Dom i ogród

Kominek do ogrodu – nowoczesne akcenty na zewnątrz

kominek do ogrodu biało-nowoczesny-taras-design-zielono-niebieski

Dzięki tym nowoczesnym kominkom szybko zapomnisz o klasycznym ognisku. Są dobre do przytulnych rozmów z przyjaciółmi i rodziną. Oto siedem przykładów nowoczesnego Ognisko do ogrodu firmy Paloform w aktualnych kształtach i pojemnikach oraz jak można je wkomponować w ogród.

Nowoczesny kominek do ogrodu – siedem przykładów

Ogród na ognisko na skraju basenu oryginalne pomysły na pomysły

1. Znajdź miejsce na nowoczesny kominek na skraju basenu. Możesz więc rozgrzać się po nocnej kąpieli lub podczas koktajlu.

Ogień odbijający się w wodzie doda również ogrodowi dodatkowej atmosfery. Kominek Miso firmy Paloform jest wykonany z betonu i jest wypełniony kamieniami rzecznymi lub lawowymi, aby nadać obszarowi przy basenie naturalny akcent.

przytulna część wypoczynkowa w centrum miękki przytulny ciepły kominek

2. Nowoczesny Ognisko do ogrodu może być również centralnym punktem przytulnej części wypoczynkowej.

Zbierz się wokół niego, a rozmowy będą ciepłe i intymne. Nie ma ryzyka powstawania dymu, ponieważ ten kominek bento działa na gaz ziemny lub propan. Jej grube ścianki boczne sprzyjają odpoczynkowi nóg, a jednocześnie ogrzewają stopy, aby nie zamarznąć nawet w chłodniejsze wieczory. Kominek dostępny jest zarówno w wersji betonowej, jak i stali kortenowej, a jego stabilny, kwadratowy kształt umożliwia ustawienie go w dowolnym miejscu w ogrodzie.

palenisko ogrodowe robata w kształcie prostokąta

3. Zaprojektuj oszałamiający punkt centralny. Prostokątny kształt kominka Robata oferuje linię płomieni, które przyciągają wzrok w nowoczesnym designie. Nie ma znaczenia, czy nowoczesny kominek ustawisz przy ścianie, aby go podzielić, czy też, aby uzyskać więcej ciepła przy basenie. Ich przyjemne kształty sprawiają, że są świetną ozdobą.

Nowoczesny kominek do ogrodu sprawia, że ​​teren zewnętrzny jest jeszcze piękniejszy

kominek do przegrody ogrodowej na większe powierzchnie

4. Użyj nowoczesnego Ognisko do ogrodu jako przegroda pokoju na duże powierzchnie zewnętrzne i jednocześnie używać go jako stolika kawowego.

Kominek Robata może z jednej strony służyć jako przegroda pokoju, a z drugiej strony dobrze sprawdzi się jako stolik kawowy, jeśli przykryjesz go pokrywą ze stali nierdzewnej. Jest również dostępny w odpornej na warunki atmosferyczne stali Korten, aby uzyskać więcej kolorów ziemi.

akcent bujnego ogrodu metalowe krzesło wiele roślin

5. Użyj jednego nowoczesny kominek jako akcent do bujnego ogrodu.

Ta miska soba wykonana jest z betonu, często jest wyższa i jest najczęściej wybierana do bardziej tradycyjnych projektów. Można go łatwo dodać do pomieszczeń rozrywkowych lub po prostu służyć jako dekoracja w ogrodzie.

kominek atrakcyjne centrum z dala miejsca siedzące pomysły projekt

6. Stwórz atrakcyjny punkt centralny w ogrodzie.

Ustaw nowoczesny kominek w ogrodzie w pewnej odległości od rzeczywistej strefy rozrywki. W ten sposób staje się z jednej strony punktem centralnym, a z drugiej celem. Nocna atmosfera, którą stworzy kominek, wciągnie gości w głąb ogrodu. Dolna miska soba to tradycyjny japoński styl.

Ogrodowe palenisko o minimalistycznym wyglądzie

kominek do ogrodu organiczny minimalistyczny wygląd na zewnątrz

7. Minimalizm organiczny to aktualny trend w projektowaniu wnętrz, na zewnątrz i w modzie. Obejmuje to neutralne niuanse kolorów, płynne linie i krzywe kształty. Duży i płaski kominek Bol firmy Paloform wykonany ze stali corten jest nowoczesnym wyrazem organicznego minimalizmu dzięki designowi wykonanemu ze stali nierdzewnej i drobnym detalom na krawędziach. Idealny detal dla zardzewiałego, nowoczesnego wyglądu.

kominek-do-ogrodu-pomysł-corten-stal-nierdzewna-rdza-optyka-bioetanol

Stal korten jest materiałem odpornym na warunki atmosferyczne i wymagającym niewielkiej konserwacji. Swoją zardzewiałą powierzchnię uzyskuje pod wpływem warunków atmosferycznych. Działa przez całe życie i emanuje ciepłym, naturalnym blaskiem, gdy jest postrzegany jako nowoczesny Ognisko do ogrodu jest używany.

kominek do ogrodu na zewnątrz-design-pomysł-dekoracyjny-salon

kominek-do-ogrodu-mezzo-design-nowoczesny-kwadrat-szara-miejsce do siedzenia

kominek-do-ogrodu-atrakcyjny-projekt-slupowy-ceglany-bialy