Dekoracje i uroczystości, projektowanie wnętrz

Nowoczesna drewniana rzeźba

Zaprojektowany przez Vivian Chiu

innowacyjna nowoczesna rzeźba - drewno

Projektantka Vivian Chiu niedawno ukończyła Rhode Island School of Design na kierunku projektowanie mebli. Urodziła się w Los Angeles, a wychowała w Hongkongu – więc miejski krajobraz był zawsze obecny w jej życiu. W środku wielkiego miasta nauczyła się doceniać naturalne materiały i proste kształty. Twoje upodobanie do drewna widać w tym nowoczesnym Rzeźba drewniana rozpoznać.

Nowoczesna drewniana rzeźba Vivian Chiu

ekscytująca kreatywna rzeźba wykonana z drewna

Projektantka wierzy w ciężką pracę i zawsze dokłada wszelkich starań w imię wysokiej jakości designu. Jej prace to ciekawe połączenie rzeźby z funkcją. Vivian Chiu pracuje głównie z drewnem – jej najnowszy projekt to Szczęki / Kiefer / – nowoczesny Rzeźba drewniana wykonana ze spiczastego czerwonego dębu. Rzeźba składa się z kilku części, które najpierw zostały oddzielnie przetworzone, a następnie sklejone. Efekt jest imponujący – jedna strona rzeźby jest gładka i błyszcząca, a druga wygląda na spiczastą i chropowatą. Szorstka powierzchnia symbolizuje żywotność, a gładka – spokój. Praca wygląda abstrakcyjnie, bez określonej funkcji.

Ciekawa drewniana rzeźba

ekscytujący kształt - rzeźba wykonana z dębu

Jest nowoczesny Rzeźba drewniana, który sprawdzi się jako dekoracja w każdym nowoczesnym pomieszczeniu. Wymiary rzeźby to 106,7cm x 16,6cm x 50,8cm, ale ciekawy kształt sprawia, że ​​wygląda na znacznie lżejszą i mniejszą. Zakrzywiona struktura drewnianej rzeźby sprawia, że ​​wydaje się ekscytująca i innowacyjna. Ta praca będzie pasować do każdego nowoczesnego wystroju wnętrza – minimalistycznego salonu, domu rodzinnego, dużej części wypoczynkowej, a nawet biura. Ciepły kolor drewna przybliża naturę. Vivian Chiu stworzyła doskonałe dzieło sztuki – nowoczesną rzeźbę drewnianą.

KH Christova

rzeźba nowoczesna - Vivian Chiu