Dom i ogród

20 inspirujących przykładów ładnego projektu zasłony

projektowanie zasłon dekoracja-wnetrze-pomysły-porady-projektowanie-okien

Dekorowanie domu to świetna zabawa. Możesz przeprojektować cały dom lub całe mieszkanie lub wyremontować tylko określony obszar. Ale ten artykuł dotyczy tekstyliów, tkanin i nadruków. Oprócz poduszek, wśród ozdób wykonanych z tkanin znajdują się również zasłony. Są one dostępne w różnych kolorach, wzorach i stylach.

20 różnych przykładów ładnego projektu zasłony

projekt zasłony salon-bleu-fleur-vintage

W tym artykule mamy ciekawą listę 20 przykładów jednego Projekt kurtyny od różnych projektantów i producentów dla Ciebie. Pięknie prezentują się w połączeniu z zasłonami i zasłonami, niezależnie od tego, czy powracają, czy nie. Ozdoby okienne, czy to wiązane po bokach, zakrywające całe okno, składane lub gładkie, dodają pewnej płynności i miękkości twardym krawędziom i narożnikom pomieszczenia. Ich praktyczną stroną jest to, że zapewniają pewną prywatność, a ilość światła można regulować. Mogą również pomóc ukryć wszelkie defekty w pomieszczeniu lub podkreślić jego wspaniałe strony. Teraz baw się dobrze, patrząc na listę różnych rzeczy Projekt kurtyny.

Projekt kurtyny – 1. Fałdy Tracy Valance

projekt zasłon Tracy-falbana-różowo-jasnoniebieski

Zasłona ta jest łatwa w aplikacji i można ją dopasować do każdego rozmiaru okna. Można go przymocować na wiele sposobów, np. za pomocą okrągłego drążka i oczek. Może być również używany po obu stronach.

2. Projekt czarno-białej kurtyny

2-Arbor-Overstock-kuchnia-zasłony-design-idea-home

Udekoruj swoje okno tą tradycyjną podwójnie składaną zasłoną. To Projekt kurtyny bo okno składa się z czarno-białego wzoru.

3. Bleu Fleur De Lis – styl czapraka

Projekt-zasłony-w-styl 3-pelmetowy-salon

Zasłona z niezwykle miękkiego adamaszku szenilowego została ładnie połączona z nowoczesnym błękitem himalajskim i klasycznym wzorem Bleu Fleur De Lis.

4. Projekt kurtyny Bleu Fleur De Lis

4-Beżowy-Koło-projektowanie-zasłony-salonu

Dodaj elegancji swoim gołym oknom dzięki tej zasłonie wykonanej z niezwykle miękkiej tkaniny szenilowej z adamaszku i Projekt kurtyny. Dwuczęściowa falbana wykonana z wzoru Bleu Fleur De Lis wnosi do pokoju pewne wyrafinowanie.

5. Gówniana zasłona zwężana z Cheshire

5-Ombre-pół-długa-zasłona-podłoga-projekt

Zasłona stożkowa Mist Cheshire jest wykonana ze wspaniałej tkaniny o przepełnionych kolorach w przyjemnych ziemistych i majestatycznych kolorach.

6. Falbana Brylanehome

6-Brylane-domowe-dwuczęściowe-zasłony-projektowe-falowe

Ten Projekt kurtyny wykonana z bambusa najlepiej prezentuje się w połączeniu z szalami oczkowymi i pętelkowymi oraz bambusową ścianką. Pomaga przyciemnić światło i jest świetnym, przyjaznym naturze wariantem dla domu.

7. Niebieska placówka

7-Niebieski-Salon-niebieski-projekt-zasłona-dom

Rozkład i wyrafinowanie romansu wyrażają się w tych niebieskich zasłonach swag w stylu Paris Salon.

8. Zasłony Haley

8-Pate-Meadows-chic-design-pomysł-zasłony

Wyjątkowy Projekt kurtyny od Haley z medalionami to delikatny akcent, ale jednocześnie świetna i modna dekoracja okna.

9. Zasłona księżnej Rose Swag

9-księżna-róża-niebieska-szlachta-projekt-zasłona

Z tymi przyjemnymi i majestatycznymi kolorami Projekt kurtyny Zasłona Duchess Rose Swag sprawi, że poczujesz się jak ze szlachty. Zasłona z podszewką z poliestru to również wspaniałe kolory w złocie i stylowe ozdoby w postaci róż. Dolna krawędź ozdobiona złotą tasiemką z satyny.

10. Zasłona Abigail

10-Meadows-Designs-ładna-niebieska-morska-kurtyna

Zasłona Abigail ma inny charakter w zależności od użytej tkaniny. Ten przykład dla Projekt kurtyny bardzo dobrze pasowałby do pokoju dziewczynki.

11. Nakładka na okno z podszewką

11-nakładka-do-okien-krótka-zasłona-kolorowa-motywy

Ta nakładka na okno ma wzór z motywami kwiatowymi w kolorze szarym, białym, żółtym i jasnoniebieskim. Jest ładna i prosta, dlatego pasuje do każdego domu.

12. Zasłona wodospadu w klasycznych kolorach

12-Luna-Zasłony-fioletowo-beżowe-design-zasłony

Połączenie delikatnego różu i beżu dla tej dużej zasłony okiennej emanuje wspaniałością i bogatym kolorem.

13. Zasłona Mirador z Manor Hill

13-Dwór-Wzgórze-dwa-tkaniny-pomysły-projekt

Połączenie czerwieni i nowoczesnej platynowej szarości zapiera dech w piersiach tego Mirador Projekt kurtyny. Zasłony mają wspaniałe motywy liści, a falbana stanowi efektowny czerwony akcent w fałdach.

14. Zasłona w stylu francuskim Portia

14-Portia-Wide-ciemno-fioletowy-design-zasłony

Patrząc na tę poliestrową satynową zasłonę, przychodzą na myśl francuskie kawiarnie i duże sale balowe.

15. Królewski czerwony Ludwik XVI.

15-królewski-czarno-brązowo-pomarańczowy-design-zasłony

Ciesz się widokiem zejściówki i królewskiej godności, którą emanuje ta czerwona zasłona. Ten wspaniały kawałek charakteryzuje się stylem palików i czerwonymi frędzlami z frędzlami. Przyciągaj wzrok tym wyjątkowym i imponującym Projekt kurtyny.

lambrekiny-design-zasłony-pomysł-prezent-narożnik

Zasłony są rodzajem tkaniny, ale robią dużą różnicę. Wiszą na oknie i dodają pewnej miękkości, koloru i wzoru raczej zimnej architekturze. Z czysto dekoracyjnego punktu widzenia zasłona pomaga utrwalić styl pomieszczenia. Zasadniczo najprostszym wariantem jest po prostu przymocowanie kawałka tkaniny do pręta za pomocą pierścieni zaciskowych. Aby uzyskać kilka szczegółów, dodaj skręty i fałdy. Mamy nadzieję, że spodobały Ci się przykłady jednego z nich Projekt kurtyny proszę i możesz się nimi zainspirować.

zasłony-pomysły na projekt-beżowy-szyfon-warstwa

1-Tracy-Valance-kolorowa-kurtyna-pomysł na projekt

zasłony-design-bleu-fleur-de-lis-style-classic-beige

zasłony-projektowanie-czarno-białe-paski-żyrandol-art-deco