Dekoracje i uroczystości

Baby shower party w stylu boho: wskazówki i kreatywne pomysły na majsterkowanie

baby shower party namiot w stylu boho deco przytulny narożnik biały

Styl boho, bohemy czy hipisowski jest obecnie nie tylko w modzie. Zwłaszcza, gdy pogoda na zewnątrz jest już łagodniejsza, a temperatura rośnie, oczaruje Cię nowa radość życia, a dekoracja na przyjęcie w stylu boho jest o tej porze idealna. Jeśli chcesz w niekonwencjonalny sposób celebrować dziecięce szczęście, „Boho” to doskonały motyw na baby shower party. Przynosisz dziecku radość i macierzyństwo z członkami rodziny i dobrymi przyjaciółmi w miłej atmosferze. Poniżej ujawniamy, jak możesz wyczarować idealne, artystyczne uczucie.

Baby shower party w stylu boho

baby shower party styl boho dekoracja ścienna nazwa czcionka dekoracja stołu

Boho i hipisowski szyk nie są w żadnym wypadku obcymi słowami ani nieznanymi terminami. Przeniesione ze sceny modowej elementy boho przenoszą się do mieszkania i wyczarowują niepowtarzalną atmosferę. Temat ten jest szczególnie popularny, jeśli chodzi o dekorowanie przyjęć i wydarzeń. Świetnie nadaje się na baby shower. Mocne kolory i elementy wykonane z naturalnych materiałów można pięknie mieszać. Drewno, juta, świeże kwiaty, koronki i papier pakowy tworzą idealną dekorację na baby shower. Odrobina vintage lub odrobina glamour sprawia, że ​​świąteczny projekt wygląda wyjątkowo i indywidualnie.

Baby shower party w stylu boho

baby shower party w stylu boho aranżacja udekoruj gości matka;

Dekoracja w stylu boho na baby shower wygląda niezwykle romantycznie i jest szczególnie dobrym pomysłem, gdy szczęśliwa mama spodziewa się dziewczynki. Kwiaty, zielone rośliny, drewno i mocne kolory można śmiało ze sobą łączyć. Możesz wiele zrobić sam i dodać zabawny akcent. Przede wszystkim sala, w której odbywa się wydarzenie, musi być zorganizowana i rozsądnie podzielona. Jeśli dostępny jest zadaszony lub częściowo zadaszony taras, byłby idealny. Powinno być wystarczająco dużo miejsca dla gości i specjalne miejsce dla przyszłej mamy. Przez większość czasu jest w centrum uwagi, dzięki czemu ma kontakt z każdym zaproszonym. Wskazane jest również wydzielenie miejsca na prezenty.

Przyjęcie baby shower z elementami vintage

baby shower party w stylu boho akcesoria do dekoracji w stylu vintage pomysł na meble

Elementy vintage, takie jak małe meble, stare przedmioty czy zdjęcia z dzieciństwa przyszłej mamy, można wykorzystać ozdobnie w motywie „Boho”. Oryginalnym pomysłem jest odnalezienie zakurzonej starej walizki z pchlego targu lub strychu i przerobienie jej na skrzynię, w której goście mogą wręczać prezenty lub kartki z życzeniami.

Spraw, aby impreza baby shower była atrakcyjna dla gości

baby shower party w stylu boho nakrycia głowy wieńce matka goście

Każde przyjęcie, bez względu na rodzaj, powinno być zaprojektowane tak, aby było atrakcyjne dla gości. Nie powinno zabraknąć drobnych upominków lub akcesoriów imprezowych, które sprawią, że wydarzenie będzie bardziej ekscytujące. Ponadto nie tylko dzieci lubią, gdy dostają coś małego na imprezie lub imprezie i dzięki temu na dłużej pozostają w pamięci. Natura ma ogromne znaczenie dla hipisowskiego stylu życia. Dlatego możesz polegać na naturalnych materiałach i robić z nich drobne upominki.

baby shower party sukulenty w stylu boho małe upominki goście

Możesz nawet użyć prawdziwych roślin, aby uzyskać atrakcyjną dekorację o prawdziwie naturalnym charakterze. Szczególnie nadają się do tego najmniejsze rośliny ozdobne, takie jak kaktusy i sukulenty, które same w sobie wyglądają niezwykle dekoracyjnie. Dodatkowo każdy gość może otrzymać w prezencie małą roślinkę, ewentualnie z osobistą metką.

baby shower party zajęcia w stylu boho kreatywne pomysły goście

Dobry gospodarz dba o dobry nastrój swoich gości i dba o to, aby się nie nudzili. Zajęcia twórcze są również bardzo popularne wśród dorosłych. Pomysłowym pomysłem na baby shower party w stylu boho są tymczasowe tatuaże z henny, które sprawią, że każdy baby shower będzie niezapomniany.

