Dekoracje i uroczystości, projektowanie wnętrz

Projekt studia w duchu minimalizmu

Projekt autorstwa EgoVitaminaCreativa

duże wnętrze studia z półką ścienną

Projekt dla Projekt studia od włoskiego studia architektonicznego EgoVitaminaCreativa za swoje nowe biuro w Cuneo we Włoszech zrobiło wrażenie od pierwszego wejrzenia. Architekci kupili jednopokojowe mieszkanie i zamienili je na nowoczesne miejsce pracy. Ideą przyświecającą aranżacji wnętrz było maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i zapewnienie jak największej przestrzeni do przechowywania.

Projekt studia całkowicie w kolorze białym

biuro-farba-świeża-zielona

Przygotowanie do projektu na Projekt studia w duchu minimalizmu polegało na wyburzeniu niektórych ścian. Połączono jadalnię i kuchnię, zniknęły też ściany między korytarzem a sypialnią. Efektem jest przestronna przestrzeń mieszkalna podzielona na trzy – studio, salę konferencyjną i gabinet z jedną łazienką.

Ciekawa przestrzeń do przechowywania w nowym projekcie studia

Projektowanie wnętrz biurowych studio

pracownia architektoniczna duża-biała-półka-ścienna

Duża półka, bez uchwytów, w kolorze białym, o prostym nowoczesnym wyglądzie i ciekawym kanciastym kształcie oddziela łazienkę od gabinetu. Drzwi przesuwne pełnią podwójną rolę – w razie potrzeby oddzielają pracownię od biura, a jeśli nie, łączą obie strefy. Białe meble kontrastują ze świeżym trawiastym kolorem ścian i ciemnobrązowymi płytkami. Elegancki zegar ścienny to jedyna dekoracja, jakiej potrzebują ściany. Jest nie tylko ciekawa, ale i praktyczna Projekt studia który rozsądnie dzieli przestrzenie wnętrz i tworzy piękne akcenty bez kunsztownej dekoracji.

KH Christova

biała-nowoczesna-półka-ścienna-biurowa-dekoracja-wewnętrzna

Praktyczne meble biurowe – półka ścienna

praktyczna-półka-meble-biurowe

Miejsce do przechowywania na półce ściennej

Meble biurowe półka ścienna do przechowywania

Nowoczesne studio projektowe – dekoracja wnętrz

nowoczesne wnętrze studia

Remodeling biura – plan przekształcenia

Plan przebudowy biura Studio Ego