Dekoracje i uroczystości, projektowanie wnętrz

minimalistyczne wnętrze w małym mieszkaniu w Monachium

małe mieszkanie z nowoczesną kuchnią

To małe mieszkanie z minimalistycznym wnętrze znajduje się w centrum Monachium w Niemczech. Projekt został zaprojektowany przez utalentowaną architekt Lavinę Ritter i zakończony sukcesem w 2008 roku. Samo mieszkanie jest doskonałym przykładem połączenia dwóch mniejszych mieszkań. Po połączeniu obu mieszkań, łączna powierzchnia użytkowa wynosi 108 mkw. Ten przytulny dom mieści się w sześciopiętrowym budynku wybudowanym w 1958 roku, 5 minut od centrum. Okolica jest bardzo cicha i przyjemna. Dlatego projektantka postawiła na minimalizm wnętrze zdecydowany – aby można było w pełni cieszyć się pięknym otoczeniem.

minimalistyczne wnętrze – małe mieszkanie w Monachium

nowoczesna kuchnia w małym mieszkaniu

Zburzono dwie ściany, aby stworzyć tę nowoczesną wnętrze – pomysł mógł zostać zrealizowany. Oba apartamenty zostały całkowicie odnowione. Zwrócono przy tym uwagę na konstrukcję domu i podjęto próbę opracowania nowej aranżacji wnętrza w harmonii z „charakterem” budynku. Efektem jest piękny, nowoczesny i całkowicie odnowiony apartament, w wyniku którego całkowita cena budynku wzrosła do 150 000 euro.

Nowoczesne małe mieszkanie w Niemczech o minimalistycznym wnętrzu

minimalistyczne meble w małym salonie

To wnętrze z małego mieszkania powinien odpowiadać stylowi życia jego właściciela. Dlatego wbudowano wiele półek, a schowki można znaleźć w prawie każdym pomieszczeniu. Specjalnie do mieszkania zaprojektowano kuchnię, łazienkę i niektóre meble. Dwupokojowe mieszkanie i studio, które zostały połączone, nie są już widoczne. Zamiast tego powstała jednolita, stylowa, artystyczna i przytulna atmosfera

Fotograf: Edward Beierle

Rebecca T.

kompaktowa nowoczesna kuchnia do małego mieszkania

nowoczesne wnętrze - kuchnia

nowoczesna biała półka na książki do salonu

nowoczesne meble do małego salonu

nowoczesne łóżko w sypialni

nowoczesna elegancka łazienka