Dekoracje i uroczystości, salon

Nowoczesne malowanie ścian podąża za starożytną tradycją

ciekawe wnętrze - salon

ten malowanie ścian był już używany w różnych formach jako dekoracja w wielu budynkach w czasach starożytnych. Wiele starożytnych cywilizacji, takich jak Trakowie, Rzymianie czy Egipt, jest znanych ze swoich malowideł ściennych. Zapierające dech w piersiach freski czy mozaiki są nadal podziwiane.

Malowanie ścian – zawsze modne

klasyczna dekoracja ścienna

Dlaczego więc nie zaprojektować ścian w domu w tym języku projektowania? W nowoczesnym malowanie ścian podejmowane są współczesne tendencje. Znajdź więc odpowiednie miejsce i przeprojektuj swoje pomieszczenia mieszkalne! Nowoczesny malowanie ścian wydaje się współczesny i żywy, opowiada historie i tworzy atmosferę.Dzisiejsi artyści mają nowoczesne materiały, takie jak akryl – kolory, które trwają znacznie dłużej i są łatwiejsze do wykonania w porównaniu do starożytności. Jeśli zdecydujesz się na mozaikę, możesz zatrudnić artystę, który się w niej specjalizuje.

Nowoczesna dekoracja ścienna tworzy atmosferę

elegancka czarno-biała dekoracja

Nowoczesny malowanie ścian może również wyglądać rzeźbiarsko lub abstrakcyjnie. Techniki malowania ścian pozwalają obecnie na elastyczność dzięki możliwości malowania podłogi, sufitu, a nawet ruchomego panelu zamiast ściany. Niezależnie od tego, czy sam pomalujesz ścianę, czy zatrudnisz kogoś do tego, rezultatem jest bardzo osobiste, wyjątkowe dzieło sztuki, które odzwierciedla Twój charakter i życie.

Od Jaz

ekscytująca dekoracja ścienna w salonie

Dekoracja ścienna - dom na wsi

ciekawa dekoracja wnętrza - kolorowa ściana

nowoczesne białe wnętrze