Dekoracje i uroczystości, projektowanie wnętrz

Nowe spojrzenie na nowoczesny wystrój wnętrz w stylu azjatyckim

azjatycki styl w aranżacji wnętrz

Wystrój wnętrz inspirowany stylem chińskim lub azjatyckim zawsze był popularny i cieszył się na Zachodzie od wieków. Prezentowane są tutaj obrazy, które pokazują, jak wystrój wnętrz w stylu azjatyckim ewoluował we współczesne gusta. Jak widać, przewidywalne dominujące kolory czerwony i zielony zniknęły. Pojawił się nowy schemat projektowania, który jest jednocześnie świeższy i lżejszy. Ta wspaniała kolekcja Projektowanie wnętrz w stylu azjatyckim z pewnością zainspiruje Cię, gdy zechcesz zmienić schemat aranżacji wnętrza.

Azjatycki styl w nowoczesnej sypialni

królewski styl azjatycki w nowoczesnej sypialni?

Świeże, lekkie i eleganckie, to słowa, które opisują orientalne podejście, a te etykiety odnoszą się również do wielu Projektowanie wnętrz w stylu azjatyckim. Chińskie rzemiosło artystyczne inspirowane jest głównie naturą, która wytwarza mnóstwo stylizowanych obrazów na grafikach, ceramice i przedmiotach dekoracyjnych. Wiele z tych motywów zostało tu zaadoptowanych przez projektantów wnętrz i przekonfigurowanych tak, aby pasowały do ​​nowoczesnych wnętrz.

Królewski azjatycki styl w sypialni

azjatycki styl w sypialni?

Oprócz wpływów ze świata przyrody, azjatyccy artyści lubią również graficzne przedstawienie konstrukcji i nacisk na dwuwymiarowe kształty. Widać to w sposób, w jaki niektóre przykłady  Projektowanie wnętrz w stylu azjatyckim skoncentruj się na przesadnych elementach liniowych, takich jak krawędzie schodów i ramy okienne. Kolorystyka waha się od jasnych odcieni do bardziej subtelnych pastelowych tonów. Niektóre meble pokojowe skupiają się na monochromatycznym czarno-białym schemacie projektowym. Wariacje na temat chińskiego tematu są szerokie i można je dostosować do nieskończonej liczby stylów architektonicznych. Czasami bogate, często minimalistyczne, te pokoje są ilustracją historii sukcesu w projektowaniu i pokazują wszechstronność korzystania z nich Projektowanie wnętrz w stylu azjatyckim.

Azjatycki styl w projektowaniu salonu

królewski azjatycki styl w salonie

Wiele z tych pokoi ma zaskakująco królewskie meble, które dodają luksusowej, majestatycznej atmosfery do wystroju wnętrz, być może nawiązując do czasów prosperity i handlu, które rozpoczęły się dopiero w XVII wieku. Inne wnętrza wykorzystują prostotę czystych linii i przestrzeni. Co ciekawe, połączenie tych dwóch przeciwieństw jest również datowane w bardziej eklektycznym ujęciu Projektowanie wnętrz w stylu azjatyckim oczywisty.

Majestatyczny wystrój jadalni w stylu azjatyckim

majestatyczny styl azjatycki w nowoczesnej jadalni

Jeśli koncepcja aranżacji wnętrz w stylu azjatyckim do tej pory wyczarował dość przewidywalne i banalne obrazy, to może nadszedł czas, aby ponownie omówić ten projekt i otworzyć się na szeroką gamę nowych i ekscytujących możliwości projektowych.

przez Jaz

Luksusowy salon w stylu azjatyckim

azjatycki styl w luksusowym salonie

Wspaniały wystrój wnętrz – styl azjatycki

azjatycki styl w nowoczesnym wystroju wnętrz

Luksusowy projekt salonu w stylu azjatyckim

luksusowy styl azjatycki w salonie?

nowoczesny wystrój wnętrz w stylu azjatyckim

azjatycki styl w nowoczesnym wystroju wnętrz

Nowoczesny apartament w azjatyckim stylu

azjatycki styl w projektowaniu kuchni i jadalni

projekt sypialni w stylu azjatyckim

Fotel królewski w stylu azjatyckim

fotel królewski w salonie deco - styl azjatycki

azjatycki styl w salonie - kolorowy wystrój wnętrz