Dekoracje i uroczystości

Retro donice “Bullet Planters” jako stylowe dekoracje roślinne

garnki retro kula sadzarka biały kominek salon

Design z połowy wieku, wzory w stylu vintage i style retro ostatnio powracają, a wielu właścicieli domów jest bardziej niż szczęśliwych, mogąc ponownie wyświetlić jedne z ich najlepszych klasycznych elementów. Dziś chcemy zwrócić uwagę na wyjątkowe arcydzieło z lat 50., które wnosi do współczesnych domów ponadczasowy styl tamtych czasów „zieloną” warstwą farby. „Pullet Planter” to nazwa dla Doniczki retro, o których być może wcześniej nie słyszałeś, ale prawdopodobnie zobaczysz je kilka razy dziennie.

Donice retro na sukulenty

uebertoepfe na zewnątrz krzesło deco biały nowoczesny design

Wyjątkowe donice zawdzięczają swoje istnienie ruchowi kreatywnego projektowania, który narodził się na kalifornijskim wybrzeżu w latach 50. i 60. XX wieku. Szczegóły ich pochodzenia mogą być pobieżne, ale te w kształcie pocisku są i nadal będą najpopularniejszymi doniczkami retro na całym świecie. Przez dziesięciolecia pojawiły się różne imitacje, ale teraz kultowe doniczki zachowały swój własny wygląd.

Szafy w stylu retro – stylowo wykorzystaj dużo zieleni w klimacie

uebertoepfe retro pomysł sadzarka salon salon ściany deco

Dwie kule wnoszą do pomieszczenia wizualną symetrię, emanują swobodnym, współczesnym stylem. Można zauważyć optyczną lekkość w pomieszczeniu, eleganckie donice w stylu retro wniosły swój wkład dzięki cienkim, stalowym nogom. Wydaje się, że elegancko tam unoszą się i wspaniale uzupełniają atmosferę podwyższonego pomieszczenia. Ci, którzy wolą nieco kontrastu wizualnego, mogą zechcieć zastąpić białą donicę inną, w żywym pomarańczu lub pięknym niebieskim.

Retro donice o różnych kształtach w sypialni

retro doniczki na rośliny wyposażenie sypialni deco łóżko komoda

Być może zastanawiasz się, dlaczego te donice w stylu retro od tak dawna cieszą się tak wielkim sukcesem na całym świecie? Powodem ich popularności jest ich łatwość adaptacji, która wspaniale uzupełnia każdy projekt pomieszczenia i wprowadza do niego zielony akcent. Za pomocą tych eleganckich donic możesz wprowadzić kolor i oczywiście odrobinę zieleni do swojego wnętrza, nie zajmując dużo miejsca. Spójrz na następne zdjęcie: Donice w stylu retro w rogu tej nowoczesnej sypialni wyglądają uroczo, z których jedna to nawet świetna plama żółci w tym pokoju! Czy sypialnia Twoich marzeń wygląda tak samo??

Doniczka w stylu retro na korytarzu

retro doniczki projekt stożek korytarz biała roślina

Kolejnym powodem popularności tych donic w stylu retro jest prostota, z jaką dobrze wpasowują się w nawet najmniejsze zakamarki. Naprawdę nie musisz poświęcać dużo miejsca, aby wprowadzić trochę zieleni do swojego salonu lub kuchni dzięki tym stylowym pojemnikom na rośliny.

Doniczki retro na zewnątrz na świeżym powietrzu

uebertoepfe w stylu retro fotel na dachu z rattanu dywan

Te donice w stylu retro świetnie wyglądają w pomieszczeniach, ale na zewnątrz na tarasie, werandzie lub w ogrodzie znalazły swoje prawdziwe powołanie. Jeśli na wiosnę planujesz odnowić wygląd swojego ganku, możesz liczyć na te eleganckie donice. To kolorowe, kultowe produkty, które przez długie lata będą zachwycać Twoje oczy i dobrze Ci służyć. Jeśli wybierzesz te donice w stylu retro do swojego ogrodu, zdecydowanie dokonujesz właściwego wyboru. Występują w różnych kolorach, z których najbardziej popularne to żółty, pomarańczowy, zielony i turkusowy. Unikalny stojak pojemników na kwiaty zapewnia im dodatkową wysokość i sprawia, że ​​cały projekt jest dobrym rozwiązaniem do dekoracji stref wejściowych i podjazdów w elastyczny sposób. Czas na kreatywność!

Doniczki w kolorze jasnoniebieskim i żółtym

uebertoepfe deco pomysł retro żółty jasnoniebieski wycieraczka tarasowa

Doniczka retro na stojaku jako dekoracja przed drzwiami wejściowymi

retro garnki zewnętrzne drzwi wejściowe czerwony pomysł

Podczas gdy normalna donica Bullet Retro jest wykonana z włókna szklanego, dolna jest wykonana z drewna, metalu i włókna szklanego. Nogi też nie są gładkie i wykonane z metalu. Cóż, to nie jest skarbiec, to piękna lampa, w której nadal płonie płomień stylu mid-century!

Retro doniczki Bullet Planter w kształcie lampy

uebertoepfe sadzarka pociskowa pomysł na oświetlenie nogi parkiet

Ale przypuszczamy, że możesz nie być w stanie zmienić swojej starej donicy w oszałamiającą oprawę oświetleniową. Ale są też inne kreatywne sposoby, które możesz wykorzystać do celów charytatywnych. Właściciel domu użył tutaj swojego insertera jako wiaderka na lód. Pomysł jest atrakcyjny, bo lato nie jest daleko! Czy możesz wymyślić inne zabawne sposoby korzystania z sadzarek pocisków w stylu retro??

Pomysł na użycie sadzarki jako wiaderka na lód

uebertoepfe projekt retro pomarańczowe kamyki dekoracja basenu parasolowego