Design, męski świat, technologia

Designerski stół konferencyjny z drukarki 3D: Rex Axon to gwiazda technologii przyrostowej

widok z boku z designerskiego stołu konferencyjnego z samochodem w przedpokoju

Na przykład, czy sala konferencyjna Twojej firmy potrzebuje trochę inspiracji? Te niezwykłe meble biurowe w formie designerskiego stołu konferencyjnego to efekt współpracy dwóch zespołów. Dzięki niemu z pewnością możesz poprawić swoje miejsce pracy. Jest w pełni wydrukowany w 3D, co zaowocowało wspaniałymi, płynnymi przejściami i krzywymi. Dzięki trójwymiarowemu wzorowi Voronoi designerski stół konferencyjny ma organiczny, przypominający płynny kształt. Może to być prawdziwy początek rozmowy, a także zaoferować coś wyjątkowego dla produktywności Twojego zespołu.

Trójwymiarowe kształty – designerski stół konferencyjny Rex Axon

prezentacja studia projektowego czarnego samochodu sportowego ze stołu konferencyjnego z wykorzystaniem technologii druku 3d

Nie ma lepszego czasu na dyskusję o przyszłości niż początek nowego roku. Z tego powodu warto przyjrzeć się meblom jutra i procesowi ich produkcji. Twórcy powoli, ale zdecydowanie starają się to ustalić. W ten sposób łamią tradycyjne normy wytwarzania mebli za pomocą druku 3D. W międzyczasie każdy producent dostrzegł potencjał mebli drukowanych w 3D dzięki szybkiemu czasowi realizacji, minimalnym lub zerowym stratom produkcyjnym oraz świetnym opcjom dostosowywania.

designerski stół konferencyjny wykonany z drukarki 3d rex axon zwiększa widok z boku na szarej betonowej podłodze

Spotkanie z rzeczywistymi produktami jest również fascynujące, ponieważ meble drukowane w 3D są odważne i zawsze wyjątkowe. Przeciwstawiają się wczorajszym trendom i krokom na nowym terenie, gdzie wyobraźnia projektantów porusza się bez granic. W tym artykule jako przykład przedstawiamy designerski stół konferencyjny Rex Axon, który powstał we współpracy firmy Patech i Wolf. Stół konferencyjny dyskretnie przypomina aerodynamiczny kształt samochodu i zachowuje wdzięk i płynność płynnego ciała. Proces drukowania nie oznacza różnych części ani połączeń, tylko gładką powierzchnię i uczucie lekkości.

imponujący designerski stół konferencyjny z błyszczącą powłoką w kolorze czerwonego wina

Z tego powodu chcielibyśmy pokazać Wam niesamowity designerski stół konferencyjny Rex Axon. Jest to pierwsze tego typu urządzenie na świecie stworzone przy użyciu wspomnianej technologii druku 3D. Dwie firmy – Patech & Wolf Studio – wyprodukowała i zrealizowała stół. Projekt został wydrukowany w jednym kawałku, co zaowocowało płynnymi przejściami i krzywiznami. Ta bioniczna i wyjątkowa kreacja ma organiczny, przypominający płynny kształt, który z pewnością zapewni efektywną pracę Twojego zespołu.

Zapraszamy do oglądania!

Jeśli więc nie masz dość tego wspaniałego designerskiego stołu konferencyjnego, możesz również sprawdzić inne podobne produkty i czerpać z nich inspirację. Takie kreacje były również inspiracją do stworzenia tego królewskiego stołu. Kunszt tradycyjnego stolarza i możliwości najnowszych technologii pozwoliły projektantom wyprodukować największe na świecie drukowane meble użytkowe.

niezwykły designerski stół konferencyjny o owalnych kształtach w czerwonej sieci połączeń

REX AXON to pierwszy mebel, który powstał jako wstępnie zmontowany, w pełni funkcjonalny obiekt pomiarowy o długości 4 metrów. Jest to więc największy tego typu obiekt stworzony przez technologię przyrostową. Bez współpracy z niezwykłym partnerem – wrocławskim producentem mebli Patech – który imponuje ogromną wiedzą oraz entuzjazmem i miłością do mebli, nie byłoby tego wyrażenia. Jeśli ktoś jest nowy w designerskim stole konferencyjnym, zdecydowanie musi się temu przyjrzeć. REX AXON z pewnością zaprezentuje się w pełnej okazałości.

designerski stół konferencyjny łączący abstrakcyjny kąt widzenia z czarnym lamborgini

wyjątkowy designerski stół konferencyjny o owalnych kształtach w kolorze czerwonym widziany od dołu

niezwykły designerski stół konferencyjny o owalnych kształtach w kolorze czerwonym o gładkiej powierzchni