Dom i ogród

Metalowa ławka ogrodowa firmy La Chance dla większego komfortu podczas rozmowy

Oryginalna konstrukcja w kolorze czerwonym aluminium

Przedstawiamy Państwu elegancki Ławka ogrodowa wykonana z metalu w ekstrawaganckim czerwonym kolorze i oryginalnej konstrukcji. Wykonana z aluminium ławka zapewnia wygodne siedzisko dla 5 osób.

Ekstrawagancka ławka ogrodowa wykonana z metalu – koncepcja

Kawałki ławki ogrodowej wygodne siedzenia dla pięciu osób?

Dzięki tej aluminiowej ławce La Chance nie musisz już odwracać się w bok podczas rozmowy. Został zaprojektowany przez projektanta Lucę Nichetto. Jego inspiracją była Amelia Earhart, która zaginęła podczas lotu czerwonym Lockheed Vega 5B. Dwa oparcia to skrzydła Twojego samolotu.Swój elegancki i smukły kształt zawdzięcza aluminiowym panelom o strukturze plastra miodu. To ekstrawaganckie Ławka ogrodowa zrobiony z metalu jest lekki i odporny na warunki atmosferyczne.

Ławka ogrodowa wykonana z metalu – tak stworzysz przytulną część wypoczynkową

świeży kolor innowacyjny design po prostu mów

Bo jak wiadomo aluminium nie rdzewieje. Na tej ławce jest miejsce dla maksymalnie 5 osób. Jest to ulepszona wersja siedziska Tete a tete, przeznaczona również do rozrywki (Tete a Tete to po francusku i oznacza „łeb w łeb”). Błyszcząca wiśniowa czerwień sprawia, że ​​jest ekstrawagancka Ławka ogrodowa zrobiony z metalu przyciągający wzrok na zewnątrz. Umieść je na werandzie, w ogrodzie lub na podwórku. Bez względu na to, gdzie „wyląduje”, wywoła zdziwienie. Tak jak Amelia Earhart.

Nowoczesna i wygodna ławka ogrodowa w mocnym kolorze

oparcie w kolorze pomarańczowym francuskiego projektanta

Czerwona ławka ogrodowa o konstrukcji oszczędzającej miejsce

Metalowe siedzisko w kolorze czerwonym, nowoczesne pomysły projektowe