Dekoracje i uroczystości, salon

Wyposażenie salonu – eklektyczne, azjatyckie, hiszpańskie lub rustykalne

projekt salonu w stylu azjatyckim

Jeśli chcesz nadać salonowi niepowtarzalny wygląd, wybierz przytulny, ciepły i inny styl umeblowania – eklektyczny, azjatycki, hiszpański lub rustykalny. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to Meble do salonu Style bardzo się od siebie różnią. Ale mają coś wspólnego – przytulną atmosferę, którą tworzą. Bogata kolorystyka i czerwone akcenty, przytulne drewniane meble i błyszczące powierzchnie charakteryzują te projekty. Dekoracyjne tkaniny i dodatki dodają całościowego wyglądu.

Nowoczesne azjatyckie wnętrze salonu

nowoczesne-azjatyckie-salonowe-wnetrza-czerwona-sciana

Uspokajająca atmosfera i mnóstwo wesołych kolorów w połączeniu z nowoczesnymi meblami, tworzą niepowtarzalny efekt Meble do salonu w stylu azjatyckim. Typowe dla tego projektu jest użycie nietypowych materiałów, takich jak plastik. Ciekawą mieszankę tworzy połączenie stylu azjatyckiego ze stylem nowoczesnym, minimalistycznym, postmodernistycznym, skandynawskim czy przejściowym. Przedstawiamy Państwu kilka tradycyjnych wzorów, które są odświeżone nowoczesnymi akcentami.

Eklektyczne wnętrze salonu

eklektyczna-salon-różowa-sofa-kolorowa-tapeta

Eklektyczny Meble do salonu  to ekscytująca mieszanka różnych akcentów i mebli pochodzących z różnych epok, które są połączone kolorami, fakturami lub kształtami. Typowa paleta barw składa się z neutralnych kolorów na ścianach – takich jak biel, jasny brąz czy szarość. Kolorowe meble, obrazy i inne dekoracje dodają akcentów.

Hiszpańskie wnętrze salonu

Salon w stylu marokańskim - drewniane ściany

Dekoracja salonu w stylu safari motywy zwierzęce

Hiszpański Meble do salonu w rzeczywistości charakteryzuje się typowymi cechami wnętrz cieplejszych, południowych krajów – drewnianymi meblami, zielonymi lub żółtymi kolorami, skórzanymi meblami i dywanami ze skóry zwierzęcej. Jest egzotyczny, ekscytujący, atrakcyjny i przyciąga uwagę wszystkich. Mnóstwo ciemnobrązowych mebli i duże zielone rośliny tworzą iluzję, że spacerujesz po dżungli. Proponujemy kilka przykładów inspiracji, z których wszystkie charakteryzują się ciepłymi paletami kolorystycznymi – styl marokański, styl safari, styl hiszpański.

Rustykalne wnętrze salonu

rustykalne meble do salonu z drewna kominek

Rustykalny Meble do salonu nadaje się do odpoczynku i relaksu. Bawełna, dywany szenilowe i ręcznie robione meble tworzą niesamowity design – czujesz się w środku lasu, a nie w pokoju. W stylu wiejskiego domu przeznaczone są dla osób aktywnych, które chcą spędzić wolny czas na łonie natury.

Styl przejściowy-pokój dzienny-drewniany stół-żółty fotel

Mieszanka stylu skandynawskiego z azjatyckimi akcentami w salonie

Skandynawska-salon-czerwone-akcenty-biała-narożna-sofa

Salon w stylu przejściowym

Styl przejściowy-salon-skórzana sofa-drewniana szafka

Postmodernistyczny salon z niebieskimi akcentami

postmodernistyczny-salon-duża-szafa

Postmodernistyczny projekt salonu

postmodernistyczna okrągła lampa wisząca do salonu

minimalistyczny salon z białą skórzaną sofą

Zestaw wypoczynkowy-nowoczesny-pokój dzienny

Hiszpański styl w salonie – sofa z kwiatowym wzorem

unikalna-sofa-salon w stylu hiszpańskim

Eklektyczny salon z czerwoną sofą

eklektyczny-projekt-salon-czerwona-sofa-parkiet

Rustykalny styl wnętrza

rustykalny projekt salonu