Dekoracje i uroczystości

Najbardziej romantyczne restauracje na świecie na niezapomniany wieczór

clos-maggiore-romantyczna-restauracja-Anglia

Przedstawiamy Wam najbardziej romantyczne restauracje świat, który z pewnością Cię zafascynuje. Co jest wyjątkowego w tych restauracjach, co tworzy atmosferę?

Najbardziej romantyczne restauracje świata na Santorini w Grecji

romantyczna-atmosfera-restauracja-santorini-grecja

Egzotyczna lokalizacja jest dodatkowym atutem, ale odpowiedni klimat, oprócz dobrej kuchni, tworzy piękne wnętrze. Dużo kwiatów, naturalne kolory, luksusowe i wygodne meble, a przede wszystkim piękne oświetlenie – czego chcieć więcej, aby spędzić miły wieczór z partnerem? Każdy z nich najbardziej romantyczne restauracje świat sam w sobie jest piękny i ma swoje punkty bonusowe. Na statku jest nawet restauracja, w której można podziwiać Paryż nocą i wypić lampkę wina w dobrym towarzystwie.

Najbardziej romantyczne restauracje na świecie – żegluga pokazuje Paryż nocą

Paryż wysyła romantyczną restaurację

Jeśli lubisz podróżować i chcesz spróbować nowych specjałów, możesz stworzyć własną listę najbardziej romantyczne restauracje świat, a potem wspólnie go odwiedzić. Co jest lepsze niż wspólne wspomnienia i doświadczenia? Oczywiście egzotyczne wyspy i odległe kraje, takie jak Tajlandia, są bardzo atrakcyjne, ale romans można znaleźć również we własnej dzielnicy, w małej restauracji za rogiem. Tym bardziej – romans to kwestia gustu, a nasza lista może się ciągnąć w nieskończoność.

Czysty romans – Restauracja La Veranda

Romantik-Pur-La-Veranda-Restauracja

Daj się ponieść wnętrzom najbardziej romantyczne restauracje zainspiruj świat i stwórz podobną atmosferę we własnym salonie, ogrodzie lub patio. Dużo kwiatów – preferowane różowe i białe, meble z ciemnego drewna i dużo świec – i stworzyłeś romantyczny nastrój.

Romantyczna atmosfera – Lounge Restauran w Grecji

najbardziej romantyczne-restauracje-swiat-Grecja

Lounge restauracja na Santorini, Grecja

salon-restauracja-santorini-grecja

Romantyczne restauracje-La Couvert w Belgii

romantyczne-restauracje-La-Couvert-Belgia

Restauracja w Puket, Tajlandia

czysta romantyczna restauracja Tajlandia?

Romantyczne restauracje-La Veranda

romantyczne-restauracje-la-weranda

Romantyczny rejs po Dubaju

Rejs-romantyczny-Dubaj