Dekoracje i uroczystości

Pomysł na prezent i sztuka: ręcznie malowane obrazki ze zdjęć i oparte na motywach

Zdjęcia motywów zdjęć dekoracja salonu Zdjęcie: Michael Tompsett

„Sztuka pierwszej klasy powinna być osobista i niedroga”, to motto nowego berlińskiego startupu, który jest wysokiej jakości, ręcznie malowany Obrazy zdjęć  i prezentowane według motywów. Założyciel André Lutter (26), który już rok po rozpoczęciu działalności w Berlinie zatrudnia sześć osób, wpadł na pomysł wyjazdu do Wietnamu. Całe wsie wydawały się poświęcone wyłącznie malarstwu. Zainspirowany tą azjatycką kulturą i pod wrażeniem żywej sceny artystycznej, zdecydował się na powrót, aby oferować sztukę piękną również w Niemczech.

Zdjęcia ze zdjęć – spersonalizowany pomysł na dekorację Twojego domu

Pomysł na dekorację salonu na panoramę miasta

Fot. Michał Adamek

Startup yourPainting współpracuje obecnie z ponad 240 malarzami z renomowanych szkół artystycznych w Chinach i Wietnamie oraz grafikami i rysownikami w Europie i Ameryce Południowej. Forma i zakres oferty nie istnieje jeszcze w Niemczech, a asortyment jest stale poszerzany. Oprócz własnych zdjęć jako szablonu, możesz teraz wybierać spośród wielu motywów, a nawet określić styl, w jakim chcesz Obrazy zdjęć powinien być pomalowany. Jeśli nie lubisz realizmu lub abstrakcji, możesz również uzyskać obraz w stylu Pop Art, historyczny lub jako pin-up. Ale możesz też namalować swoje ulubione zwierzę, impresje krajobrazowe, martwe natury lub szczególnie piękne motywy z wakacji.

Obrazy zdjęć – artystyczne podejście do rzeczywistości

Zdjęcia po ciekawym pomysłem na projekt

Dla twórców ważne jest, aby były wysokiej jakości Obrazy zdjęć i zaprezentuj go według własnych motywów z osobistym akcentem. W ten sposób każdy może stać się częścią procesu twórczego. Za pomocą obróbki i prezentacji multimediów tworzysz własny obraz i zlecasz namalowanie go artyście. Ideą startupu jest wyprodukowanie własnego obrazu każdego klienta według jego pomysłów. Jest to oryginalny pomysł na prezent, ponieważ ręcznie malowany obraz jest szczególnie osobistą niespodzianką.

Piękny pejzaż jako dekoracja salonu

Obraz dekoracji salonu fotograficznego

Skup się na dzikiej przyrodzie – romantyczne malowanie do wystroju w stylu vintage

Zdjęcie zdjęcia dzikich ptaków na drucie

Zdjęcia po zdjęciach – dziewczyny

Zdjęcia pomysłów na prezent ze zdjęć