Dekoracje i uroczystości, salon

Nowoczesne pomysły na projekt białego salonu

nowoczesny salon z ciekawym oświetleniem

Jeśli śledzisz trendy przez lata, zauważysz, że nigdy nie wychodzi się z mody – jeden biały salon. Kolor biały jest tradycyjnie bardzo popularny, ponieważ kojarzy się z czystością, światłem, spokojem. Biały salon jest wygodny i praktyczny, zawsze można go odnowić lub po prostu zachować prostotę. Ponadto pomieszczenie wygląda na większe, gdy ściany i sufit pomalowane są na biało. Daj się więc zainspirować naszymi sugestiami i zaprojektuj własne biały salon!

Biały salon jest praktyczny i elegancki

minimalistyczny wystrój wnętrz - nowoczesny salon

Najważniejsze, aby zdecydować się na całą kolorystykę salonu. Jeśli dążysz do naturalnej elegancji, powinna być monochromatyczna i prosta. Biały kolor ma uspokajający, harmonijny efekt i dobrze komponuje się z każdym meblem i dekoracją. Małe pokoje lub pokoje z mniejszymi oknami zyskują dzięki białym ścianom, białe zasłony prezentują się elegancko w każdym pomieszczeniu. A biały salon jest postrzegany jako zachęcający i wygląda schludnie. Możesz nawet obejść się bez dekoracji i zamiast tego preferować purystyczne meble i kształty.

Biały salon – nowoczesne pomysły projektowe

Kontrastowy kolor - fiolet w nowoczesnym salonie

Kolejny wariant dla Ciebie biały salon chodzi o to, że akcentujesz kontrastujące kolory. Dzieła sztuki lub ciekawe projekty mebli mają swoje własne. Drewno przyda się w ciepłym wnętrzu, szarość i czerń wyglądają elegancko. Staraj się używać kolorów oszczędnie – wybierz mocne kolory dla jednego lub maksymalnie dwóch obiektów w pomieszczeniu – na dywan, dekorację ścienną itp. Lub możesz dostosować salon do innej dekoracji w mieszkaniu – możliwości są nieograniczone i zostawiam ci dużo miejsca. Daj się więc zainspirować i wypróbuj różne warianty!

Od K.H. Christova

minimalistyczna dekoracja w salonie

Nowoczesny salon z drewnianą dekoracją

nowoczesne meble z drewna do salonu

minimalistyczny wystrój wnętrz w kolorze białym

Nowoczesna drewniana dekoracja w salonie

Drewniana dekoracja w salonie

Drewniane meble w salonie i kolorowa dekoracja

Kontrastowe kolory w salonie

czarno-biały salon

nowoczesne meble do salonu

kolorowe detale w salonie

Projektowanie nowoczesnego salonu – 44 pomysły, obrazy, dekoracje i meble