Dekoracje i uroczystości

Dekoracje imprezowe – jakie są najnowsze trendy w tym roku?

Dekoracje imprezowe trendy pomysł flagi stół

Jeśli lubisz organizować imprezy, na pewno będziesz chciał ciągle wymyślać nowe, oryginalne pomysły i oczywiście z Dekoracja imprezowa być w trendzie. Abyś był na bieżąco, chcielibyśmy zaoferować Ci dokładnie to w tym artykule, a mianowicie, jakie są obecne trendy w zakresie dekoracji imprez.

Dekoracje imprezowe i girlandy do zawieszenia

pomysł na przyjęcie wianek diy geometryczne kształty

Girlandy i flagi zawsze były częścią dekoracji przyjęcia, której nie powinno zabraknąć. Jedyne, co się w związku z tym zmieniło, to projekty dla niego. Kształty geometryczne są obecnie szczególnie popularne we wszystkich możliwych dziedzinach życia. Więc logiczne jest, że nie powinno ich również zabraknąć w dekoracjach imprezowych. Stwórz tak efektowne girlandy, a z pewnością będą hitem na Twojej imprezie. Można do tego wykorzystać gotowe szablony.

Zrób sobie dekoracje imprezowe – diamentowa girlanda

girlanda instrukcje diamentowa kolorowa dekoracja na imprezę majsterkowicza

instrukcje

Ta girlanda w kształcie rombu również przyciąga wzrok. I nie jest to takie trudne do naśladowania, jak mogłoby się wydawać. Są też instrukcje do tego, a nawet z wideo.

Dekoracja imprezowa z wzorzystego papieru

DIY gwiazda dekoracji kolorowe majsterkowicze fałd

instrukcje

Zamiast zwykłego, kolorowego papieru możesz również wybrać papier z wzorami do rękodzieła. Między innymi możesz użyć go do wykonania tych efektownych gwiazdek do dekoracji imprezowych, korzystając z szablonu. Następnie możesz zawiesić mini-gwiazdki w dowolnym miejscu. A może znajdziesz inny sposób, żeby się nimi pochwalić.

Dekoracja flagi z bajkowymi światłami

Flagi do dekoracji imprez na zewnątrz girlandy majsterkowicza!

Girlandy składające się z flag są zawsze popularne jako dekoracje imprezowe. Nadają się szczególnie na przyjęcia w ogrodzie, ale można je oczywiście stosować również w pomieszczeniach, nie tracąc przy tym swojej skuteczności. Aby uzyskać ciekawszy efekt, możesz dodać frędzle do flag, jak w tym przykładzie. W ten sposób przypominają spadające gwiazdy. Ale nawet w połączeniu z ciągiem świateł absolutnie nie możesz się pomylić.

Dekoracje imprezowe z konfetti

pomysły party konfetti kolorowy papier majsterkować

Jak na pewno nie zapomniałeś, prawdziwym klasykiem wśród dekoracji na przyjęcie jest konfetti. I niekoniecznie musisz wybierać tradycyjne, okrągłe kształty. Ponieważ konfetti występuje w najróżniejszych formach. Jeśli masz na to ochotę, możesz samodzielnie wykonać kolorowe konfetti do dekoracji przyjęcia z dowolnym ponczem i różnymi motywami. Najważniejsze, że konfetti jest ładne i kolorowe.

Zrób miotacz konfetti jako dekorację

Zrób sobie konfetti kolorowy pomysł na imprezę

Rozrzucanie konfetti jest szczególnie zabawne. Aby było to łatwiejsze i jeszcze zabawniejsze, możesz użyć do tego niezawodnego miotacza konfetti. Ale jeszcze lepiej, jeśli zrobisz to sam. Możesz to zrobić za pomocą tego instrukcje.

Papierowe dekoracje świąteczne 

pomysł na imprezę talerz tropikalnych ciasteczek truskawkowychTo, co może być zabawne na imprezie dla dzieci, może prowadzić do konfliktu na imprezie dla dorosłych. Z jednej strony chcesz nadać stylowej dekoracji przyjęcia przy użyciu prawdziwej zastawy stołowej, z drugiej oczywiście istnieje ryzyko, że coś się zepsuje. A potem zmywanie naczyń… Teraz już nie musisz się o to martwić, bo z tak kolorowymi papierowymi talerzami wprawisz wszystkich gości w dobry nastrój. Możesz je również wybrać zgodnie z tematyką imprezy.

Użyj serwetek imprezowych jako dekoracji

serwetki party projekt geometryczny wzór złoty

Oczywiście nie powinno zabraknąć pasujących serwetek w dekoracji przyjęcia. Ale nie wybieraj nudnych białych, ale kolorowych lub takich jak na przykładowym zdjęciu i jeszcze raz z nowoczesnym geometrycznym wzorem. Aby znaleźć odpowiednie wzory serwetek, wystarczy się rozejrzeć. A jeśli znajdziesz coś odpowiedniego, chwyć to od razu. Znajdzie się do tego odpowiednia strona.

Fani papieru jako dekoracja na przyjęcie

fan papieru niebiesko zielony biały pomysł na rzemiosło

Papierowe wachlarze przypominają nieco chińskie dekoracje imprezowe używane do różnych tradycyjnych uroczystości. Ale to w żaden sposób nie przeszkadza nam w używaniu go na własną imprezę, wręcz przeciwnie. Pomysł to świetna inspiracja.

Pomysł na wieniec z papieru do dekoracji imprez

Użyj piniaty do dekoracji imprez

Dekoracja imprezowa DIY pączek pinata zabawa!

instrukcje

Jest powód, dla którego ta meksykańska tradycja zyskuje na popularności również w Stanach Zjednoczonych. To po prostu świetna zabawa i jest idealne na każdą imprezę. Zrób wyjątkową pinatę i zaskocz swoich gości tym oryginalnym pomysłem na dekoracje na przyjęcia.

Trendy dekoracji imprezowych pomysł na ciasto

instrukcje

Pinata party ozdoba w kształcie rombu oryginalny pomysł

instrukcje

Dekoracja imprezowa z mieszadełek do napojów

Dekoracja imprezowa serwetki z mieszadłem do napojów owocowych

instrukcje

Mieszadełka imprezowe są nie tylko praktyczne, ale również same w sobie mają walor dekoracyjny. Możesz uzyskać szczególnie oryginalne i niepowtarzalne warianty, jeśli po prostu sam majstrujesz przy mieszadle. Po prostu wybierz jeden z przykładów i zacznij od razu. Spraw, aby Twoja impreza była wyjątkowa dzięki tej dekoracji imprezowej.

mieszadło do napojów pióra serwetka szklana różowe paski

instrukcje

Projekcje na ścianie

dekoracja imprezowa projekcja stolik kawowy poduszka do siedzenia podłoga

Użyj projektora, aby wyświetlić na gołej ścianie obraz, który pasuje do motywu imprezy. Możesz również wypożyczyć projektor, jeśli sam go nie masz. W ten sposób dodasz oryginalnego akcentu swojej imprezie.

Strona projektu wiadomość projekt ściany skuteczne