Orzeźwiające napoje na imprezie baby shower

baby shower party w stylu boho dekoracja stołu kwiaty napoje

Na baby shower w stylu boho najważniejsze jest zaoferowanie zdrowych napojów i jedzenia. Chodzi głównie o koktajle bezalkoholowe, ponieważ przyszła mama nie pije alkoholu. Możesz również przygotować dla gości napoje owocowe z niskoprocentowym alkoholem, takie jak wino musujące lub białe wino.

Pyszne przekąski na baby shower party w stylu Boho

baby shower party balony w stylu boho palmy złoty akcent połysk

Nastrojowa impreza baby shower to nie tylko tort, ale także wyszukane przekąski. Nie może zabraknąć również obfitych przekąsek, babeczek z bogatymi jadalnymi dekoracjami, herbatników i świeżych owoców. Oczywiście należy wszystko ładnie zaaranżować na bufet. Sztućce i naczynia są pięknymi akcentami estetycznymi.

 Fantastyczny strój dla przyszłej mamy

baby shower party w stylu boho nakrycie głowy wieniec matka

Przyszły strój powinien również pasować do imprezy baby shower w stylu boho z przyszłą mamą. Sukienki uszyte z lejących się tkanin, najlepiej z koronki, są po prostu idealne. Przede wszystkim powinien to być prosty, kobiecy strój, w którym mama czuje się komfortowo. Warto jednak nie wracać do codziennego ubioru, bo przecież to szczególna okazja.

Dekoracja na baby shower w stylu boho

baby shower party w stylu boho dekoracje ścienne z papieru kwiaty pomysł

Dekorując baby shower w stylu boho, istnieje już wiele sposobów na uwolnienie swojej wyobraźni. Przy odrobinie kunsztu i kreatywności można dużo majstrować. Na przykład możesz bogato udekorować gołą ścianę i postawić przed nią bufet. Jeśli w pokoju nie ma odpowiedniego, ekran jest również bardzo odpowiedni do tego celu. Obszar będzie stanowił centralny punkt projektowy dla gości i warto będzie, aby był naprawdę piękny.

baby shower party w stylu boho zrób samemu papierowe kwiaty

Kwiaty są częścią motywu “Styl Boho” i mogą być również wystawiane w bardzo dekoracyjny sposób. Naprawdę świetnym pomysłem jest obfite udekorowanie akcentującej ściany dużą ilością kwiatów. Możesz samodzielnie wykonać duże papierowe kwiaty i przymocować je do ściany lub użyć pięknych sztucznych kwiatów.

baby shower party w stylu boho pomysł na dekorację mobilne sztuczne kwiaty róże

Zamiast mocować dekorację kwiatową bezpośrednio do ściany, możesz wykonać ozdobę, którą można zdjąć i powiesić w innym miejscu. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się telefony z kwiatów, głównie sztucznych kwiatów, które można wykonać samodzielnie bez większego wysiłku.

baby shower party w stylu boho dekoracje ścienne kwiaty wiszące

Jako alternatywa dla telefonu komórkowego, wisząca dekoracja ścienna wykonana z kwiatów i naturalnych materiałów, takich jak drewno i juta, tworzy natychmiastową atmosferę boho. Świeże lub sztuczne kwiaty są nieodłączną częścią hippisowskiej mody i zasadniczo należą do hipisowskiego stylu życia. Małe rośliny ozdobne i mini kompozycje kwiatowe nie tylko komponują się z motywem przewodnim, ale można je również zabrać do domu jako miłą pamiątkę po przyjęciu.

Zrób własną dekorację na baby shower w stylu Boho: namiot

Baby shower party namiot w stylu boho dekoracje prezenty przytulić kącik dzieci

Świetnym pomysłem, który z pewnością przyciągnie wzrok na imprezie baby shower w stylu boho, jest własne tipi lub namiot. Jest świetnym elementem dekoracyjnym, który przyciąga wzrok i daje wiele możliwości zastosowania. Na przykład goście mogą tam zostawić prezenty. Wyposażony w poduszki i koce, namiot staje się przytulnym kącikiem lub wspaniałym tłem dla rozmarzonych zdjęć, które na zawsze pozostaną w pamięci. Dodatkowo proste tipi możesz zrobić samemu bez większego wysiłku. Pokażemy Ci, jak to zrobić poniżej.

Poduszka dekoracyjna do namiotu w stylu boho

Baby shower party namiot w stylu boho zrób sobie materiały instruktażowe

Baby shower party namiot w stylu boho sprawi, że tkanina będzie przezroczysta

instrukcje budowania namiotu w stylu boho dla dzieci

Baby shower party namiot w stylu boho udekoruj sztuczne kwiaty

Baby shower party namiot w stylu boho dekoracje prezenty robią to samo