Dekoracje i uroczystości

Garden party zimą – przydatne wskazówki na udaną imprezę na świeżym powietrzu

W letnie temperatury impreza na wsi jest po prostu jej częścią. Jesienią i zimą jest inaczej: gdy na zewnątrz robi się deszczowo i nieprzyjemnie, grillowanie z przyjaciółmi i rodziną nie wydaje się szczególnie atrakcyjne. Ale dlaczego nie wykorzystać pięknej zimowej atmosfery na udany dzień? Poniższe wskazówki pokazują, jak zorganizować niezapomnianą uroczystość w niższych temperaturach.

Garden party zimą – przygotuj się odpowiednio

Zaproś przyjaciół na zimową imprezę w ogrodzie i świętuj na zewnątrz

Jeszcze bardziej niż latem, kiedy temperatury są niskie, ważne wydaje się przygotowanie zimowego święta na świeżym powietrzu. Ważne jest, aby stworzyć gościom atmosferę dobrego samopoczucia, która zachęci ich do pozostania.

1. Przede wszystkim upewnij się, że masz odpowiednie oświetlenie na przyjęciu w ogrodzie. Ponieważ w miesiącach zimowych robi się coraz ciemniej, dobrze jest zapewnić ekspozycję atmosferyczną. Lampy solarne i spoty LED tworzą przytulną, ciepłą atmosferę w zieleni. Jasność można generować za pomocą pochodni atmosferycznych lub podgrzewaczy całkowicie bez prądu.

Garden party zimą Wskazówki dotyczące wszystkiego, co ma związek z organizacją

2. Można rozważyć różne metody walki z zimnem. Jeśli ogród jest niewielki pod względem powierzchni, idealnymi źródłami ciepła są naturalne kolumny i misy ogniowe. W większych ogrodach elektryczne promienniki ciepła nadają się szczególnie do zastosowania na tarasie. Te mobilne dystrybutory ciepła okazały się korzystne, ponieważ w razie potrzeby można je szybko zmienić.

3. Ponieważ niektórzy goście spędzają dużo czasu siedząc na klimatycznym garden party, szybciej zaczynają się trząść. Nawet przy zainstalowanych promiennikach, kilka koców jest niezbędnych. Koce nie tylko chronią przed zimnem, ale także tworzą przytulną atmosferę.

Garden party zimą: udekoruj kolorowo

Garden party w zimowym oświetleniu z lampionami i wróżkami

Wiosną wstaje się według jednego badanie ogrodnicze opublikowane przez Instytut Monheim chęć zaprojektowania przestrzeni zewnętrznej w atrakcyjny sposób. Z drugiej strony nierzadko zdarza się, że zimą ludzie zaniedbują dekoracje ogrodowe z powodu zimna. Kolorowe obrusy i inne ozdoby natychmiast przywołują smutne nastroje. Możesz szybko wyremontować, na przykład za pomocą pomysłów cerata magazyn jubelis-DIY.

Wybierz motto na zimowe przyjęcie w ogrodzie i ubierz się odpowiednio

Ponieważ oprócz zastosowania jako obrus odporny na warunki atmosferyczne, cerata ma inne wszechstronne zastosowanie. Na przykład przyjazny dla dzieci łańcuszek na proporczyk, który można przymocować jako odporną na warunki atmosferyczne alternatywę dla łańcuszka z tkaniny w zimie. Trójkąty należy zszyć maszyną do szycia według szablonu. Wtedy sensowne jest trzymanie gotowych trójkątów na taśmie ukośnej i wieszanie ich. Taki łańcuszek zawieszony w ujemnych temperaturach może zachwycać dzieci podczas zabawy. Oprócz tego kreatywnego pomysłu na dekorację, powlekane tkaniny bawełniane można wykorzystać do wykonania odpornych na warunki atmosferyczne poduszek do siedzenia. Takie poduszki współgrają z wesoło wyglądającymi obrusami ogrodowymi, przyciągając wzrok na zewnątrz. Aby ustawić specjalne akcenty, piękne wzory, takie jak rośliny i kwiaty, automatycznie wprowadzają wiosenną gorączkę. Twoja zrelaksowana, pozytywna charyzma pomaga poczuć się komfortowo na zewnątrz przy lampce wina podczas zimowej uroczystości.

