Dekoracje i uroczystości

10 najlepszych tradycji noworocznych i przesądów

szczęśliwego nowego roku tradycje imprezowe

Jest wiele typowych i nie tak typowych Noworoczne tradycje i przesądów, o których mogłeś słyszeć – ale są też takie, które z pewnością cię zaskoczą. Przedstawiamy 10 najlepszych tradycji na nowy rok.

10 najlepszych tradycji i przesądów noworocznych — fajerwerki

Sylwester 2013 Fajerwerki

Zaczynamy top 10 noworoczne tradycje i przesąd z fajerwerkami – zwyczaj pierwotnie mający na celu straszenie złych duchów – dziś jest świątecznym symbolem sylwestra, który przynosi ludziom radość.

Nr 9 – Tradycje Noworoczne – Postanowienie Noworoczne

Postanowienie noworoczne

Dziewiąte miejsce za noworoczne tradycje idzie do uchwały na nowy rok. Postaraj się wyznaczyć realistyczne cele i opracuj plan, w jaki sposób możesz spełnić swoje marzenie. Żadna obietnica nie jest darmowa – pokazuje, że jesteś zdeterminowany i nagradza cię za ciężką pracę. Rodzice mogą złożyć obietnicę razem z dziećmi. Najważniejsze jest to, że ta rezolucja jest pożądana przez wszystkich i pojawia się jako konsensus. Tam, gdzie jest wola, jest sposób – członkowie rodziny będą się wzajemnie stymulować do dotrzymania obietnicy.

Nr 8 Tradycje noworoczne – spłacanie długów pieniężnych

Noworoczne-tradycje-oddawanie-pieniędzy

Kiedyś uważano, że przed końcem każdego starego roku należy spłacać swoje długi. W dzisiejszym gorączkowym życiu nie zawsze jest to możliwe – ale możesz przynajmniej wyjaśnić kłótnie z rodziną i przyjaciółmi, aby móc razem odpocząć.

Numer 7 tradycji noworocznych – pocałunek o północy

Pocałuj o północy Sylwester zwyczaj

Czy jest lepszy sposób na pożegnanie ze starym rokiem niż pocałunek ulubionej osoby? W USA całowanie o północy jest prawie obowiązkowe – nawet podczas dużych uroczystości to świetny sposób na stworzenie romantycznego nastroju.

Numer 6 noworocznych tradycji – śpiewanie piosenek

Popularne piosenki noworoczne

To wspaniale noworoczne tradycje są idealne dla wszystkich muzycznych i artystycznych dusz – w przeszłości szkockie rodziny zapoczątkowały tradycję śpiewania każdego nowego roku wiersza Auld Lang Syne. W dzisiejszych czasach ten zwyczaj wymarł, w każdym razie dobrze jest zaśpiewać piosenkę z rodziną i gośćmi – tak tworzy się nastrój na początku wieczoru.

Nr 5 – Tradycje i przesądy noworoczne

Noworoczne tradycje

Starym i dziwnym przesądem w USA jest to, że pierwsza osoba, która wejdzie do twojego domu po północy, jest znakiem na następny rok – jeśli osoba jest chciana i kochana, następny rok przyniesie tylko dobro i odwrotnie – jeśli dana osoba jest niepożądane, następny rok nie będzie przebiegał zbyt dobrze. W dzisiejszych czasach można po prostu spędzić imprezę ze swoimi ulubionymi ludźmi – rok na pewno będzie podobny.

Nr 4 i nr 3 – Noworoczne tradycje i przesądy – leniuchowanie

Leniuchowanie po imprezie sylwestrowej

Wiążą się z tym bezpośrednio dwa przesądy – pierwszy mówi, że w pierwszy dzień Nowego Roku żaden przedmiot nie powinien wychodzić z domu – śmieci włącznie. Jeszcze lepiej brzmi kolejny przesąd – brak pracy w pierwszy dzień nowego roku. Czysty relaks – bez prania, bez naczyń, bez śmieci. Zwykle wszyscy śpią i leniuchują przez resztę dnia.

Nr 2 – Tradycje i przesądy noworoczne – jedz, jedz, jedz

świąteczna impreza sylwestrowa

 Ściśle z tym związane jest drugie miejsce – jedz tyle, ile chcesz – im więcej jesz, tym więcej pieniędzy będziesz miał w kolejnym roku. Odchudzanie może rozpocząć się 2 stycznia.

Nr 1 – Nr 4 i Nr 3 – otaczaj się rodziną i przyjaciółmi

Nowy rok o północy

Nasze ulubione przesądy i noworoczne tradycje jest ściśle związany z rodziną i przyjaciółmi – ​​mówi się, że jeśli na początku roku otacza Cię miłość, cały następny rok będzie pełen miłości.

Od Abigail