, dostępne są również dopasowane doniczki drewniane. Idealnie nadają się na sukulenty i kaktusy i mogą upiększyć każde biurko, stolik lub półkę ścienną. Oprócz małych doniczek oferowane są również mini wazony, które idealnie nadają się na kwiaty cięte. Przejrzyj naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć różne projekty wazonów i donic z Fernweh Woodworking.

doniczki-drewno-małe-rośliny-biurko

doniczki-drewno-mały-wazon-kwiaty-cięte

wazon-drewno-nowoczesny-mahoń-drewno-brąz drutu

wazony-doniczki-drewno-geometric-design-nowoczesne

geometryczne-donice-drewno-nowoczesny-design-sukulenty

wiszące-doniczki-drewno-geometryczne-projekt

ściany-doniczki-drewno-tillandsia-dekoracja mieszkania

doniczki-drewno-geometryczne-ściany-cegły-wnętrze

Doniczki-drewno-mocowanie ścienne-czarny orzech-uchwyt na wazon

wazon-drewno-czarny orzech-długa szyja wazon-probówka

Więcej na temat projektanta i jego produktów można dowiedzieć się na stronie internetowej Obróbka drewna Wanderlust.