Dom i ogród

Konfiguracja kuchni na świeżym powietrzu – kreatywne pomysły na projektowanie kuchni na świeżym powietrzu

Wyposażenie kuchni na zewnątrz cegła-okładzina-kamień naturalny-blat-grill ze stali nierdzewnej

 Zastanawiasz się, jak twoje Skonfiguruj kuchnię powinien, aby był wygodny i praktyczny? Zebraliśmy dla Ciebie innowacyjne i kreatywne pomysły. Właściciele tego domu w Camden zawsze chcieli organizować duże przyjęcia. Dlatego zaprojektowali swoją kuchnię tak, aby było to możliwe. Nauczyła tego projektantka Rockport, Deborah Chatfield. Zaprojektowała atmosferę toskańskiej loggii i użyła dużo kamienia w konstrukcji. Długi drewniany stół również pomógł stworzyć tę atmosferę.

Założenie kuchni na świeżym powietrzu – pomysły i wskazówki dotyczące Twojego dobrego samopoczucia w ogrodzie

zewnętrzna-kuchnia-wyposażenie-rustykalne-drewno-kamień-stal-nierdzewna-grill

Dlaczego dobrzy ludzie bardzo często mają złe doświadczenia ze złymi? Skonfiguruj kuchnię? To często zadawane pytanie, ponieważ wielu z nas prawdopodobnie miało złe doświadczenia z niektórymi nieodpowiednimi projektami. Czasami zdarza się, że stoisz w kuchni i nie wiesz, gdzie włożyć łopatkę lub inne rzeczy. Widzieliśmy wystarczająco dużo źle zaprojektowanych kuchni. Często możemy rozpoznać źle zaplanowaną kuchnię, ale sami nie mogliśmy zrobić nic, aby lepiej ją umeblować. Ale są ludzie, którzy mogą to zrobić. Oto, czego nauczyliśmy się od Russa Faulka, na przykład – jest prezesem Kalamazoo Outdoor Gourmet i projektuje grille i inne gadżety kuchenne. Eric Groft jest szefem firmy zajmującej się architekturą krajobrazu, a Mark Scott jest prezesem innej. Podzieliłeś się z nami swoim doświadczeniem.

Najpierw zawsze planuj. Wszyscy 3 eksperci zgadzają się, że projektowanie kuchni jest bardzo ważne, dlatego należy wszystko dokładnie zaplanować wcześniej. W ten sposób możesz uniknąć wielu złych decyzji.

Po drugie, skontaktuj się z kilkoma ekspertami. Zbierz więcej niż jedną opinię na temat projektu swojej kuchni. Znajdź najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie i skonsultuj się z nimi. Dadzą Ci świetne pomysły.

Skonfiguruj kuchnię na świeżym powietrzu – 3 ekspertów Ci pomoże

Kuchnia na zewnątrz z wbudowanym domkiem do grillowania z kamienia naturalnego ze stali nierdzewnej

Po trzecie, upewnij się, że ludzie, którzy pomagają Ci zaprojektować Twoją kuchnię, naprawdę o tym wiedzą. To straszne otaczać się niewłaściwymi ludźmi, którzy nie wiedzą, co jest nowoczesne i nowoczesne. Zgodnie z doświadczeniem Faulka, projektant powiedział mu, że klient nie chce mieć lodówki do swojej kuchni na zewnątrz, ponieważ zimą nie miałby ochoty drążyć lodówki w środku. Według Faulka jedyne, co można zrobić zimą, to wyłączyć lodówkę. Więc ten projektant nie miał pojęcia o technologii.

Po czwarte, uważaj na materiały, z których zbudowano Twój dom i używaj ich w swojej kuchni. To byłoby odpowiednie, a także tańsze dla Ciebie. Niektóre materiały są tanie i mistrzowie uwielbiają z nimi pracować, ale jeśli są tylko w jednym miejscu w domu – to nie należy ich używać.

