Dekoracje i uroczystości

Zaproszenia indywidualne vs. Messenger & Co. – która ma więcej stylu?

Zaproszenia ślubne-kartonowe-vintage-flair

Planowane jest wesele lub niedługo obchodzone są wielkie urodziny. Teraz czekają nas zaproszenia. Dobrze połączona sieć, w dzisiejszych czasach wszyscy goście są online i dostępni w każdej chwili – ale uczucie wystawienia zaproszenia w ten sposób często nie jest pozytywne!

W ten sposób szybko gubi się osobiste, dlatego zaproszenia drukowane na delikatnym papierze w żywych kolorach są nadal bardzo popularne.

Szybko napisane i szybko zapomniane

Zaproszenie na Twitterze jest tak osobiste, jak to tylko możliwe i zawiera maksymalnie 140 znaków. Zdjęcie Pary Młodej lub urodzinowego dziecka dołączane jest do zaproszenia za pośrednictwem Facebooka, a miejsce obchodów przesyłane jest za pośrednictwem Google Maps. Te zaproszenia są szybko napisane, ale także szybko odrzucone. Codziennie otrzymujemy niezliczone powiadomienia za pośrednictwem komunikatora & Co., aby wiadomości również mogły się zgubić.

Punktuj za pomocą odpowiedniego projektu zaproszeń

zaproszenia-zaproszenia-ślub-indywidualny-projekt-czerwona-wstążka-biała

Zaproszenia wykonane z wysokiej jakości tektury nie tylko przyjemną w dotyku, ale także zapewniają m.in. Zaciśnięte za lustrem, wspomnienie z góry i miła pamiątka z uroczystości z perspektywy czasu.

osobiste zaproszenia na każdą okazję

zaproszenie-kartka-urodziny-40-projekt-kwiaty

Aby tak się stało, należy zwrócić szczególną uwagę na projekt. Im bardziej indywidualne karty są zaprojektowane do okazji, tym bardziej odbiorca będzie z nich zadowolony.

Zaproszenia urodzinowe-50-mężczyzna-stylowe-czarno-białe

Nie każdy ma możliwość samodzielnego zaprojektowania takich kart w programie graficznym i profesjonalnego ich wydrukowania. Czasami po prostu brakuje kreatywności. Pomocne mogą być drukarnie online. Wielu dostawców udostępnia narzędzia i szablony, za pomocą których karty niestandardowe mogą być zaprojektowane i wydrukowane na każdą okazję. Ten proces, od projektu po dostarczenie gotowych kart do domu, jest zwykle szybki i nieskomplikowany, pozostawiając więcej czasu na przygotowania.

baby shower-niestandardowe-drukowanie-zaproszenia-kartki

Możesz nawet dołączyć własne zdjęcia i nadać karcie szczególnie indywidualny charakter. Noworodek na kartce urodzinowej, para młoda na zaproszeniu ślubnym czy urodzinowe dziecko na kartce urodzinowej zawsze wyrażają wyjątkowość. Ale format może się również różnić i nie zawsze musi odpowiadać standardowi.

zaproszenie-kartka-narodziny-indywidualne-zdjęcie

Wskazówka:

Jeśli okazja ma specjalne motto, powinno to również znaleźć odzwierciedlenie w menu. Można również podjąć temat kolorystyczny wesela lub pokazać hobby zaproszonych osób. Można również uchwycić nastroje. Jeśli impreza odbywa się latem w kawiarni nad jeziorem, karta morska w odcieniach błękitu wzbudza w obdarowanej osobie niecierpliwość.

Zaproszenie-karta-urodziny-40-impreza-tematyczna-man-vip-card

zaproszenia urodzinowe-akwarela-efekt-projekt-niebieski

Ale nie tylko pasujące zaproszenia dopełniają ogólną koncepcję uroczystości. Ponadto istnieje wiele innych sposobów na stworzenie czerwonej nici za pomocą Papetierie. Należą do nich na przykład wizytówki i karty menu, a nawet etykiety na butelki i skoordynowane księgi gości.

zaproszenie-kartka-urodziny-30-kartka-papier-projekt-latarnia

karta zaproszenie-etykieta wina-menu-karta-ślub

Ponadto goście powinni otrzymać jak najwięcej informacji. Oprócz daty, godziny i miejsca mogą to być informacje dotyczące ubioru, pomysły na prezenty i propozycje hoteli dla gości z zewnątrz.

Oferta i możliwości są zróżnicowane. Najważniejszą rzeczą jest wierność swojemu stylowi. Za pomocą szablonów projektów można zaoszczędzić możliwość wykorzystania własnych zdjęć oraz szybkie terminy realizacji, czas i nerwy. Jeśli chcesz być po bezpiecznej stronie, zapytaj z wyprzedzeniem odpowiednie pakiety próbek wysyłać.

Prawa do zdjęć: karty Carino