Dekoracje i uroczystości, salon

Atrakcyjne tkaniny dekoracyjne przyciągają wzrok w salonie

Salon-tkanina sofa-zasłony świetlne

Chcesz wyremontować swój salon i nadać projektowi nowoczesny wygląd? Zapomnij o kłopotach z przestawianiem lub malowaniem sufitu i ścian. Istnieje niedroga alternatywa dla nowych mebli. Przy odrobinie wyobraźni i wysiłku możesz całkowicie przeprojektować swój salon. Sztuczka nazywa się Tkaniny dekoracyjne.

Atrakcyjne tkaniny dekoracyjne tworzą atmosferę

kolorowe-dekoracyjne-tkaniny-zaslony-zólty-kwiatowy-wzór

Najpierw przyjrzyj się meblom i kolorystyce salonu i zastanów się, jak najlepiej ustawić akcenty. Kolorowe poduszki w odważnych kolorach odświeżają szarą sofę, eleganckie zasłony w kwiatowe wzory są nie tylko nowoczesne, ale i praktyczne. Jeśli salon utrzymany jest w neutralnych tonacjach, możesz zdecydować się na jeden lub maksymalnie dwa mocne kolory. Jeśli ty Tkaniny dekoracyjne Wybór z wzorami to dobry pomysł, aby zarówno zasłony, jak i niektóre dodatki były uszyte z tej samej tkaniny. Bardziej ekscytujący Pomysł na dekorację to na przykład połączenie niebieskiego bukietu z niebieskimi tkaninami dekoracyjnymi.

Tkaniny dekoracyjne w salonie stanowią akcenty

klasyczny-salon-białe-meble-czerwone-krzesła

Jeśli salon jest pomalowany i urządzony w pastelowych kolorach, takich jak beż lub jasny brąz, można dodać akcenty w kolorze jasnoniebieskim, zielonym, różowym lub żółtym. Jeśli Twoje meble i ściany są białe, możesz stworzyć mocne wrażenie mocnymi kolorami, takimi jak czerwień lub fiolet. Ale jeśli masz wielokolorowe meble, zachowaj prostą dekorację – monochromatyczne zasłony, monochromatyczne ściany i mieszaj różne tekstury w tym samym kolorze.

Nowoczesna kolorystyka i dekoracyjne tkaniny sprawiają, że salon wygląda zachęcająco

Salon-różowo-szara-tapeta-różowy-zasłony

Pomyśl o stylu, w jakim urządzony jest Twój salon – chabby chic, retro, ultra nowoczesny, klasycznie elegancki. Wybierz odpowiednio Tkaniny dekoracyjne i masz nowy projekt w salonie. A co najważniejsze, możesz łatwo przeprojektować swój salon przy niewielkim wysiłku.

Czarno-białe zasłony w salonie

shabby-chic-salon-czarno-białe-zasłony

różowy wzór kwiatowy – dekoracja ścienna w salonie

nowoczesny-różowy-dekoracja-ściany-salon

Zasłony Koral w salonie stanowią akcenty

projekt salonu zasłony koral

Niebieskie poduszki z tkaniny i biała sofa idealnie do siebie pasują

Niebieska poduszka z tkaniny na sofę pomysł na projekt salonu