DIY, urodziny

Stojak na biżuterię zrób to sam – stwórz miejsce na kolczyki

Stojak na biżuterię DIY gotowy w kształcie drzewa

Sprawdź tę uroczą Stojak na biżuterię zrób to sam w formie drzewa. W pewnym momencie każda kobieta stanęła przed problemem znalezienia jej licznych par kolczyków w szkatułce na biżuterię. Dlatego oferujemy Ci proste i praktyczne rozwiązanie. Stwórz własny stojak na biżuterię na kolczyki w kształcie drzewa i szybko i łatwo znajdź odpowiednią biżuterię do swojego stroju.

Materiały na stojak na biżuterię do samodzielnego wykonania

Stojak na biżuterię DIY w kształcie drzewa, otwory opcjonalne

Potrzebujesz następujących materiałów do Stojak na biżuterię zrób to sam: Papier tekturowy, który można wyciąć nożyczkami (na przykład z pudełka po butach); Nożyce; Kolor do wyboru; Pistolet na klej; Przekłuwacz.

Stojak na biżuterię zrób to sam – krok pierwszy

Stojak na biżuterię DIY w szablonie w kształcie drzewa

Zacznij od tego Stojak na biżuterię zrób to sam, robiąc to szablon wydrukuj je i narysuj na kartonie. Jeśli chcesz, możesz oczywiście umieścić otwory na pudełku. Możesz na przykład użyć do tego dziurkacza.

Krok drugi

Stojak na biżuterię DIY w kształcie drzewa, gniazdo

Kolejny krok dla Stojak na biżuterię zrób to sam jest wycięcie kształtu i zrobienie otworów. Szczelina powinna być tak samo szeroka, aby pasowała do drugiej części.

Krok trzeci

Stojak na biżuterię DIY w tekturze w kształcie drzewa

Po wycięciu części w kształcie drzewa zsuń je razem. Jeśli skorzystałeś z podanego szablonu i uważnie postępowałeś zgodnie z instrukcjami, te dwie części powinny dobrze do siebie pasować.

Krok czwarty

Zamontuj stojak na biżuterię, aby zrobić sobie kształt drzewa

Jeśli chcesz się upewnić, że Stojak na biżuterię zrób to sam jest mocno zmontowany, sklej przecięcia dwóch części za pomocą pistoletu do kleju. Masz teraz kreatywny wybór, aby udekorować swój stojak na biżuterię zgodnie ze swoim gustem. Wybierz kolory i wzory i stwórz uroczy stojak na biżuterię w kształcie drzewa. Następnie umieść kolczyki w otworach i przygotuj swój domowy kartonowy stojak na biżuterię.

Stojak na biżuterię na kolczyki jest gotowy

DIY stojak na biżuterię w kolczykach w kształcie drzewa

 Kartonowy stojak na biżuterię w szczegółach

    Stojak na biżuterię DIY w kształcie choinki