Po piąte: uważaj na wymiary! ten Skonfiguruj kuchnię może być bardzo niebezpieczne, jeśli zrobisz to niedokładnie. Gdybyś miał duży dom i małą kuchnię, według Faulka wyglądałoby to groteskowo i jak słoń w sklepie ze szkłem. Problemem może być również odwrotność. Nie rób tak dużego licznika. Długi licznik ma taką samą objętość jak Volkswagen. Jeśli przejście z lady do pozostałych pomieszczeń nie poszło dobrze, cała historia będzie wyglądała jak leżący martwy wieloryb na plaży.

Przygotowanie kuchni – Jest kilka prostych zasad, których należy przestrzegać

zewnętrzna-kuchnia-zabudowa-granitowa-blat-jadalnia-przestrzeń-magazynowa

Po szóste, skup się na przepływie. Co to właściwie miało znaczyć? Oznacza to, że powinieneś być bardzo ostrożny, gdzie umieszczasz meble. Czy to wystarczająco praktyczne? Ją Skonfiguruj kuchnię, ale słusznie może to stać się koszmarem, jeśli nie zrobisz tego dobrze, a później tego żałujesz. Na przykład bardzo ważne jest, kto będzie gotował, jakie są jego potrzeby i czy kuchnia będzie wystarczająco wygodna.

zewnętrzna-wyposażenie-kuchni-kamień-wyspa-front-drewniany-stołek barowy-jadalnia

Po siódme, stwórz wystarczającą ilość światła. Trudno gotować, gdy nie ma wystarczającej ilości światła. Wtedy nie można było zobaczyć jedzenia i popełniać błędy. Upewnij się, że światło będzie normalne i możesz później je przyciemnić.

Po ósme: Ile faktycznie jest za dużo? Lepiej nie kupować niepotrzebnego sprzętu. Ale to jedno z najtrudniejszych pytań. Są ludzie, którzy wydają za dużo, by kupić różne rzeczy, których nigdy nie potrzebują. Ale inni eksperci mają na ten temat różne opinie. Na przykład kobieta poprosiła projektanta, aby zaopatrzył jej kuchnię w sprzęt, który kosztował 80 000 USD. Rzadko sama gotuje, ale kiedy to robi, chce, żeby niczego nie brakowało.

Konfiguracja kuchni na świeżym powietrzu – projekt kuchni na zewnątrz

zewnętrzna-kuchnia-wyposażenie-jadalni-stół-stół-drewno-czarny

Po dziewiąte: Chodzi o radość z gotowania. Pomyśl, czego naprawdę potrzebujesz i zdobądź to. Plan! Zdecydowanie nie chcesz smażyć steków na przegrzaniu, palić żeberek godzinami ani piec pizzy w zbyt słabym piecu. Zastanów się więc, jaki sprzęt zamierzasz kupić.

Po dziesiąte: Wszystko powinno pasować. W dzisiejszych czasach nie chodzi tylko o samo gotowanie. Możesz gotować, oglądać telewizję i jednocześnie wykonywać inne czynności – wszystko zależy tylko od Ciebie i Twoich pomysłów! Sprawdź te wskazówki dla Skonfiguruj kuchnię!

Kuchnia ustawiona na stół z drewna długie duże ławki

kamienna ściana drewno materiał komfort komfort pomysły projektantów

Kuchnia ustawiona na zlew z kamienia z drewna na zewnątrz

kuchnia założona ogród teren zewnętrzny w pełni wyposażona

kamień glebowy materiał nowoczesna technologia grillowanie żywności

skonfigurować styl kuchni nowoczesne wygodne meble przestronne

gotowanie na zewnątrz możliwość jedzenia drewno kamień naturalność   obszar projekt kominek salon fotel widok relaks

świeża nuta niebiesko-pomarańczowe kolory dostają wszystko, co niezbędne

umeblowanie kuchni dziedziniec nowoczesne umeblowanie praca projektanta