Dom i ogród

Jak najlepiej ułożyć rośliny domowe według Feng Shui

feng shui poprawnie aranżując przestrzeń sztuka magiczny efekt żywy sen

Główne idee Feng Shui to równowaga i harmonia. Rośliny, które mamy w domu, to jeden z wielu sposobów na utrzymanie tej równowagi. W tym artykule mamy dla Ciebie pięć ciekawych wskazówek, jak najlepiej zadbać o rośliny doniczkowe Feng Shui powinien zaaranżować.

Jak rośliny doniczkowe po Feng Shui zaaranżować?

różowe kwiaty zdecydowane miejsce dom harmonia spokój

1. Kaktusy i inne kłujące rośliny nie powinny znajdować się na środku domu lub ogrodu. Tworzą napięcie i agresywność. Umieść je przy drzwiach wejściowych lub na balkonie, aby chronić Cię przed złymi duchami.

monstera okno pozostawia wystrój wnętrz akcesoria domowe pomysły na rośliny domowe

2. Rośliny domowe po Feng Shui dla strefy zdrowia: roślinne liście okienne, zwane również monstera, pomagają ludziom uporządkować myśli i myśleć trzeźwo. Może być w strefie zdrowia.

pomysły sztuczki begonia rośliny doniczkowe wskazówki dotyczące aranżacji wnętrz

3. Begonia pomaga ludziom łatwiej komunikować się i czyni ich bardziej bystrymi i wolnymi. Ta roślina powinna najlepiej znajdować się w strefie sławy.

Feng Shui i rośliny doniczkowe – przydatne sztuczki dla Ciebie

kwiaty orchidei układają idealną atmosferę dekoracje kolorowe świeże

4. Aby dać upust artystycznemu myśleniu i wyobraźni, rozprowadź w domu jasnoniebieskie bratki, chińskie róże lub orchidee.

smocze drzewo rośliny domowe projektowanie wnętrz animacja dekoracji przestrzeni

5. Rośliny domowe po Feng Shui O strefę wiedzy: Najlepiej mieć w miejscu pracy płaczącą figę. Pomaga Ci się skoncentrować. Z kolei palmy w strefie wiedzy pomagają organizacyjnie, a smocze drzewo chroni przed pesymizmem i dodaje pewności siebie.

aloes aloes ułóż porady sztuczki harmonia pokoju

6. Umieść doniczkę z aloesem w strefie rodzinnej. Roślina zapewnia przyjemną atmosferę i pozytywnie wpływa na relacje między członkami rodziny.

shui sypialnia eleganckie stylowe białe czarne elementy