Dekoracje i uroczystości

Świętuj Sylwestra – świetne pomysły na udaną dekorację

Pomysły na dekorację stołu sylwestrowego Złote paski

Gdy tylko Boże Narodzenie się kończy, trwa tylko kilka dni, a kolejny festiwal jest tuż za rogiem. Na Nowy Rok wiele osób korzysta z okazji i chce świętować Sylwestra z rodziną i przyjaciółmi. Nie powinno tu oczywiście zabraknąć fajerwerków, raclette, fondue i kieliszka wina musującego. Co najmniej równie ważna jest jednak odpowiednia dekoracja, która w niektórych szczegółach znacznie różni się od poprzednich ozdób choinkowych. W sylwestra wiele domostw jest nowocześniejszych i bardziej efektownych niż w Boże Narodzenie, gdzie ważną rolę odgrywała tradycja i wygoda. Również w obszarze dekoracji gości można śmiało powitać mieniącą się radością sylwestra.

Świętuj Sylwestra – Odbierz Nowy Rok z brokatem i przepychem

Świętuj Nowy Rok Szampana-Butelka-Udekoruj-Złoto-Różowy

Dekoracja sylwestrowa może być nowoczesna i efektowna. Wreszcie na początku nowego roku na niebie błyszczą kolorowe fajerwerki. Ponieważ w większości mieszkań ozdoby świąteczne są nadal umieszczane w salonach w sylwestra, dekoracje sylwestrowe są bardziej skoncentrowane na stole jadalnym. Tutaj celebruje się w dobrym towarzystwie, co można podkreślić typowymi przedmiotami dekoracyjnymi.

Wszystkie elementy dekoracyjne, które błyszczą i błyszczą, dobrze komponują się ze świątecznie udekorowanym stołem w sylwestra. Należą do nich na przykład:

– kryształki ozdobne

– błyszczące wstążki

– świeczniki i wazony na kwiaty na wysoki połysk

– Elementy dekoracyjne wykonane ze szkła lub srebra

Te efektowne detale dekoracyjne stają się widoczne, gdy zrezygnujemy z klasycznego białego obrusu. W sylwestra obrus może śmiało przybrać zupełnie inny kolor. Czarne, fioletowe lub bordowe są idealne na zabawę do późnych godzin nocnych. Jeśli nie chcesz kupować nowego obrusu i wolisz korzystać ze sprawdzonego modelu białego, możesz stworzyć ciemne akcenty kolorystyczne za pomocą podkładek. Są one teraz dostępne w wielu kolorach, takich jak srebrny, szary lub czarny. Podkładki można umieścić w poszczególnych miejscach lub podświetlić środek stołu. Dodatkowo zastosowanie podkładek jest rozsądnym środkiem, jeśli grill raclette ma znajdować się na środku stołu. Kapiący tłuszcz nie plami obrusu i można go po prostu wytrzeć po imprezie. Według ofert w Witt-Weiden Takie podkładki są dostępne za około 10 euro i w wielu kolorach, które dobrze prezentują się również w dekoracjach sylwestrowych.

Na siedzeniach gości lśniąca porcelana, srebro i szkło podkreślają efekt dekoracji. Podkreślają to serwetki w specjalnym kolorze, takim jak srebrny lub czarny. Jeśli chcesz nadać swojej własnej dekoracji miły i gościnny akcent, możesz w każdym miejscu postawić małą świnkę marcepanową lub nocnik ze szczęśliwą koniczynką, którą goście mogą zabrać do domu po przyjęciu.

Świętowanie Sylwestra – Skup się na fajerwerkach

Sylwester-świętujemy-stół-dekorację-pomysł-odświętnie-zaaranżujemy

Jak już wspomniano, na wzór fajerwerków zaprojektowano piękną sylwestrową dekorację. Każdy, kto już wniósł na stół dużo blasku i blasku, może nadać fajerwerkom bardzo szczególną rolę przy stole. Prawdziwe rakiety i petardy są tu oczywiście nie na miejscu, bo nie wolno ich zapalać w mieszkaniu. Nie należy ich również używać jako przedmiotów dekoracyjnych, gdyż samozapłon – na przykład od świecy lub gorącego grilla raclette – może spowodować ogromne szkody.

Tak więc, o ile „prawdziwe” fajerwerki przeznaczone są do użytku w plenerze, to gospodarze mogą wykorzystać fajerwerki domowej roboty Krakersy Wprowadź imprezową atmosferę do stołu. Te cukierki są świetnym pomysłem na imprezę sylwestrową z różnych powodów.

Świętowanie Sylwestra – dekoracja na zewnątrz

Sylwester-obchody-poza-pomysły-wskazówki-zdobienie-szampana-kieliszek

Skoro o północy wszyscy zbierają się w ogrodzie, aby przywitać Nowy Rok, warto tu również stworzyć odpowiednią dekorację. Aby zapewnić swoim gościom przytulną atmosferę, warto ustawić stojący stół. Każdy może tu postawić kieliszki do szampana i całkowicie skoncentrować się na fajerwerkach. W zależności od pogody należy również zapewnić dach. Szeroka parasolka lub mały pawilon są idealne, aby zaoferować gościom suche i przytulne miejsce. W związku z tym ważne jest jednak, aby fajerwerki nie były odpalane w pobliżu ekranu lub pawilonu, aby uniknąć pożaru lub obrażeń ciała.

Dekorację stołu jadalnego można kontynuować na wysokim stole. Ozdobne kryształy i błyszczące wstążki tworzą również ładny zestaw na małym stoliku, na który lubią patrzeć goście. Jeśli chcesz obudzić nieco bardziej świąteczne uczucia, możesz rozdać gościom zimne ognie i rozstawić pochodnie w ogrodzie. Małe płomienie kąpią ogród w przytulnym świetle i dają przynajmniej odrobinę ciepła w środku.

Obchody Sylwestra – świąteczna dekoracja w kolorze złotym i różowym

Świętuj Sylwestra Świąteczna dekoracja stołu-koktajl-impreza-organizuj

Świętuj Sylwestra – dekoracje stołu w subtelnej kolorystyce

Świętuj noworoczne dekoracje stołu-świątecznie-zrób to sam

Świąteczne dekoracje stołu na Sylwestra – Girlanda Szczęśliwego Nowego Roku

Sylwester-święta-czarno-biało-złota-dekoracja

Złote błyszczące detale na stole

Sylwester Uroczystości Tabeli Dekoracji Płyta Zegar Ścienny