Dekoracje i uroczystości, sypialnie

Prowokacyjny fioletowy wzór do Twojej sypialni

nowoczesna sypialnia w fioletowym kolorze

Niebiesko-czerwony to kolor dorosły, kolor nocy, tajemnic i cieni. Wybierać fioletowy wzór do twojej sypialni, jeśli chcesz zaprojektować pokój z charakterem. Odważny i dramatyczny, charyzmatyczny i pełen skojarzeń, fioletowy schemat projektowy Cię zafascynuje. Sypialnia jest prawdopodobnie najbardziej prywatnym obszarem w domu, więc puść wodze fantazji. Ale nie zapominaj, że fiolet sprawia, że ​​pokój wydaje się mniejszy.

Fioletowy wzór do twojej sypialni wygląda uroczo

nowoczesna fioletowa dekoracja

Fioletowy to kolor, który albo kochasz, albo nienawidzisz. Ale nie można pozostać obojętnym. Fiolet ściśle kojarzy się z luksusem, jest barwą różnorodną, ​​może być ciepły lub zimny, subtelny lub surowy i można go łatwo dopasować do kilku stylizacji. Fioletowy wzór do Twojej sypialni może również oznaczać fioletową dekorację. Wybierz fioletowe zasłony lub fioletową pościel jako akcenty w sypialni. Jeśli chcesz stworzyć nowoczesną atmosferę, pozostaw betonową ścianę odsłoniętą, kontrastuj z fioletową tkaniną dekoracyjną i wybierz pasujący żyrandol. Masz już nowoczesne fioletowy wzór do twojej sypialni!

Fioletowy wzór – kreatywny projekt sypialni

Fioletowe akcenty w sypialni

Jeśli chcesz czegoś bardziej artystycznego, połącz to fioletowy wzór do twojej sypialni z jasnoczerwonym (kolor skrzynek pocztowych). Takie połączenie preferował projektant William Morris, którego wyposażenie wnętrz w stylu weneckim inspiruje do dziś. Lub połącz fiolet z limonkowymi akcentami, aby nadać pomieszczeniu świeży wygląd. Po prostu spróbuj połączyć kolory i tekstury i stwórz własną kryjówkę w kolorze fioletowym!

Prowokująca ciekawa wenecka sypialnia

kolorowa dekoracja w sypialni

nowoczesny elegancki pokój gościnny w kolorze fioletowym

przytulna fioletowa pościel

jasnofioletowe akcenty - kolor łóżka

ciekawe fioletowe oświetlenie w sypialni

Sypialnia w kolorze fioletowym

nowoczesny pokój dziecięcy w kolorze fioletowym