Jednak ważne jest, aby od samego początku kupić wodoodporną dekorację. Nie trzeba go wymieniać w nagłych wypadkach. Ponadto bajkowe lampki lub lampiony mogą być również używane jako dekoracje ogrodowe niezależnie od pory roku.

Wyposaż ogród na zimę

Garden party zimą Grillowanie i przygotowywanie kawy dla gości

Nawet zimą zawsze mają więcej Ludzie według prognozy przyszłego instytutu głęboka potrzeba przebywania w naturze. Dlatego, jeśli przebywasz na dłużej, warto pomyśleć o wyposażeniu ogrodu tak, aby nadawał się do zimy. Aby być przygotowanym na wszelkie ewentualności związane z pogodą, odpowiednie jest kryte siedzenie. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, czy żagiel słoneczny lub pawilon są lepsze do własnej uroczystości. To, jak komfortowo lub niekomfortowo czują się goście, zależy w dużej mierze od wielkości zakrytego obszaru.

Przygotuj i podawaj grzane wino na przyjęciu w ogrodzie zimowym

Czasami pod dachem ochronnym musi zmieścić się bogaty bufet. W każdym razie obszar powinien być wystarczająco duży, aby umożliwić przejście przestrzeni. Ci, którzy lubią korzystać z otwartego pawilonu, powinni użyć materiału hydrofobowego. Alternatywnie można ustawić żagiel słoneczny. Przede wszystkim służy do ochrony przeciwsłonecznej, ale może być również hydrofobowy. Aby deszcz mógł spływać, jeden róg markizy powinien być umieszczony niżej niż drugi.

Wydaje się, że nie mniej ważny niż dach chroni meble ogrodowe przed niepogodą. W tym celu wskazane jest przykrycie mebli ogrodowych pokrowcem ochronnym. Zwykła mżawka zimą nie stanowi problemu dla większości mebli wykonanych z aluminium, plastiku czy stali nierdzewnej. Inaczej ma się sprawa, gdy przez kilka tygodni spodziewane są silne mrozy. Wtedy sensowne może być przechowanie mebla do następnej imprezy lub zabezpieczenie go pokrowcem.

Garden party zimą: jakiego jedzenia nie powinno zabraknąć w zimnych porach roku

Zaaranżuj odpowiednio stół ogrodowy na zimowe przyjęcie w ogrodzie

Każda dobra zimowa impreza potrzebuje odpowiedniego jedzenia. W końcu nie ma świątecznego nastroju dla wszystkich zaangażowanych bez bycia pełnym. Podczas gdy latem preferowane jest lekkie jedzenie na talerzu, zimą dozwolone jest coś bardziej obfitego. Wielu gości przysięga na pyszną pierś z indyka z sałatką z makaronu lub pieczeń wołową z kiszoną kapustą. Ale głód można również złagodzić prostszymi posiłkami, takimi jak kiełbasa. Jeśli chcesz trochę wysiłku i zjeść towarzysko z przyjaciółmi, zaczynasz grilla. Ponieważ zimowe grille są bardzo popularne i tworzą miłą atmosferę. Jeśli nie jesz mięsa, możesz wybrać smaczne wegetariańskie alternatywy, takie jak grillowany ser lub halloumi. Ze względu na niższe temperatury wskazane jest szybkie podawanie posiłków.

Garden party zimą: ustal motto rozgrzewające serce

Zaoferuj pyszne drinki na imprezę w ogrodzie zimą

Imprezowy nastrój znacznie wzrasta dzięki samodzielnie wybranemu mottem. W tym celu można wcześniej zaprojektować i wysłać atrakcyjną kartę zaproszenia. Kilka linijek w menu powinno informować gości, jaki ubiór jest pożądany. W deszczową pogodę kurtki przeciwdeszczowe i kalosze są idealne na imprezę. Na przykład w przypadku lodu i śniegu można nosić wodoodporną odzież w kolorze niebieskim lub białym. Wszystko, co lubisz i osłodzisz wieczór dla gości, jest dozwolone.

Źródła obrazu:

Rysunek (2), (5), (8): Pixabay

Rysunek (1), (3), (6), (7): Envato

Rysunek: (4): Pexels