Dom i ogród

Co wziąć pod uwagę planując piękną kuchnię w ogrodzie

kuchnia w ogrodzie-rustykalna-drewno-lodówka-naczynia

Dowiedz się tutaj, jak nie być tylko funkcjonalnym Kuchnia w ogrodzie, ale może stworzyć całą jadalnię do ogrodu lub na taras, z której można korzystać przez cały rok.

Kuchnia w ogrodzie – wynieś to, co jest w środku na zewnątrz

kuchnia w ogrodzie mała-biała-kamienna-okładzina-kostka brukowa

Istnieje wiele sposobów integracji rzeczy, które są przeznaczone do użytku na zewnątrz w pomieszczeniach i prawdopodobnie słyszałeś lub widziałeś wiele takich pomysłów. Ale działa to również w drugą stronę: możesz używać rzeczy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dla funkcjonalnego Kuchnia w ogrodzie Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zrobić listę przedmiotów, które chciałbyś mieć w kuchni w domu. Zrób kopie na zewnątrz, a następnie oblicz koszt. Są szanse, że doznasz szoku z powodu wysokiej ceny, ale wtedy możesz skreślić listę rzeczy, które są mniej ważne w następnej kolejności. Niezależnie od tego, czy jest wewnątrz, czy na zewnątrz, kuchnia potrzebuje aneksu kuchennego z wystarczającą ilością miejsca do przygotowywania posiłków lub napojów, lodówki, sprzętu AGD i grilla, zlewu, szafek do przechowywania różnych rzeczy i przytulnej jadalni.

Aneks kuchenny do funkcjonalnej kuchni ogrodowej

Kto kiedykolwiek narzekał na duży aneks kuchenny z dużą ilością miejsca? Dlatego bądź w związku z tym tak hojny, jak to tylko możliwe. Dzięki sprytnemu rozplanowaniu funkcjonalna kuchnia ogrodowa może jednocześnie zawierać jadalnię, aby zaoszczędzić miejsce. Jeśli jest mało miejsca, można również uzyskać grill, który można przykryć i wykorzystać jako miejsce do gotowania.

Lodówka do funkcjonalnej kuchni ogrodowej

Jeśli jesteś w stanie zaopatrzyć się w sprzęt do funkcjonalnej kuchni ogrodowej, który jest odporny na warunki atmosferyczne. Są lodówki, które są zabudowane pod blatem kuchennym, dzięki czemu nie zabierają cennej przestrzeni, a latem można schłodzić napoje. Tańszą opcją jest użycie chłodnego pudełka. Fajne wiaderka wypełnione lodem są również praktyczne i skuteczne. Jeśli zobaczysz lodówkę z początku XX wieku, złap ją od razu. Świetnie wyglądają, bardzo dobrze izolują i wytrzymają do następnej epoki lodowcowej.

Urządzenia kuchenne do funkcjonalnej kuchni w ogrodzie

kuchnia-w-ogrodzie-kamienna-zadaszenie-grill-taras-projekt

Dobry grill gazowy lub węglowy może zdziałać cuda w Twojej kuchni na świeżym powietrzu. Jeśli to możliwe, powinno to być na skraju kuchni, aby uniknąć dymu. Rozważ również otwór wentylacyjny, który usuwa niepożądany dym z siedzenia lub kuchni.

Funkcjonalna kuchnia ogrodowa ze zlewem

Pojawia się tutaj pytanie, czy orurowanie kuchni na świeżym powietrzu jest naprawdę warte zachodu. Niewątpliwie podnosi to wartość domu, ale jednocześnie wiąże się z dużymi kosztami. Dodatkowo rury trzeba ułożyć na początku, ponieważ wykonanie tego po ułożeniu podłogi może być bardzo kosztowne. Rozważ plusy i minusy tego, czy Twój Kuchnia w ogrodzie naprawdę potrzebuje zlewu.

Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania

Pod blatem kuchennym można zbudować szafki, w których można przechowywać naczynia, akcesoria do grillowania oraz środki czystości. Drobniejsze naczynia i kryształowe kieliszki mogą pozostać w domu i można je zabierać na zewnątrz tylko w określonych sytuacjach. Zbuduj szafy na tyle stabilnie, aby różne warunki pogodowe i szkodniki nie mogły im zaszkodzić.

Funkcjonalna kuchnia w ogrodzie z przytulną jadalnią

kuchnia-w-ogrodzie-pergola-siedzisko-jadalnia-pomysl-na-projekt

Pawilon ogrodowy byłby szczególnie skuteczny jako jadalnia i miejsce do wypoczynku. W miarę możliwości pawilon nie powinien mieć ścian, aby powietrze mogło cyrkulować. Ale możesz również przedłużyć dach swojego domu i uzyskać zadaszony taras lub werandę. Jeśli chodzi o meble, prawie wszystkie warianty można zastosować w zadaszonych jadalniach. Zależy to tylko od tego, ile masz dostępnej przestrzeni i do jakich celów obszar będzie również wykorzystywany.

Pomimo deszczu, pomimo słońca

Abyś mógł korzystać z przestrzeni na zewnątrz i Kuchnia w ogrodzie Zamknięte pawilony to dobry pomysł nawet w każdych warunkach pogodowych. Odnosi się to do tych, które mają wystarczającą ilość okien do przewietrzenia, które również można pozostawić otwarte w ciepłe dni. Zaletą takiego pawilonu jest to, że można go ogrzać i używać z małym grzejnikiem nawet zimą. Na przytulne wieczory we dwoje można przytulić się w kocu.

Nowoczesny design

kuchnia-w-ogrodzie-taras-białe-szafki-barowe krzesła barowe

Kuchnia z grillem i kominkiem

Zaplanuj odpowiednio kuchnię w ogrodzie postępuj zgodnie ze wskazówkami

Zadaszona kuchnia

plan na zewnątrz fotel poduszka na siedzisko lodówka piekarnik

Kuchnia z dachem pergoli

nowoczesne proste pomysły projektowe sprzęt oświetleniowy optymalna lokalizacja

Metalowe stołki barowe

Kuchnia w ogrodzie ciekawie kontrastuje wygląd

Starannie zaplanuj swoją kuchnię

Gotowanie na zewnątrz ceramiczne wykładziny podłogowe pomysły na urządzenia kuchenne

Porady kuchenne pomysły drewniane belki altanka kominek plecione meble

Kuchnia w ogrodzie nowoczesne stylowe umeblowanie pomysły projektowe oświetlenie wpuszczane telewizor-duża powierzchnia

Kuchnia w ogrodzie przytulna przytulna atmosfera elementy metalowe kamień drewno

Kuchnia w ogrodzie kobieta pawilon do gotowania kuchnia przytulna przytulna zapraszająca

Kuchnia w ogrodzie nowoczesne wyposażenie jasne kolory