Dom i ogród

Drzewo do ogrodu jest idealne na każdą przestrzeń na zewnątrz

Drzewo do ogrodu długi proces oryginalny

Jak zrobić mini z kwiatka? Drzewo do ogrodu pozwolić, by coś urosło? Tak, muszę przyznać, że takie mini-drzewka wyglądają naprawdę świetnie! Zwłaszcza na moim terenie będą się doskonale rejestrować! Ale jak osiągnąć ten wygląd? Zrobiłem trochę badań na ten temat i chciałbym podzielić się z wami moimi doświadczeniami tutaj.

Drzewo do ogrodu – żmudny proces

Okrągłe cięcie korony w ogrodzie drzewnym kultywuje pomysły

Więc mały Drzewo do ogrodu Aby stworzyć, musisz najpierw przyciąć gałęzie na pojedynczej łodydze rośliny, aż utworzy się kulista korona. Potem, gdy się zatrzymasz, rośliny zamienią się w krzewy, jak zawsze w przypadku oleandrów i wawrzynów, ponieważ to naturalne, bugenwille – w winoroślach i oliwkach – zwykle w prawdziwe drzewo. Eksperci potwierdzają, że formowanie drzewka to długi i żmudny proces, dlatego takie mini-drzeweczka są czasami dość drogie. Ale czy chcesz zaoszczędzić pieniądze? Następnie spróbuj samodzielnie wyhodować drzewo z winorośli.

Mocowanie: Wybierz sadzonki z prostą środkową łodygą i owiń ją wokół podpory. Musisz wyciąć wszystkie pędy boczne. Utrzymuj roślinę w dobrej kondycji. Dopóki roślina nie osiąga określonej wysokości, a łodyga nie jest wystarczająco mocna i gruba, przyciąć wszystkie pędy boczne. Stale monitoruj, czy szczyt jest dobrze zabezpieczony i prosty, wtedy drzewo też będzie naprawdę proste.

Usuń zewnętrzne pędy. Wytnij je, gdy drzewo osiągnie pożądaną wysokość. Oto małe ostrzeżenie: znajdź odpowiedni czas i przytnij wierzchołek drzewa. Ale musisz wiedzieć wcześniej, twoje drzewo nie może być wtedy dużo wyższe.

Sadzenie małego drzewa do ogrodu — przydatne wskazówki

Mini mały dekoracyjny domek w ogrodzie na drzewie

Tworzą piękną koronę. Po usunięciu pędów zewnętrznych roślina otrzyma pierwszy impuls do powstania korony. Zaleca się przycinanie pędów raz na 3-6 tygodni (okres zależny od rodzaju rośliny). Dzięki temu będzie pojawiać się coraz więcej instynktów. Da to gęstą i kulistą koronę. Roślina będzie potrzebować podparcia, dopóki pień nie stanie się wystarczająco mocny i mocny. Bez podparcia cały system ugnie się pod ciężarem korony.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja dla najmłodszych Drzewo do ogrodu bardzo ci się podobało. Nietrudno też zdać sobie sprawę, jak wszystko w ogrodzie, aby osiągnąć dobry efekt końcowy, potrzeba dużo cierpliwości. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany, możesz od razu rozpocząć ten eksperyment! Naprawdę warto! Życzę dużo radości i sukcesów w pracy!

Pomysły na projektowanie ogrodów drzewnych krajobraz świata roślin

Wysokie rośliny doniczkowe ogrodowe liście zielone

różne możliwości zielone świeże pomysły teren zewnętrzny

  Drzewo na zewnątrz lub wewnątrz o oryginalnym, pięknym designie

     Dekoracja drzewa właściwa pielęgnacja ważna część patio oryginalna

Drzewo do ogrodowej sztuki afrykańskiej rośliny