Dekoracje i uroczystości

10 pięknych i niepowtarzalnych azjatyckich pomysłów na dekorację

azjatycki wystrój fioletowo-różowe kolory

Piękne i wyjątkowe Azjatyckie pomysły na dekoracje oferują różne techniki i metody idealnej renowacji Twojego mieszkania lub domu. Jakościowe i inspirujące koncepcje nadadzą każdemu pomieszczeniu niezwykły i elegancki wygląd. Różnorodne motywy i ozdoby będą urokliwe i orzeźwiające i doskonale sprawdzą się w salonie, jadalni czy sypialni. Zebraliśmy dla Ciebie kilka projektów – więc śnij i znajdź nowe inspiracje!

Azjatyckie pomysły na dekoracje z ciekawymi ornamentami

azjatyckie wnętrze salonu

Romi Studio to biuro projektowe z siedzibą w Indonezji. W swoim najnowszym portfolio prezentuje szeroką gamę Azjatyckie pomysły na dekoracje, które umiejętnie łączą się z vintage, minimalizmem lub innymi nowoczesnymi stylami. Kilka motywów tworzy jednolity schemat dekoracji, a typowy azjatycki podział pomieszczeń zapewnia lepszą organizację domu.

Piękno i luksus – azjatyckie pomysły na dekorację

egzotyczny wzór azjatycki

Fioletowy kolor zajmuje czołowe miejsce w aranżacji wnętrz Romi. Mieszanka azjatyckich geometrycznych kształtów i wzornictwa ścian oraz nowoczesnego minimalistycznego fotela. Wybór tkanin robi wrażenie już na pierwszy rzut oka – chropowate powierzchnie kontrastują z jedwabiem, a niuanse kolorystyczne na podłodze i na ścianach współgrają z retro dekoracjami na półkach – posągami i ceramiką. Lubię to za Azjatyckie pomysły na dekoracje słyszano, wnętrza Romiego mają artystyczny posmak, a egzotyczne meble doskonale łączą się z metalowymi elementami.

Azjatyckie pomysły na dekorowanie o nowoczesnym smaku

azjatyckie pomysły na meble stół lustrzany

Niepowtarzalne oświetlenie i drewniany parkiet stanowią akcenty i ponownie podkreślają komfort i przytulność nowoczesnego azjatyckiego mieszkania, w którym luksus równoważy łatwość utrzymania. Połączenie kuchni i jadalni autorstwa Romi to stylowa aranżacja wnętrza, w której Azjatyckie pomysły na dekoracje zainteresuj się minimalistycznym lustrem o ciekawym kształcie. Słodkie wazony i rośliny, ozdoby w kształcie słońca i inne egzotyczne pomysły czekają na miłośników azjatyckiej sztuki i wyposażenia.

Abigail

Różowe poduszki i bonsai w salonie

Azjatyckie kolory dekoracyjne

Azjatycki wystrój z żółtymi ścianami

Skórzany taboret i szafka azjatycka

Małe figurki jako dekoracja

Elementy dekoracyjne i posągi

Meble i dekoracje z azjatyckimi ornamentami

orientalny pomysł na dekorację

Azjatycki styl wnętrza

salon w stylu azjatyckim?