Dekoracje i uroczystości, salon

Konfiguracja salonu w stylu wiktoriańskim

Luksusowe meble-salon-wiktoriański

Przedstawiamy Wam ekscytujący klasyczny pomysł na projekt, który jest odkrywany na nowo – wiktoriański salon o nowoczesnym smaku. To pomieszczenie, w którym w otoczeniu królewskich dekoracji i luksusu czas zostanie zapomniany. Rozpieść się więc filiżanką herbaty i ciesz się tą wyjątkową podróżą z powrotem do epoki wiktoriańskiej. A Salon w stylu wiktoriańskim konfiguracja jest łatwa, o ile przestrzegasz kilku podstawowych zasad.

Salon w stylu wiktoriańskim – elegancki i klasyczny

białe-wiktoriańskie-krzesła-salon

Meble dla Salon w stylu wiktoriańskim jest bogata, pompatyczna i zamożna – wykonana z polerowanego drewna tekowego lub palmowego – stabilna i jednocześnie okazała. Krzesła pokryte są jedwabiem, cienką skórą lub innymi szlachetnymi tkaninami, które dają poczucie czystego luksusu. Złote ozdoby symbolizują wielkość i wielkość. Są delikatnie połączone z motywami na dywanie.

Zielony salon w stylu wiktoriańskim

elegancki-salon-wiktoriański-wnętrze

Podłoga jest zwykle pokryta parkietem i przypomina czasy, kiedy królowie byli najważniejszymi ludźmi w kraju i nadawali ton wszystkiemu, łącznie z architekturą. Inne fascynujące elementy drewniane można znaleźć w ramie. Duże lustra z ramkami wykonanymi z hebanu oddają królewską atmosferę panującą w pomieszczeniu. Meble w stylu retro ozdobione są złotymi figurami i dają poczucie, że czas się zatrzymał. W salonie w stylu wiktoriańskim można marzyć i odpoczywać.

Salon w stylu wiktoriańskim – czysty romans

eleganckie-umeblowanie-salonu-wiktoriańskiego

Ozdoby, meble i królewskie kolory w  Salon w stylu wiktoriańskim są imponujące, ale w pomieszczeniu panuje przytulna i zachęcająca atmosfera. Delikatna mieszanka materiałów i tkanin inspiruje i chcesz zostać na zawsze. Każdy element wystroju wnętrza jest odpowiednio dobrany i tworzy napięcie. W przeciwieństwie do nieco nudnego widoku przez okna, salon w stylu wiktoriańskim przypomina dawną świetność i wyrafinowanie.

 fioletowy-salon-umeblowanie-wiktoriański-styl