Dom i ogród

Ekskluzywny dom Feng Shui z ogrodem w RPA

Feng Shui House -ogród-woda-oświetlenie-drewno-kamień naturalny

Metropole Architects niedawno zaprojektowało ekskluzywne mieszkanie z widokiem na ocean na północ od Durbanu w RPA. Został zbudowany w całości zgodnie z zasadami Feng Shui i charakteryzuje się nowoczesnym, egzotycznym wystrojem wnętrz. Rzut i układ pomieszczeń spotykają się z odbijającymi powierzchniami wody, dzięki czemu przepływ pozytywnej energii jest zatrzymywany w domu. Dowiedz się więcej o tym ekskluzywnym domu Feng Shui z ogrodem w RPA tutaj.

Feng Shui-dom-ogród-przednie drzwi-podwórko-nowoczesny-projekt

Według Feng Shui środowisko, w którym żyjemy, wpływa na nasze samopoczucie. Lokalizacja warunkuje dobrą energię w domu. Na przykład bieżąca woda równomiernie rozprowadza chi i dostarcza w ten sposób środowisku niezbędnej energii. Ważną rolę w klimacie mieszkania odgrywa również kształt posesji i rzut domu. Za optymalny uważa się kształt prostokątny lub kwadratowy. Orientacja domu lub strefy wejściowej ma kluczowe znaczenie w Feng Shui dla jakości energii, a tym samym dla zdrowia lub sukcesu zawodowego mieszkańców. To, które jest najtańsze, jest ściśle indywidualne i można je obliczyć na podstawie indywidualnych informacji dostarczonych przez mieszkańców.

Feng Shui dom ogród przednie drzwi przednie oświetlenie podwórka

Drzwi wejściowe są bardzo ważne przy projektowaniu domu Feng Shui. Pomieszczenie, które znajduje się dokładnie naprzeciw strefy wejściowej, otrzymuje większość energii. Najlepiej, jeśli naprzeciwko drzwi wejściowych znajduje się jeszcze jedna, która prowadzi na przykład na podwórko lub do ogrodu. To wymarzone mieszkanie zostało zaprojektowane i wyposażone wyłącznie zgodnie z tymi zasadami.

Feng Shui dom-ogród-widok na morze-naturalny kamienny-basen

Po drugiej stronie domu, naprzeciwko wejścia do domu, znajduje się wspaniały taras z widokiem na morze z drewnianym tarasem, basenem i ekskluzywną częścią wypoczynkową z kilkoma atrakcjami. Aby to osiągnąć, musisz przejść przez przestronny salon. Podzielony jest na kilka stref, które są oddzielone od siebie szklanymi ścianami. Wnętrze wygląda jasno i zachęcająco. Ekskluzywne meble tapicerowane skórą egzotyczną robią duże wrażenie.

feng-shui-dom-ogród-basen-drewniany taras-widok na morze

Tradycyjnie produkowane meble o zabawnym designie w połączeniu z dywanami ze skóry bydlęcej i drewnem tworzą harmonijną, przytulną i niezwykle indywidualną atmosferę. Wspaniały widok na ocean z każdej części domu Feng Shui dopełnia wspaniały ogólny obraz i sprawia, że ​​egzotyczne miejsce zamieszkania jest nie do pomylenia.

feng-shui-dom-ogród-basen-drewniany taras-kamień naturalny-zadaszenie tarasu

feng-shui-dom-ogród-taras-widok-basen-widok na morze

feng-shui-dom-ogrodowy-taras-ekskluzywny-salon-minibar-kamień

feng-shui-dom-ogród-patio-basen-drzwi-patio

feng-shui-dom-wnętrze-jasny-stół-drewno-piaskowy-kolor

feng-shui-dom-projektowanie-taras-wyposazenie-bogate-tkaniny-skórzane

feng-shui-dom-wnetrz-projektowanie-taras-wyposazenie-ekskluzywne-egzotyczne

feng-shui-dom-ogród-wnetrz-projektowanie-ogrodu-architektura

feng-shui-dom-ogród-wnętrze-ogród-oranżeria-kamień naturalny

feng-shui-dom-schody-szklane-balustrady-oświetlenie-pośrednie

feng-shui-house-wnętrze-piaskowy-żyrandol

feng-shui-dom-projektowanie-wnetrz-nowoczesna-kuchnia-oswietlenie-pośrednie

feng-shui-dom-młodzieżowy-podwójny-dwa-łóżka

feng-shui-dom-studia-zdjęcie-tapeta-słoń

feng-shui-dom-wnetrze-projektowanie-łazienka-marmur-drewno-wanna-prysznic

feng-shui-dom-projektowanie-wnetrz-łazienka-szafa-szklana-ściana

* projekt autorstwa Metropole Architekci