Dekoracje i uroczystości

Dekoracje stołu na grilla w ogrodzie: inspiracje i instrukcje DIY

Dekoracja stołu na przyjęcie przy grillu ogród-pomysły-wiszące-świecznik-kwiaty

Lato jest tuż za rogiem, a uroczystości przenoszą się na zewnątrz. Oczywiście obejmuje to rozsądną imprezę przy grillu. Nie tylko jedzenie powinno przyciągać wzrok, ale także dekoracje stołów powinny być zapamiętane. Tutaj pokażemy Ci, jak wyczarować piękne dekoracje stołu za pomocą kilku prostych kroków i instrukcji rękodzielniczych. Mamy dla Ciebie kilka sugestii, aby zmienić dekorację stołu w atrakcyjną imprezę grillową.

Dekoracje stołu na grilla w ogrodzie

Dekoracje stołu na imprezę grillową ogród-porady-pomysły-sałatki-bufet

Samo jedzenie może również nakryć do stołu. Kolorowe sałatki, dania rustykalne, dipy, finger food – zapewnij swoim imprezowym gościom wszelkiego rodzaju przysmaki, które nie tylko świetnie smakują, ale również dobrze wyglądają. Stół bufetowy to dobry wybór na imprezę grillową, na której i tak nie ma miejsca, prawie na wynos. Atrakcyjny wizualnie i zawsze popularny.

Dekoracje stołu na grilla – użyj słoików jako wazonów

dekoracja stołu-grill-ogród-słoik-mason-wazon-zastosowanie-ozdobny-żwirek-wypełniacz-wazonów

Jeśli na przyjęcie zaprosiłeś mniej gości i nie jest to impreza na stojąco ze stołem bufetowym, możesz ładnie udekorować stół kilkoma kwiatami. Słoiki Mason są do tego bardzo odpowiednie. Można je wypełnić ozdobnym piaskiem lub kamieniami, zalać wodą i włożyć do środka wybrane kwiaty. Kilka kwiatów unoszących się na wodzie również stanowi ładną dekorację.

Dzikie kwiaty jako niekonwencjonalna dekoracja stołu na grilla

dekoracja stołu-grill-ogród-granatowy-obrus-wazon-dziki

Kwiaty nadają się szczególnie jako dekoracja stołu na grilla w ogrodzie. Ponieważ stół i tak jest na świeżym powietrzu, rysuje się wspólny wątek. Nie musisz nawet wydawać dużo pieniędzy w kwiaciarni, aby ozdobić piękne kwiaty. Kilka polnych kwiatów z zarośniętej łąki wygląda niekonwencjonalnie i szykownie.

Krzesła ozdobione kwiatami

Dekoracja stołu na imprezę grillową ogród-kwiat-oparcie krzesła

Możesz ozdobić nie tylko stół, ale także krzesła. Tutaj również nadają się dzikie kwiaty i odrobina zieleni, aby stworzyć ogólny obraz. Najlepszym sposobem na to jest związanie kwiatów cienkim drucikiem, a następnie przymocowanie ich do krzesła. Ponadto można również zawiązać jedwabne wstążki. Alternatywnie możesz umieścić kwiaty w szklance.

Bukiet kwiatów na drzewach

deco-grill-ogród-szkło-hortensja-wiszące

Jeśli kwiaty lub kwiaty zajmują dla Ciebie zbyt dużo miejsca na stole, możesz umieścić je w słoiku na pobliskim drzewie i przymocować do drzewa za pomocą jedwabnej wstążki lub wstążki z organzy. Upewnij się, że szkło jest bezpiecznie zamocowane. Ponownie, odpowiednie są dowolne kwiaty, które lubisz. Po zmieszaniu z kolorami bukiet ma letni wygląd.

Zaprojektuj własne wazony na kwiaty i świeczniki

Dekoracja stołu na grilla - ogród - słój - jutowa wstążka - spiczaste kwiaty rumianku

Kwiaty nie muszą być stawiane na stole w konwencjonalnych wazonach. Jeśli słoik z masonem jest dla Ciebie zbyt nudny, możesz również użyć ładnej szklanej butelki lub skorzystać z kilku rękodzielniczych sztuczek, aby przekształcić go w ładny wazon. Aby to zrobić, możesz wziąć grubą lnianą tkaninę i przykleić ją do wazonu. Dobrze komponuje się z szydełkową tkaniną, którą można szalenie łączyć. W przypadku trudniejszych kształtów, takich jak butelka, która została przerobiona na świecznik, możesz użyć nici, która jest owinięta wokół butelki i przyklejona. Im więcej butelek użyjesz jako świeczników, tym piękniejsze będą dekoracje stołu w nocy.

Dekoracje stołu na przyjęcie przy grillu – zrób róże na serwetki

dekoracja stołu-grill-ogród-serwetka-róże-zrób-sam

Jeśli nie lubisz układać prawdziwych kwiatów lub wolisz coś bardziej niezwykłego, możesz zrobić te piwonie z serwetek. Można je postawić na stole lub zawiesić nad stołem. Tutaj nie ma ograniczeń co do pomysłów. W przypadku róż na serwetkach wykonaj następujące czynności:

1. Połóż złożoną serwetkę przed sobą zamkniętą stroną do góry i półotwartą stroną po lewej stronie.

2. Oderwij pasek o szerokości 1 cm po lewej stronie.

3. Rozłóż serwetkę i zrób z niej wachlarz.

4. Zawiąż rozdarty pasek na środku wachlarza, aby serwetka wyglądała jak muszka.

5. Teraz ostrożnie pociągnij każdą pojedynczą warstwę papieru do środka. Powtórz po obu stronach.

6. Powtórz kroki 1-5 ponownie dla drugiej połowy różyczki.

7. Teraz zwiąż obie połówki kawałkiem sznurka.

Dekoracje stołu na imprezę grillową – udekoruj szklanki do picia

dekoracja stołu-grill-ogród-napoje-orzeźwiające-lemoniada-lawenda-kolorowa-słomki-do-picia

Domowa lemoniada jest częścią prawdziwej imprezy przy grillu latem w wysokich temperaturach. Na litr wyciśnij około 6 cytryn i wymieszaj je z około 800 mililitrami wody i 80 gramami cukru. Ten orzeźwiający gasi pragnienie musi być odpowiednio zaprezentowany. Weź słoiki z masonem lub inne szklanki, które Ci odpowiadają i udekoruj je jedwabną wstążką, kolorowymi słomkami i kwiatkiem. Lawenda ładnie kontrastuje z kolorem lemoniady i nie jest trująca. Opcjonalnie możesz również napisać imiona na wstążkach i używać ich jako wizytówek.

Paleta Euro jako stół na grilla

dekoracja stołu-grill-ogród-paleta-stolik-trawnik-spożywczy

Poniższy wariant to zupełnie inny sposób na uczczenie przyjęcia grillowego. Komu potrzebny stół w ciepły letni dzień? Wystarczy również zwykła europaleta. Jeśli jest przykryty lnem, rezultatem jest bardzo naturalny styl. W połączeniu z czerwonym odcieniem i tymi rustykalnymi materiałami ta dekoracja stołu wtapia się w naturę i wygląda po prostu rustykalnie i przytulnie. Wskazówka: dzięki kuponowi Butlers możesz dostać tanie dekoracje stołu w ten sposób.